Ne yapılmalı sizce nedir?

Turko

Uzman
Şelale de mahsen diyebilmek için işaret göstermen gerekir , balık bulursan gölet kısmında kapak ararsın , yılan bulursan o yılan kare oyma ya bakarsa şelale nin düşen su arkasında mahsen ararsın, nacak ve çivi bulursan yakınlarda ağaç ararsın , baykuş bulursan şelale ye bakan mağara ararsın mağara yoksa kapalı mağara ararsın, tilki başı bulursan şelale etrafına gizlenmiş en az 7 tane kasa olur kasaları ararsın, suret tasviri kulakları sivri gözleri çekik olursa arkana bakmadan ordan uzaklaşırsın Vs Vs bize işaret bul bunlar işaret mi diye sorduğun şekiller üstten 45 derece acı ile çekilmiş bir şey diyemiyorum isaretledigimiz yerleri kontrol etmek istemiyorsan suyu kes işleme başla paylaşmak istersen buralarda oluruz hepberaber tecrübe ederiz.

erbay

Member
ustam acizane tavsiyem şeleyi 2 ye ayıran kayanın altına işlem yap artı o kabartmalar varya onların içlerini de kontrol et

Moderatör tarafında düzenlendi:

Haydn

Yeni Üye
Şelale de mahsen diyebilmek için işaret göstermen gerekir , balık bulursan gölet kısmında kapak ararsın , yılan bulursan o yılan kare oyma ya bakarsa şelale nin düşen su arkasında mahsen ararsın, nacak ve çivi bulursan yakınlarda ağaç ararsın , baykuş bulursan şelale ye bakan mağara ararsın mağara yoksa kapalı mağara ararsın, tilki başı bulursan şelale etrafına gizlenmiş en az 7 tane kasa olur kasaları ararsın, suret tasviri kulakları sivri gözleri çekik olursa arkana bakmadan ordan uzaklaşırsın Vs Vs bize işaret bul bunlar işaret mi diye sorduğun şekiller üstten 45 derece acı ile çekilmiş bir şey diyemiyorum isaretledigimiz yerleri kontrol etmek istemiyorsan suyu kes işleme başla paylaşmak istersen buralarda oluruz hepberaber tecrübe ederiz.
Yarın tekrar kontrol edicez inşallah istediğimiz sonucu alırız.herkesin fikri benim için çok önemli o yüzden isaretlediginiz yerler dahil her yeri kontrol edicem.tesekkurederim

Haydn

Yeni Üye
ustam acizane tavsiyem şeleyi 2 ye ayıran kayanın altını kaz artı o kabartmalar varya onların içlerinide kırarak kontrol et
İlk aklımdan geçen onları kontrol etmek inşallah buradan bilgi aktaricam eyvallah.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Ne olduğunu anlayamadim suyun düştüğü yer 7 8 metre civarinda
Selale ve cevresine coook cokk iyi bak muhakkak farkli birsey kapi veya giris gibi durur onu bulmak icin gormek gerek bakmak gormek manasina gelmez uzak ve genis bak iyi geziler..

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.A değerli kardeşim, ne yalan söylim aklımdan geçen tek şey resimdeki gibi. Sanırım üst kısımda bir patika yol bulunmakta ve yol varsa ya giriş muhtemeldir oraya çıkma şansın olursa X yaptığım yerleri incele. Bunu da not etmeni tavsiye ederim. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 160809