nokta simplex dedektör almayı düşünüyorum

frk16500

Yeni Üye
Herkese merhaba nokta simplex dedektör almayı düşünüyorum. Fiyatı uygun olduğu için almak istiyorum. Özellik olarak fazla bir şey olmasına gerek yok. 30 cm den biseyler bulsun yeter. Sizce nasıldır. Pişman edermi yada o fiyata daha iyisi diyeceğiniz bir dedektör varmı

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Fiyatı nedir?

Yabgu

Bilgili Üye
Herkese merhaba nokta simplex dedektör almayı düşünüyorum. Fiyatı uygun olduğu için almak istiyorum. Özellik olarak fazla bir şey olmasına gerek yok. 30 cm den biseyler bulsun yeter. Sizce nasıldır. Pişman edermi yada o fiyata daha iyisi diyeceğiniz bir dedektör varmı
Selamın aleyküm ustam, cihazı sormuşsunuz; bende yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Gerçekten çok memnunum. Arkadaşımı hiç mahcup etmedi. Yeni başlayanlar için kullanması kolay ve özellikleri bir çok pahalı cihaza göre de çok çok iyi. Satıcısı ve reklamcısı değilim hiç bir cihazın, kullanmadığım ve bğenmediğim hiç bir cihazıda tavsiye etmem. Demiri ayırır mı demişsiniz; sesinden ve ayrım (rakamsal) ayarı ile çok basit bir şekilde anlarsınız. Herşeyi çok kolay. Zamanla ses ve rakamlarla aşina oldukça çok çabuk bütünleşebileceğiniz bir cihaz. Şöyle söyleyim, doğru bir arazide bir saatte bu cihazın nerede ise ustası olursunuz. Ben kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. Grup para olsun 30cm üstünden de para alırsınız. Demir rakamsal olarak 4 ile 10 arası verir, ses kalındır. 5 modda araması var, ses tarzı modlara göre değişir. Ustam lafı uzatmayayım, cihazı aldınız 1. Modda açtınız 60'ın üstüne vurun kazmayı. Arazide kendiniz neye ne veriyor çabucak çözersiniz. Kendisini amorti ettirir ve size yeni cihaz aldırır. Diyeceklerim şimdilik bu kadar, sonrasında elimden gelen bilgi paylaşımlarını yeniden yaparım. Sağlıcakla kalınız...

frk16500

Yeni Üye
Selamın aleyküm ustam, cihazı sormuşsunuz; bende yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Gerçekten çok memnunum. Arkadaşımı hiç mahcup etmedi. Yeni başlayanlar için kullanması kolay ve özellikleri bir çok pahalı cihaza göre de çok çok iyi. Satıcısı ve reklamcısı değilim hiç bir cihazın, kullanmadığım ve bğenmediğim hiç bir cihazıda tavsiye etmem. Demiri ayırır mı demişsiniz; sesinden ve ayrım (rakamsal) ayarı ile çok basit bir şekilde anlarsınız. Herşeyi çok kolay. Zamanla ses ve rakamlarla aşina oldukça çok çabuk bütünleşebileceğiniz bir cihaz. Şöyle söyleyim, doğru bir arazide bir saatte bu cihazın nerede ise ustası olursunuz. Ben kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. Grup para olsun 30cm üstünden de para alırsınız. Demir rakamsal olarak 4 ile 10 arası verir, ses kalındır. 5 modda araması var, ses tarzı modlara göre değişir. Ustam lafı uzatmayayım, cihazı aldınız 1. Modda açtınız 60'ın üstüne vurun kazmayı. Arazide kendiniz neye ne veriyor çabucak çözersiniz. Kendisini amorti ettirir ve size yeni cihaz aldırır. Diyeceklerim şimdilik bu kadar, sonrasında elimden gelen bilgi paylaşımlarını yeniden yaparım. Sağlıcakla kalınız...
Çok teşekkürler yeterince açıklayıcı oldu ben yanlışlıkla hepsiburada dan sipariş verdim iptalde edemeyince gelsin iyiyse kullanayım dedim sonra vazgeçtim artık başka cihazlara bakacam uygun fiyatlı

