Nasibimizi Bulduk Çıkartıyoruz Hayırlısıyla..

Tastan

Editör
Hakkında hayırlısı fakat emek verip boşa kürek sallamak yorar insanı bin düşün bir yap rast gele

Gezenti

Bilgili Üye
Merakla okudum da sonuç ne oldu meraklara bekliyoruz %100falan sız koydunuz sanırım o lahiti oraya ?

Yabgu

Bilgili Üye
Arkadaşı merak ettim, üzüldüm de ayrıca. O kadar güzel yazıp çizmiş ve oynuyorlar ki anlatamam. Hoca var işin içinde, çubuk(Çıbık ?) var, kendi elleriyle koymuş gibi garanti de ohh mis valla. Garanti olan yerde bulamayınca hoca demiştir zaten, üç harfliler kaydırmış olacak. Ahhh ahh. Bayağı spor yapacaklar. Arkadaş öyle bir coşmuş ki hayal kırıklığında bayağı acı çekecek. Başlıkta vardı zaten sıkıntı " Nasibimizi bulduk çıkartıyoruz" avı vurduk paylşaıyoruz gibi olmuş. Av vurulmadan nasip nasıl paylaşılacak. Allahım, yarabbim, gerildim artık. Sinirlerim... Tövbe ya.. Koptum artık ?????

Ruşendil

Member
Selamün aleyküm arkadaşlar 2 yıl sonra yine bı şekilde burada buldum kendimi.
Merak ettim sonuç ne oldu bilgisi olan aydınlatabilir mi?

leblebici

Yeni Üye
100 kere %100 yazılan bir yerde muhtemelen hüsran yaşanır. Bkz. Saha körlüğü.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selamün aleyküm arkadaşlar 2 yıl sonra yine bı şekilde burada buldum kendimi.
Merak ettim sonuç ne oldu bilgisi olan aydınlatabilir mi?
Sonuç ne olucak hocam. Sizce ne olmuştur ? Üyemiz 1 senedir bir daha görülmemiş... Muhtemelen Yaşadığı hayal kırıklığı ile şuan bu işlerle uğraşan hocaları, çubuğu ve çubukçulari, kendi garantici tavrını vesair sorgulayıp iyi bir defineci olma yolunda ilerliyordur... :)

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Tevekkülsüz iş sakat iştir, gayrısını bilmem.

Ruşendil

Member
Sonuç ne olucak hocam. Sizce ne olmuştur ? Üyemiz 1 senedir bir daha görülmemiş... Muhtemelen Yaşadığı hayal kırıklığı ile şuan bu işlerle uğraşan hocaları, çubuğu ve çubukçulari, kendi garantici tavrını vesair sorgulayıp iyi bir defineci olma yolunda ilerliyordur... :)
Eyvallah hocam inşallah öyledir. Üzüldüm şimdi.

🥲