Ne için yapılmıştır

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

timur964

konularim
nik ustam eline sağlık teşekkür ederim 123 dediklerin bögenin kaya yapısı irili ufaklı hatta 10 kat büyükleri bile var . oyuktaki derinlik ölçmedim ama 7 8 cm gibi kısmet olursa yarın yeni resim eklerim konuya oymanın net ölçüsünü bildiririm . ALLAH razı olsun

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A. DEĞERLİ timur964 USTAM EĞER MÜMKÜNSE İŞARETLİ KAKAYI BİR TEL FIRÇA VE SU İLE TEMİZLEYEBİLİRSEN ÇÜNKÜ DAHA ŞÜPELERİM VAR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 133124

Ustam çizdiğim büyük çemberi işareteki büyük çember olarak düşün. Çizdiğim küçük çemberi (ağacı) işaretteki çemberin ortasındaki oyma olarak düşün. Yanındaki merdivene benzettiğimiz şekli dün de çizip yapı dediğim yer olarak düşün. Ustalar orada mezar olabilir diye ihtimal vermiş.

Basit bir mantık ama aklında bulunsun.

Sevgiler.

timur964

konularim
S.A. DEĞERLİ timur964 USTAM EĞER MÜMKÜNSE İŞARETLİ KAKAYI BİR TEL FIRÇA VE SU İLE TEMİZLEYEBİLİRSEN ÇÜNKÜ DAHA ŞÜPELERİM VAR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.
ve aleykum selam . değerli olan değer katandır . bir aksilik olmazsa yarın temizlik yapılacak resimleri eklerim işallah

timur964

konularim
Kullanıcı
çözülmüş olmayan işaretler için gerekli olan mantık yurutmek istişare etmek bunun için burdayız işaretlediğin yerler ile ilginelip özel olarak yarın foto atarım kardeş ALLAHA emanetsin

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı
çözülmüş olmayan işaretler için gerekli olan mantık yurutmek istişare etmek bunun için burdayız işaretlediğin yerler ile ilginelip özel olarak yarın foto atarım kardeş ALLAHA emanetsin
O zaman ben cesaretimi toplayıp biraz daha ileri gideyim. Bilirsiniz ki çember ya da daire işareti eğer yanında herhangi bir işaret yoksa "son nokta" anlamına gelir. Bu konuya ilk mesajım çekimser olsam da bu yöndeydi. Eğer bu daire düşündüğüm gibi son noktayı gösteren daire ise yanındaki basamağa benzeyen şekiller, ortasındaki oyma nedir? O halde dairemiz son noktayı gösteren daire değil de çevreye bakmamız gereken dairedir öyle mi? (Durum buysa saygı değer ustanın kuyu teorisi güçleniyor) Yanılıyorsam düzeltin lütfen ustalarım. Çevreye bakacak olur isek ben çok uzaklaşmak istemiyorum çünkü dairenin bulunduğu kayalar yanındaki şekillere benziyor. Kayanın kendisi katman katman. Basamaklı. Böyle düşününce aklıma aşağıdaki çizim geldi. Çok ütobik olabilir fakat maksat istişare olsun dediğin gibi ustam. Allah gönlündekini hakkında hayırlı kılsın.

Ekli dosyayı görüntüle 133127

Son düzenleme:

timur964

konularim
Kullanıcı amin hepimiz için amin .bende senikine yakın bir çizim yapmıştım dediğim gibi istişare için burdayız sonucun dada yanılmamış oluruz cesaretini sakın kaybetme fikrine her zaman açığım saygı duyarım dikkatle okurum. teşekkürler

timur964

konularim

SAYGILAR VE SEVGİLER.
oyma dik konik değil kuru iken basamak ıslak iken halkaya benzettim ustam musayit olunca bakarsın sana zahmet benzer bir şekilde 6 7 mt arkasında buldum ekliyorum

timur964

konularim
6 7 mt arkasında kuçuk olanı resimlerde görünen yerlerin % 90 baktım hem çubuk hemde cihazla tık yok