Nasibimizi Bulduk Çıkartıyoruz Hayırlısıyla..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İnsan bir yerde tespit yapınca üstüne bide takviye kuvvetle aynı yeri onaylayınca onu bu fikrinden vazgeçirmek mümkün değil. İlla tespit ettiği derinliğe ulaşıp şok olucak kendini inandirdigi gibi olmadığını hakkel yakın anliycak.. Benzer bir durumu yaşamış biri olarak, umarım yanilmazsiniz.....

yasarr

Member
Allah gönlünüze göre versin. Bu işler Nasip işi. Rabbim nasip edecekse yoksada var olur. Yolunuz açık olsun.

Zaza16

Aktif Üye
Ayni şekilde sonucu sabirsizca bekleyenlerden birisi de benim. Allah gönlünüzce versin . İnşallah birşeyler çıkar. Darısı bizim başımıza ...

meteorxp

Member
@Turko kardeşim sen bu işi çözmüşsün ben derdim ki benim çubuklarıma varmı altın sinyali çaktıracak yani o ne biçim kendini beğenme kasılmalar bende müthişti ?bir baba yiğit varmış kuvars ailesinden hayal kırıklığı yaşadım ama birşeyi daha öğrendim basit birşey bu 30 sn de artık ayrımı yapıyorum birçok bakılan yere tekrardan baktım ki ne bakayım 10/9 mineralmiş... İşte böyle onun için kuvars ailesinden olan taşlara dikkat edin

meteorxp

Member
Birşey daha söylesem kızarlar üstadlar basit bir çubuk kullanıcı olarak çubuğun metali yüzde 90 önemsiz her ne çubuk boy ebat metal farkı gözetmeden hepsi aynı çalışır oldu tel olsun düzgün bükülmüş olsun hepsi bundan ibaret

Neonxy

Member
@Turko kardeşim sen bu işi çözmüşsün ben derdim ki benim çubuklarıma varmı altın sinyali çaktıracak yani o ne biçim kendini beğenme kasılmalar bende müthişti ?bir baba yiğit varmış kuvars ailesinden hayal kırıklığı yaşadım ama birşeyi daha öğrendim basit birşey bu 30 sn de artık ayrımı yapıyorum birçok bakılan yere tekrardan baktım ki ne bakayım 10/9 mineralmiş... İşte böyle onun için kuvars ailesinden olan taşlara dikkat edin
Hayırlı geceler ustam.Bu 30 sn. de ayrım yaptığınız metodu paylasirmisiniz yoksa sir mi?

meteorxp

Member
Sır yok dostlar bir fayda sağlar isek ne mutlu bizlere ama paylaşmadan önce çubukta bir seviyeye gelmek bence en önemli kural olsa gerek yoksa söyleyeceğim havada kalır yinede olsun ben derim ki bir yere baktınız gümüş altın sinyalini alıyorsanız üstüne birde karışım sinyali alıyorsanız bu yerle uğraşmak ne kelime ardına bile bakma şimdi ustam ben nasıl yapacağım bu sinyalleri işte bu çubuk kullanma derecene bağlı kaçıncı leveldesin desem daha anlaŞılır olur çünkü kendim gümüşe ayrı altına ayrı ve karışıma (bir nevi mineral de diyebiliriz) ayrı bakarım...

meteorxp

Member
Altın tutuşunca asla başka metali görmez çubuk tutulur Sinyali aldın mı hemen gümüş bakılır sinyal varsa zaten üçüncü bakış olan karışıma bakmaya gerek olmuyor çünkü onda sinyal evet oluyor işte mineralin kralı sizi bekliyor altın sol dik sağ kapar gümüş yine aynı bakın aynı ama tutuş tutuş farkından dolayı birbirinden ayrılıyor ve karışım x çarpı yapar bu üçü evet ise boştur orası...