Oda Mezar Bulundu

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam o da lahitlerde mi bulunuyor?
Aynen abi, cok ciddi birinden de ayni bilgiyi almistim yillar once. Turkiye de bu maddeyi kullanan kisiler de varmis. Biraz arastirdim, Amerikan yerlilerinde de ayni madde bilgisi var. Kimine gore geclik iksiri, kimine gore 3. Goz kapisi.Yurt diainda talibi cok, iyi biliyorum. 2,5 gr.na servet veriyorlar.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Aynen abi, cok ciddi birinden de ayni bilgiyi almistim yillar once. Turkiye de bu maddeyi kullanan kisiler de varmis. Biraz arastirdim, Amerikan yerlilerinde de ayni madde bilgisi var. Kimine gore geclik iksiri, kimine gore 3. Goz kapisi.Yurt diainda talibi cok, iyi biliyorum. 2,5 gr.na servet veriyorlar.
:LOL: eski simyacılardan kim kaldı şimdi bizimkiler fiyatını duyunca sahtesini yapmaya başlarlar.

kanije

Bilgili Üye
Arkadaşlar yeni bir söylenti geziyor, lahit içinde biriken gaza paha biçemiyorlar... ne işe yaradığı hakkında çeşitli süpekilasyonlar var. İşin aslını bilen varmı. Bu gaz ne işe yarıyor. Yada lahidi açmayıp gerekli kişileri beklenmesi için ortaya atılan bir hikayemi?
Uydurmasan baska birsey degildir.
Lahitin para etmesinin kriterleri vardir.
Hangi donemde oldugu
Lahitin hangi malzemeden yapildigi
Lahitin işciligi
Lahitin kime ait oldugu gibi
Lahitin acilmasi icin verilen para sundan dolayidir,adam ikibin sene once gomulmus lahitin icine
Sen ikibin sene sonra ilk goren olacaksin.
İste bu yuzden degerli.
Gaz vs hikaye kardesim

Maydosking

Member
Manna hz masanın çölde 40 yıl yaşadığı sürede kendisinin ve yanındakilerin hayatta kalmasını sağlayan madde olarak söylenir içen kişinin yerin altındaki lerim ve ustundekileri göreceğinden bahsedilir beyin aktivetisini lucy filmi gibi çok fazla çalıştırdığı söylenir şuanda bunu 32. Derece masonların bildiği başka kimsede olmadığı gibi hikayeler dolaniyor

kanije

Bilgili Üye
İmani rabbani mektubatlarinda gecen ise soyledir.
Hadir as(hizir)bu sudan(hayat suyu)icmistir.
ALLAH hayat suyunu ona icmeyi nasip etmis ve bu sayede kiyamet gunune kadar yasayacaktir.
Bircok hukumdar,kral bu hayat suyunu aramistir ama bulamamistir.

Gerci cok yasanacak bir tarafida yok su zamana bakinca;)

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Manna hz masanın çölde 40 yıl yaşadığı sürede kendisinin ve yanındakilerin hayatta kalmasını sağlayan madde olarak söylenir içen kişinin yerin altındaki lerim ve ustundekileri göreceğinden bahsedilir beyin aktivetisini lucy filmi gibi çok fazla çalıştırdığı söylenir şuanda bunu 32. Derece masonların bildiği başka kimsede olmadığı gibi hikayeler dolaniyor
33.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ölünce içimizdeki organlar çürürler, buradaki yararlı zararlı bakteriler, parazitler vs. vücudu yemeye başlar ve ölü şişer, açığa çıkan o parazitler METAN gazıdır, yani hiç bir halta yaramaz...

Lahiti açılmamış alırız diyen kurnazlar şunun için açmanızı istemezler;
Özellikle hayat geçişi mezar üzerine işlenmiş mezar kültünün içinde helbette ileri gelen vasıflı kişi yatıyordur! Ya tacı vardır yada bileklikleri, asıl sorun taç yada bileklikler değil onun üzerini süsleyen yüksek karatlı yakut, zümrüt veya elmastır.
Bu gaz şaşfatası tamamen ayaktır...Birde civası var bunun (!) İnanmayın....
Müzeye teslim ederseniz iyi olur, yok ben açacam derseniz ganimet sizin olur...
İster verin ister vermeyin sonrası ne olur bilmiyorum.
Ya aydınlığa giden yol karanlıktan geçer yada içinizden JANDARMA geçer...Çok ihtimalli. :)
Bence müzeye vermek...
Lahitteki cıva söylentisi de epey yoğundur fakat mumya olayında cıva vardır.
Ülkemizde mumya var mıdır? Çokça bulunmuştur.
Mumya sadece Mısır'a has değildir.