Neden konularla ilgilenilmiyor?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhabalar konuyu gördüm 😊 es geçilen bir konu göremedim görünce kimse yazmasa yönetimdeki arkadaşlar boş bırakmaz yazarlar muhakkak . Konuların takibi yapılıyor bizimde sorunumuz bu aslında daha önceki yıllar ve eskisi konular içeriği daha güzeldi malzeme işaret ciddi anlamda kayda değer ve heyacan yaratirdi her bir üyede şuanda açılan konulara bakınca evet eski konuları arıyor insan fakat bu demek değildir açılan konular boş sadece üyeler yeni yeni görüyor öğreniyor yeni arkadaşlar var aramızda bileni var bilmeyenide neredeyse bir yıldır bir sakinlik söz konusu her açıdan kendimce bu durumu düşündüm realdeki insanların derdi sorunu ne kadarda olsa buraya da yansımış .
Bu günlerde gecicek arkadaşlarda yazmış arazi durumu durgundu bu işlerin dalaveresi fazla olumsuz yazimlarda olabilir buda konunun akışına bağlı üye devamını getiremediği gibi bazen yıl süre biliyor dönüşü fakat cevapsız bırakılmaz görünce bilgi dahilinde cevap verir üyelerimiz . saygılar herkese iyi forumlar dilerim herkeze .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Öncelikle Merhaba ...
7 sindede gördük 70 indede
bu formlar da sadece burayı kast etmiyorum ...
yapilan payda işaret adına hiç birşey yok
yapilan yorumlara bakınca
yav arkadas varda benmi görmüyorum
dedigim çok zaman oldu
resmen bildiğimiz normal bir taşa
destan yazılıyor ...

oteki taraftan ...
adam paylaşım yapmış
muazzam isclik görsel şahane
tek bir yorum yok

bakin arkadaşlar bizim bir eksiğimiz var ..
o eksikte ...
bos hayal kurma eksiği
yorum yapmak zorunda değilsiniz
ha yapıyorsanız
alaninda uzman olduğunuz
Kategorilerde yazın
ayni kişi hem işaretçi
hem çubukçu ,suferci , hoca lik ,ve alıcı
vay arkadaş ...😳
sen ne donanımlı bir insansın dediklerim var 🥴
harcaniyorsun burda beahh!!
diyesim var ...

bu durgunluk yeni deyil
ama
#Yonetimin bir el atıp
duzenleme yapmasını ve buranın harcanmamasini ümit ediyirum ..

en çok yazanlardan ve bu sitede en aktif onlaine olanlardan biri olarak
tabiki ' önceden'
Suan şu duruma üzülüyorum
ama düzeleceğine de inanıyorum

bir bahar temizliği yapıldı yeni Fidanlar yetişmek üzere az sabırlı olun
iyi formlar
Hobidaslar 🌹🌹🌹

Cemov

Aktif Üye
Bence siteye ilk geldiğinde birisinin konu açması çok sağlıklı değil. Hani atıyorum sitede 10 saati doldurduktan sonra konu açabilmeli. Bu süre zarfında hem buradaki insanları tanır hem sitedeki merak ettiği konulara göz atar hemde bence en önemlisi konuşma adabı nı öğrenir. Çok defa şahit oldum bana yapılmadı ama fazlasıyla rahatsız etti. Adam soru suruyor verilen cevabı beğenmiyor üzerine posta koyup sen cevap yazma şu yazsın bu konuşsun gibi emrivaki yapıyor. Dediğim gibi süre işi olabiliyorsa birçok şey daha sağlam ilerler siteye katkısı da illaki olur. Çünkü insanlar zaman geçirdikleri yere alışırlar.