yagiz

Aktif Üye
Kardeş iyi aksamlar bende de simplex var hatta dün gümüş bir sikke paylaştım simplex ile buldum önemli olan beklentiniz ve maddi olceginiz benimde şuan için durumum buna yettiği için aldım güzel seviyorumda birgün bir sinyal aldım başladım esmeye yaklaşık 50 60cm yumuşak toprakti dere yatağı kutu kola şişesi çıktı fakat benim için o kola şişesinden ziyade onu o derinlikte algılaması idi bence düşünme güzel kullanımı basit ilk başta hep at nalı çivisi topluyordum nalbura dönmüştüm sonra zamanla artık gerek verdiği değer gerekse çıkardığı sesle ne olduğunu cozebiliyorum 5 mod var ama ben sürekli all metal modunda geziyorum öyle bana göre daha derin diğerlerinin ayrımını beğenmedim açıkçası öyle yani iyi aksamlar

Gezenti

Bilgili Üye
Ustam s.a aynı cihaz bendede var aldığım ilk gün yalandan makinayı denemek öğrenmek için gezdim dolaştım. Çingene çivileri vs buldum. Bakicagimiz bi mekan vardı neyse sonraki gün mekana gittik. Makinayı açtım açılıyor hemen kapanıyor. Dedik batarya bitti herlde ewe gidip şarja taktik. Cihaz açılmadı. Garantiye göndersek 30_45gun beklersiniz dediler göndermedik öyle kaldı. Şarjdaken açılıyor günlerce şarjda bıraktık. Çıkarınca açılıp kapanıyor. Powerbank takip sarjla geziyoruz. Aynı derinliği aynı gorwwi görürmü hocam. Derinlik güç kaybetmiş olurmu powerbankle. Yada bu cihaza ne olmuş olabilir. Nasıl duzeltiriz.

yagiz

Aktif Üye
Kardeşim site kurallarına hakimim fakat şimdi reklam olur diye yorumu seçerek yazıyorum sürekli YouTube define ve dedektör videoları izleyerek karar verip aldım ben bu makineyi YouTube simplex yaz Ogün diye bir arkadaş satıyor ben ondan aldım kutusunda geldi ve aldım alalı hiç problem yaşamadım bilakis şarjı bana 3_4 kez sahada yetiyor sürekli şarja takmıyorum bu gezme süresi ilede alakalı fakat sen bul o Ogün dediğim arkadaşı sana yardımcı olacaktır ben hangi saat arasam açıyor yardımcı oluyor seni geri cevirmeyecektir powerbank ile sorun olmaz ama size kesin çözüm lazım nereye kadar öyle sonu yok

Yabgu

Bilgili Üye
Ustam s.a aynı cihaz bendede var aldığım ilk gün yalandan makinayı denemek öğrenmek için gezdim dolaştım. Çingene çivileri vs buldum. Bakicagimiz bi mekan vardı neyse sonraki gün mekana gittik. Makinayı açtım açılıyor hemen kapanıyor. Dedik batarya bitti herlde ewe gidip şarja taktik. Cihaz açılmadı. Garantiye göndersek 30_45gun beklersiniz dediler göndermedik öyle kaldı. Şarjdaken açılıyor günlerce şarjda bıraktık. Çıkarınca açılıp kapanıyor. Powerbank takip sarjla geziyoruz. Aynı derinliği aynı gorwwi görürmü hocam. Derinlik güç kaybetmiş olurmu powerbankle. Yada bu cihaza ne olmuş olabilir. Nasıl duzeltiriz.
Ustam sıfır makine aldınız ve aldığınız bir kaç gün içinde sorun yaşadınız, doğrumu anlıyorum. Kaç gün sürerse sürsün iade edin veya hemen yenisi versinler. Ben hiç sorun yaşamadım. Şarjıda bayağı uzun gidiyor. Benim bildiğim kadarı ile veya arkadaşımın söylemine göre, gece ışığı yanmadığı sürece gündüz kullanımda 17 saat gidiyor şarj. Satın aldığınız firma veya bayiiden yenisini isteyin.