Ne Kadarda Acemiymişim

Melleibrahim

Member
Arkadaşlar öncelikle Allah'ın selamı üzerinize olsun ...
Size biraz degisik gelecek bu konu belki ama yeni ve acemi arkadaşlarımız icin muhakkak bir istifade kaynagi yeni bir ümid kaynagi olacagi düşüncesini taşıyorum.
Bu forma uye olmadan ve @ BulursamKader25 gibi ustalarımız ile tanişmadan evvelsinde ben hocalık vasfımın dışında Turkiyenin en büyük çubuk ustası idim. Öyle bir usta idimki her 500 metrekarelik tarlada enaz 4 5 yer tesbit edip kesin burası diyebilecek kıvamda idim.?Olayın aslı şu idi yardımcı olduğumuz yahut olmaya calistigimiz samimi arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz bize hep cubuk kullanımı ile ilgili kendilerine has sırlarını ve teorilerini veriyorlardı. Bende bu işin bir acemisi olarak onlardan öğrenmiş oldugum seylerin hevesi ile günden güne bir çubuk dehası ve üstadı oluyordum? Tüm bu gunlerim BulursamKader25 gibi ustalarimiz ile tanisincaya devam etti . Gercek ustalar ile tanisinca olan olaylari anlatayım hemen gidipte 10 yerden sinyal aldigim yerlerin hepsi boş çıktı ? Eskiden gezmek icin gidip baktigim en 5 oda 50 küp yakaladığım yerler aslinda yokmuş. Aslinda bunlar bende büyük hayal kırıklıkları yaptı çünkü bi umidim vardi oralarda kesin var ben buluyorum diye fakat işin gerceginde hiç bir sey yoktu. Sayet bir calisma yapacak olsa idim bosa amelelik olacakti zaman kaybi olacakti asıl hayalkirikligi o zaman yaşanacaktı. İşin aslı cubuk işinde cok iyiyim derken fena degilime dönüştü ondan sonra biraz tecrubem var demeye başladim ama gercek şu ki acemi bile degilmişim?Ama uzulmuyorum tam tersi umudum daha cok artık çünkü burdaki ustalarimizin sayesin acemi oldugumu anlayarak hic degilse artik her yere o var bu var dememeye oraları eleyebilmeye başladım. Benim gibi olan arkadaşlarım icin bu konuyu açmamın sebebine gelince ümidsizliğe ve uzuntuye kapilmayip tam tersi kendilerini bu büyük ustalarimiz ile ilerletmeye calismalaridir
Bu yazimin sonunda benim icin büyük emek harcayan surekli rahatsizlik verdigim kahrımı çeken ustam @BulursamKader e tesekkur ederim ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN
MEASSELAAM

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Son düzenleme:

Turko

Uzman
Aslan abim kaldır çöpe at bir işe yaramaz senin cihazlar dedi kaldırdım attım , bıraktım bu işleri , yakın bir vakitte de helallik isteyeceğim sizlerden :)

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cihazlarım halen duruyor ama yine çubuğa devam özelliklede boşluk

Melleibrahim

Member
Aslan abim kaldır çöpe at bir işe yaramaz senin cihazlar dedi kaldırdım attım , bıraktım bu işleri , yakın bir vakitte de helallik isteyeceğim sizlerden :)
Hayirdir nerelere kaçıp gidiyorsun ne kadar iyi olsanda burda ogrenecegin cook seyler var

Pscyhe

Engellendi
Buldugum boslugu yada bosluklari cihazla inceleyip tamam nokta burasi demek istiyorum...o yuzden cihazlardan vazgecen yada atmak isteyenlerin cihazlarina talibim....:biggrin-new: :biggrin-new:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim çubuklar canı isterse Çalışıyor, istemezse altında uzay boşluğu olsa gram oynamıyor :)

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende çubukla boşluk bulmak istiyordum oldu biraz sabır ve öğrenme isteği yetiyor ama anladım ki çubuklar herkeste çalışmıyor bu kesin hele hele inanmayan da çok zor

Melleibrahim

Member
Buldugum boslugu yada bosluklari cihazla inceleyip tamam nokta burasi demek istiyorum...o yuzden cihazlardan vazgecen yada atmak isteyenlerin cihazlarina talibim....:biggrin-new: :biggrin-new:
Ah ustam benden çabuk davranmışsın cihaz istemede

Shekiller

Aktif Üye
BulursamKader25 kurbanım senin başının etini yiyen bir ben değilmişim bir nebzede olsa beni rahatlattı :) eli öpülesi tecrübesi dinlenesi dedikleri yapılası adamsın vesselam can abim Rabbim 2 cihanda da bahtiyar eylesin seni inşeallah