Nolacak bizim bu sonumuz

LaTahzeN

Member
bugun bi kayayı sanırım horasan 2 saat dövdüm dövdüm bi sonuc alamadım neden ? balyozla calısamıyorum cunku cok ters bıyerde bı elımle devamlı tutunmak zorundayım cunku sonuc olarak dovmeye devam etcez :)

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamünaleykum

at ortaya bir mezuda bakalım ama boş laflardan olmasın

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bugun bi kayayı sanırım horasan 2 saat dövdüm dövdüm bi sonuc alamadım neden ? balyozla calısamıyorum cunku cok ters bıyerde bı elımle devamlı tutunmak zorundayım cunku sonuc olarak dovmeye devam etcez :)

her vurduğunda besmele çekseydin taş yumşardı latahzen

LaTahzeN

Member
valla oturup dua da ettım her vurdugumda olmasada cok besmele cektım abi horasanmış araştırdım bıraz oncede yarın fotoğraflıcam ınsallah

Aleyküme selam üstadım

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
LaTahzeN bak gördünmü duan kabul olmuş eğer horasansa altıda duanın nimeti var bu iş nasip işi

LaTahzeN

Member
ya nasip diyerek cıkıyorum arıyorum her daim üstadım. Cok sert di yanlız vur allah vur banamısın demedı tozunu aldım sadece diyebılırım yarın devam insallah nasipde varsa buluruz.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ya nasip diyerek cıkıyorum arıyorum her daim üstadım. Cok sert di yanlız vur allah vur banamısın demedı tozunu aldım sadece diyebılırım yarın devam insallah nasipde varsa buluruz.
akşamdan birazlimon suyu ve şirke dökeyseydin sabaha yumşardı

LaTahzeN

Member
üstadım ansızın denk geldi bugun bende tokmakladım kaya cok buyuk tam ortasında ucgen buyuk bı sekılde taslar yıgma sankı ust usteydı dıkkatımı cektı dovdum ama sonuc elde edemedım
kaya tek parca halınde cunku yarına nasıp

sarıkayalar

Bilgili Üye
Ne işaretin var ki orada duruyorsun bir baksaydik

Vallahi olmayınca olmuyor yav bugüne kadar sarıkızın tozundan başka bişeye denk gelemedik :)