Nereye şikayet edilir

Gcguess

Aktif Üye
Utanmasa gelin beraber ispitliyek diyecek ???

Spartacus32

Yeni Üye
Bana bak arkadaşım ispiyoncu tipimi var bende uslubuna dikkat et diğer yerlerin görüntüsünü bilerek yüklemedim bu adamlar buraları kazmaya başlayınca gece gelip yeryeri kazmaya başladılar ben defineci olsam gider resmi kazı yaparım kaçak göçek yapmam ben devletime saygılı adamım arkama bakma korkma gibi derdim yok önüne gelen vasıflı vasıfsız herkes yorum yaparsa ne olur bu Türkiyenin hali maalesef işsiz güçsüz ve vasıfsız insanlar istediği gibi yorum yapıyor bu ülkede bilinmesini istedim

Son düzenleme:

Spartacus32

Yeni Üye
Hiç kimse tüküremez kardeş sit alanında orada burada kazı yapıp bu forumda şu ne bu ne diye yorum alıp değer biçtiren ve orayı kazı yaptıysa hediyesini aldıysa diye yorum yapılıyor ise kimse yüzüme tüküremez istediğin yeri kaz ondan sonra hiç bir sorumluluk kabul etme muz cumhuriyeti değil burası

Son düzenleme:

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kepçeyle tümülüs kazısında ekipten bir kişi komutana gidip diyorki:efendim şöyle şöyle bir iş dönüyor eğer ben bunları mal çıkınca yakalatsam bana devlet bulunan mallardan yüzde verirmi diye. Sonra komutan ekip başına dediki ekip arkadaşın sizi şikayet edecekmiş,kendi kendini şikayet edenide ilk defa görüyorum diye :D

Cengizz

Member
Ekli dosyayı görüntüle 245474 selamünaleyküm defineci abiler ve üstatlar bulunduğum bölgede böyle bir tümülüs var 100 %100 eminim 2-3 aydan beri adamlar iş makinası ile buraları talan ediyor kaçak kazı yapıyorlar ne ölüye saygıları var nede bölgeye adam gibi çalış ne varsa efendi gibi al git benim sorum şu adım ve soyadım çıkmadan nasıl ve nereye ne şekilde bu şahışları ihbar edebilirim ve bu bölgeyi koruma altına alınmasını sağlayabilirim
Bırakın adamlar bir ümitle uğraşıyor be kardeşim şu yalan dünya da. Ümidiniz yoksa edebiniz olsun.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İs makinasi ile
2-3 ay calisan adamlar
Duzenini kurmuslardir.
Cay demle ic.
Konusacak cok sey var amma
faydasi olmaz.
Sal gitsin.
Dunyada adalet yok zaten.

Mushap

Editör
İş makinası ile 3 ay çalışılacak tümülüs te ve yetkili kimsenin haberi olmayacak bana pek mümkün görünmedi.3 ay değil 3 saatte girerlerdi odaya makine ile yanlışmıyım ustalarım .