mudur beyin gomuleri

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bana bir masal anlat anne,
İcinde adalet olsun...

Birde Roma ve Bizans
Nasil benim kultur varligim olmuş?

Yerin 15 metre altindaki oda da,
Sarikizlar niye kiyamate kadar dursun?

Bana bir masal anlat anne
Hersey yerli yerinde olsun...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
müdür de bunu yaparsa biz kime güveneceğiz anlamadım gitti.

İstnblaybrs

Aktif Üye
Gariban vatandaş binbir güçlükle yeri geldiğinde çamurun tozun toprağın içinde ölümle kolkola çıkarsın.Ondan sonra ağamın biride takım elbisesiyle oturduğu masada ayağına gelenlerin kaymağını yesin sonrada kötü olan yine defineci olsun.Hangi defineci ülkemi satayım üçkuruşa,gelsin yabancıya pazarlayayım der.Zaten kolay kolay aradaki bizim aç köpekleri aşıp ulaşamazki son noktaya.Lakin bu takım elbiseseli karakter yoksunu da lüks otellerin lobilerinde garibanın getirdiğini coniye pazarlar elinde kadeh kahkayyla.Sonrada derki ülkemin varlıklarını yok ediyorlar,zarar veriyorlar bunlar durdurulmalı.Yine elde kadeh kokteyllerde söyler bunu.
Demezlermi adama senin ülken hangisi...Karakteri şerefi olmayan adamın vatanı mı olur.

Metin777

Aktif Üye
Bizim köyde biri taharet alırken 55 kg altın bulur. Kardeşi ve eniştesi ile paylaşırken kavga çıkar. Olay karakola gider. Karakol komutanı, avukat ve bir albay bulanlara işkence ederler. Bulunanları kendi zimmetine geçirmeye çalışırlar. Becerrmeyince müze den üst düzey bir yönetici görevlendirilir. Müze yetkilisi görevi devir aldıktan 2 gün sonra karakolda ki 3 garibana alçı yedirilerek öldürülür. Daha sonra müze yetkilisinin isteği üzerine ölenlerin başları otopsi için ankaraya gider. Zehirlenerek öldükleri ortaya çıkınca avukat karakol komutanı ve albay hapse düşer.
Müze yetkilisi bunu bana anlatırken bile iç çekti böyle bir malı nasıl kaçırdığını anlamadığını söyledi.

Bu tarz olaylar ülkemizin her yerinde yaşanıyor adamı olan adam oluyor maalesef

tunay_5454

Bilgili Üye
yorumumda da söylemiştim ya şu ajan sızmacılara siz önce kendi meslektaşlarınıza bakın en büyük vurgunu onlar yapıyor indira gandici dostlarım :)