Neler bulalim buradan

derkenar

Yeni Üye
usta mükemmel bi kamp alanı bence. bir haftalık kamp burda size çok iyi gelir.

malibu_18

Bilgili Üye
Hocam yorumun için sağolasın öncelikle. İlk 10 resim kaplumbağa çevresi sonraki on bi yan tarafı 20-30 arası olan bölümde ayı nın olduğu bölge. Ayı olan yer kaplumbağadan 40 50 metre ileride olup yani kaplumbağanın kuzeyin de kalmaktadır. hizaları da aynıdır hemen hemen.. Gördüğünü de çizebilirsen ya da gösterebilirsen çok karmaşık burası bize işaret edeceğin yer önemli bi yerden başlamak hedef almak istiyoruz. Yeni resimler de atıyorum şimdi saygılarımla ..​

kolay gelsin dostum , iyi inceleyin derim ..

ECE07

Engellendi
Evet dediğiniz gibi yaptım yaktım mangalı kuzu etini aldım 100 lükte açtım yanıma sonra artık kayalar bi garip gelmeye başladı gözüme :) Bi duble vurdum biraz gezdim bi duble daha derken 100lük bitti bende ki heves bitmedi hala da şüpheli geliyor bana :) Rakım da oldukça yüksek zirvede baya baya
Madem tekrar gideceksiniz buralara da uğrayıverin bari. Resimlere baka baka baka en sonunda bana da bir yer işaretlettirdiniz. Hadi hayırlısı bakalım.
Ekli dosyayı görüntüle 113171
Alttaki ilk resim bu resimde üst kısımda, ikinci resim de sağdaki işaretlediğim kısımdır.
Ekli dosyayı görüntüle 113172

Ekli dosyayı görüntüle 113173

Dadas25

Aktif Üye
:73::73:Tuzaklanmis kayalar bu ebattaysa daha büyük tehlikelerde olma olasılığı çok yüksek o yüzden

ECE07

Engellendi
Yorum yapılan noktaları kontrol ettiniz mi?

Garanfil

Member
Burasında bizim yerimiz araştırıyoruz ama sayfamız engelli yardımcı olursanız sevinirim