Ne Kadarda Acemiymişim

Melleibrahim

Member
Selamun Aleykum,
Kardaslarim hepinizden Allah cc razi olsun.
Hakkimizda cok guzel seyler yazmisiniz, bizi mahcup ediyorsunuz.
Sizler guzel baktiginiz icin guzel goruyorsunuz. Guzel olan sizlersiniz.

Ben elimden geldigince, vaktim oldukca sizlere cubukla alakali bilgiler aktariyorum.
Bazan anlik yardimda da bulunuyorum.
Gayemiz duanizi almak. Maddi bir beklentimiz olmadi, bundan sonrada olmayacak insallah.

Emeklere yazik olmasin istiyoruz.
Anlattigimiz usullerle bunu belki %90 sagliyoruz. Bunu da kazanc goruyoruz.
Bunlarida sitemizde sizinle paylasiyoruz.

Hepinize tesekkur ediyorum.
Allah cc sizlerden razi olsun.
Ustam ALLAH için çok emeginiz var üzerimizde hem bu sayede ben size ve diğer ustalarimiza burda teşekkür etme firsati bulmuş oldum. Malum insana teşekkürü olmayanin ALLAHa şükrü olmazmış

Pscyhe

Engellendi
Melleibrahim yok kardesim senin yazdiklarindan fikirlerinden bir kirginlik darginlik yok olmadida.bizim sitemizde oule seyler olmazda zaten.bende cubukcuyum kullanmayida severim burdaki ustalarimizin destegiylede cok sey ogreniyorum ogrenmeyede devam ediyorum.ben cubukla buldugum boslugu yada tuneli cihaz yardimiyla teyit etmekti ben cihaz olayinda malzeme bulur ayrimini yapar su kadar agirlikta genislikte malzeme var denmesine inanan biri degilim inanmiyorumda..ama toprak altindaki gaz kutlesinin yogunlugundan boslugu yada katmanlardaki bosluklari bulur onlarin sekillerine gore asagida ne oldugunu tespit ederiz dusuncesinde olan biriiyim.dedigim gibi bana boslugu bulsun bizde islemimizi yapalim nasibimizde ne varsa o ciksin insallah...