• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Nokta alan tarama cihazi kullanan varmi

Ahmet27

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar bu cihazin ozellikleri ve ne kadar guvenirligi hakkinda bilgisi olan veya kullanan varmi

Ekli dosyalar

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tip karşılıklı cubuklar çoook ugraştırı

En basiti büyük mazeme varsa cevredeki diyer küçükleri görmez

Boşluk ve metal tespiti yaparken noktayı bulman zor olur

Ben tavsiye etmem

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Ayni sekilde cubuk gibi degildir dilinden anlamak tecrube yoksa zordur..boslukta malzemeden daha etkilidir ama dedigim gibi kullanmayi bilmiyorsaniz hic yanasmayin derim.

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Çok kullandım arazi de dolaş dur

kaan5557

Engellendi
bu marka için konuşmuyorum...marka firma ne olursa olsun..bu tür alantaramalarda dahil tüm çeşitleri için diyeceğimiz şudur..
bildiğimiz plastik maşrabayi alın sapina ip bağlayin sallayin sallayin firlatın düştüğü yer için odamı var dersiniz 2 ton altinmı var dersiniz bilmem...lakin bildigim bu maşraba bu alantaramadan daha doğrudur daha inandırıcıdır...varin siz hesaplayın...

sef_er

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=46]kaan5557[/MENTION]
bu marka için konuşmuyorum...marka firma ne olursa olsun..bu tür alantaramalarda dahil tüm çeşitleri için diyeceğimiz şudur..
bildiğimiz plastik maşrabayi alın sapina ip bağlayin sallayin sallayin firlatın düştüğü yer için odamı var dersiniz 2 ton altinmı var dersiniz bilmem...lakin bildigim bu maşraba bu alantaramadan daha doğrudur daha inandırıcıdır...varin siz hesaplayın...
ustam maşraban kaç paraydi, metal ayrimi yapabiliyor mu:3:

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kesinlikle katılıyorum ustama. Ancak ne yaparsan yap hangi sekilde anlatmaya calisirsan calis yinede bu cubuklar alan taramalar satilacak paralar bosa gidecek emekler zamanlar kisaca madden manen hep husran olacak. Ama yinede 3 5 kisi bu cubuk isi bos is deyip de belki fikrini degistirir bu da bi kar

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Her istediğimize ip bağlayabiliyor muyuz hocam masraba şart mı, sallayıp sallayıp firlatmak şart mı , bizi aydınlat ılk defa işe yarar bir tarif duyduk sizden valla bırakmam.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] ustam bide ayakkabı tarifi vermişti kaan arkadaş..o sistemde minarele çekiyordu..belki bu sistemi sana anlatırda bizde faydalanırız...

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] ustam bide ayakkabı tarifi vermişti kaan arkadaş..o sistemde minarele çekiyordu..belki bu sistemi sana anlatırda bizde faydalanırız...
Hadi ayakkabı daha iyi miş. Bekliyorum anlatsın detayları diye ama galiba kendine saklayacak.

Sevimlimanyak

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bizzat kullandım ve benim haricimde de çok iyi anladıklarını söyleyenler kullandı. Lakin beş para etmez. Boşa zaman kaybı.

Angel

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben çubuk mubuk hiç inanmam haberde görünce şok oldum. gene inanmam. makro kruzer kullanırım elim hiç boş gelmedi ben daha çubukçuların eli dolu geldini görmedm.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Kaan usta benim neye kızdığımı biliyor ben iddia etmiyorum ki çalışıyor diye , onun kullandığı bir sistem var , elektromanyetik alanlar ve metal grupları hakkında çok bilgili araştırmış çalışmış dersine çözmüş ve kullanıyor , Sadece gelip hiç biri ise yaramaz diyip gidiyor ben buna kızıyorum. Ya anlatacak paylaşacak ya da anlatacak paylaşacak şıklar bunlar :)