Neler bulalim buradan

Turko

Uzman
Tiz vurulsun kaplumbağanın kellesi galiba içi boş

Ortabacak

Engellendi
Hocam yorumun için sağolasın öncelikle. İlk 10 resim kaplumbağa çevresi sonraki on bi yan tarafı 20-30 arası olan bölümde ayı nın olduğu bölge. Ayı olan yer kaplumbağadan 40 50 metre ileride olup yani kaplumbağanın kuzeyin de kalmaktadır. hizaları da aynıdır hemen hemen.. Gördüğünü de çizebilirsen ya da gösterebilirsen çok karmaşık burası bize işaret edeceğin yer önemli bi yerden başlamak hedef almak istiyoruz. Yeni resimler de atıyorum şimdi saygılarımla ..

Ortabacak

Engellendi
kaplumbağayı ayıyı bulmuşsun , yayla gibi rahat bir yerdesin , bölgede muhteşem bir yer , büyük zenginlik görüyorum , Allah şimdiden muvaffak eylesin , feyil azgınlığı vermesin .

fotoğraflara bu resim kaplumbağanın altı , bu ayının üstü gibi yön belirterek düzenlersen daha sağlıklı yorumlayabiliriz . mağara girişi olabilecek bir yer , birde kaya mezarı bariz gözüme çarptı ama sağlıklı yorum yapamıyorum .

Hocam yorumun için sağolasın öncelikle. İlk 10 resim kaplumbağa çevresi sonraki on bi yan tarafı 20-30 arası olan bölümde ayı nın olduğu bölge. Ayı olan yer kaplumbağadan 40 50 metre ileride olup yani kaplumbağanın kuzeyin de kalmaktadır. hizaları da aynıdır hemen hemen.. Gördüğünü de çizebilirsen ya da gösterebilirsen çok karmaşık burası bize işaret edeceğin yer önemli bi yerden başlamak hedef almak istiyoruz. Yeni resimler de atıyorum şimdi saygılarımla ..​

Ortabacak

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 1128541 numara iyi gorunuyor dıger yerde zemınaltı oda sanırım ama yakın fotosu varmı dıger resımlerde

Ustam dediğin yerlere bakıcaz oraları gösteren yeni resimleri de atıyorum şimdi net gördüğün şüpheli yer varsa oraya bakarız direk hocam geniş bi yer karmaşık biraz içinden çıkamayacağız yoksa. Yorumun için de çok teşekkürler geliyo şimdi istediğin fotolar

müthiş bir manzara bol oksijen yak mangalını doyur karnını manzaraya bak yeter senin için benim görüşüm fazlasına uğraşmaya değmez bulunduğunuz rakım oldukça yüksek gibi geldi bana ve hiç yaşam kalıntısı varmış gibi durmuyor yaşamın olmadığı yerde mezar olur mu ? hayırlı akşamlar

Ortabacak

Engellendi
müthiş bir manzara bol oksijen yak mangalını doyur karnını manzaraya bak yeter senin için benim görüşüm fazlasına uğraşmaya değmez bulunduğunuz rakım oldukça yüksek gibi geldi bana ve hiç yaşam kalıntısı varmış gibi durmuyor yaşamın olmadığı yerde mezar olur mu ? hayırlı akşamlar

Evet dediğiniz gibi yaptım yaktım mangalı kuzu etini aldım 100 lükte açtım yanıma sonra artık kayalar bi garip gelmeye başladı gözüme :) Bi duble vurdum biraz gezdim bi duble daha derken 100lük bitti bende ki heves bitmedi hala da şüpheli geliyor bana :) Rakım da oldukça yüksek zirvede baya baya

Pscyhe

Engellendi
Kablumbaga var kaya mezariniz var yani yeriniz güzel..kaya mezar dedigim yerin resmini indirmedim ama buyuk kare gibi kaya vardi sagi solu ustu dumduz gibi doganin bu kadar simetrik bir yontma oyma yapacagini sanmiyorum buraylada ilgilenir bakarsaniz...simdiden kolay gelsin size..