Neyi bulmak istiyoruz...

R00T

Profesyonel
Co Admin
Abi soluğu benim senin yanında alacak değiller ya.Cebi terleyen kaçıyor tabi ki :D
Eskiden bir mahallemiz vardı .Bu mahalle çok güzeldi memur olan yada düzenli bir işte üstü başı temiz olan sınıf atladığını düşünüp rezidans veya blok yüksek apartmanlara başka semtlere gittiler.Bunun gibi bişey işte.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Abi soluğu benim senin yanında alacak değiller ya.Cebi terleyen kaçıyor tabi ki :D
Eskiden bir mahallemiz vardı .Bu mahalle çok güzeldi memur olan yada düzenli bir işte üstü başı temiz olan sınıf atladığını düşünüp rezidans veya blok yüksek apartmanlara başka semtlere gittiler.Bunun gibi bişey işte.
Muş da koltuğu alan şimdilerde salonu konya'ya kurdu :)
Orduda kaplumbağı alan altında araba ha bire gezip duruyor :)
Tavuğun tüylerini yolanlar istanbulda o parti bu parti geziyorlar doksan kg:) biri ermeni

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Af buyur usta neye, hangi işaret ve amareye göre arayacak arayan aradığını. Sonra; ya mevlasını ya belasını. hesabı olmasın.
yok ben kimsenin zarar gorecegi yonlendirme yapmadim yapmamda.
yanliz senin sorunda oldugu gibi baligi tutupda elinede vermem.cunku ben uzun zamanda ogrendim hircin tehlikeli sularda balik tutmayi.
ne arayacagi brlli oda kaya mezarlarini..tutupda turbeyi kaz demedim 1 km cevredi dedim

baykan

Bilgili Üye
yok ben kimsenin zarar gorecegi yonlendirme yapmadim yapmamda.
yanliz senin sorunda oldugu gibi baligi tutupda elinede vermem.cunku ben uzun zamanda ogrendim hircin tehlikeli sularda balik tutmayi.
ne arayacagi brlli oda kaya mezarlarini..tutupda turbeyi kaz demedim 1 km cevredi dedim
Balığı tutup da eline vermedin. Buna gerek yok usta. Birazda isteyen çabalasın hak etsin, lakin yine yaptın yapacagını balığın bol olduğu yeri söyledin hedefi 12 den vurdun helal sana.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Balığı tutup da eline vermedin. Buna gerek yok usta. Birazda isteyen çabalasın hak etsin, lakin yine yaptın yapacagını balığın bol olduğu yeri söyledin hedefi 12 den vurdun helal sana.
hani boluya iki tir iki ismakinasiyla giden ozel ekip vardi habere cikan.iste onlar gibiler surekli elinde oltayla bekler.cunku balik onlara gelir ugrasmazlar