Olayı ben gibi yaşayan var mı.?

Arcadius

Member
O su değil bir ıslaklık sonucu oluşan sogukluk hissidir o bölgedeki buna benzer bir şey başıma geldi ama su değildi başka bir sıvı oldugunu fark ettim ama içinde alkol olan bir şey olmalı çünkü kolanya serinletici bir etki yapıyor bu benzin olabilir ya da başka bir sıvı ama su olmadıgı kesin

zaz12

Bilgili Üye
Dostum ilk önce sağlık lütfen dikkat et. Bu konuda nik ustam yararlı bilgileri aktaracaktır.

edirne22

Editör
müslüman mezarıdır,
orada yatan takvası yüksek biridir, rahatsız ettiğin, mezar soygunculuğu yaptığın için
yüzüne tükürmüştür...

Brkcll

Engellendi
Bu büyük bir Kasem olup, Zecr Kasemi diye isimlendirilmiştir. Büyük olan bu kasem Cin'leri zecr (Men etme, kovma) etmede kullanılır. Bir, üç, beş veya yedi defa bu kasemi okursan, Cinler sana karşı koyamaz ve geç kalan olursada yanar.

Zecr Kasemi budur:

ÙŠÙ￾ايÙ￾Ù￾ْمÙ￾وشÙ￾ اÙ￾يْلÙ￾غْمÙ￾وشÙ￾ اÙ￾وْغÙ￾امÙ￾وشÙ￾ Ù…Ù￾رْغÙ￾امÙ￾وشÙ￾ Ù…Ù￾وشÙ￾ Ù…Ù￾وشÙ￾ Ù…Ù￾رْيÙ￾وشÙ￾ Ù…Ù￾رْيÙ￾وشÙ￾ جÙ￾Ù„Ù￾Ù‘ الْجÙ￾Ù„Ù￾يلÙ￾ صÙ￾اØ*Ù￾بÙ￾ اْلاÙ￾سْمÙ￾ الْكÙ￾بÙ￾يرÙ￾ اْلاÙ￾رْضÙ￾ بÙ￾ÙƒÙ￾مْ تÙ￾رْجÙ￾Ù￾Ù￾ ÙˆÙ￾الرÙ￾ّيÙ￾اØ*Ù￾ بÙ￾ÙƒÙ￾مْ تÙ￾ع ْصÙ￾Ù￾Ù￾ ÙˆÙ￾اْلاÙ￾وْدÙ￾ÙŠÙ￾Ø©Ù￾ بÙ￾ÙƒÙ￾مْ تÙ￾خْطÙ￾Ù￾Ù￾ ÙˆÙ￾الْجÙ￾بÙ￾الÙ￾ بÙ￾ÙƒÙ￾مْ تÙ￾زÙ￾لْزÙ￾Ù„Ù￾ ÙˆÙ￾السÙ￾ّمÙ￾اءÙ￾ Ù…Ù￾نْ Ù￾Ù￾وْقÙ￾ÙƒÙ￾مْ تÙ￾مْتÙ￾رÙ￾ Ø´Ù￾Ù‡Ù￾بًا Ø«Ù￾ÙˆÙ￾اقÙ￾بًا ÙˆÙ￾اÙ￾سْمÙ￾اءÙ￾ اللهÙ￾ Ù†Ù￾ارٌ Ù…Ù￾Ø*ْرÙ￾Ù‚Ù￾Ø©ÙŒ بÙ￾ÙƒÙ￾مْ ÙŠÙ￾اعÙ￾Ù…Ù￾ّارÙ￾ Ù‡Ù￾Ø°Ù￾ا الْمÙ￾ÙƒÙ￾انْ ÙˆÙ￾اÙ￾لاÙ￾Ù‘ ÙŠÙ￾رْسÙ￾Ù„Ù￾ عÙ￾Ù„Ù￾يْكÙ￾Ù…Ù￾ا Ø´Ù￾ÙˆÙ￾اظٌ Ù…Ù￾نْ Ù†Ù￾ارÙ￾ ÙˆÙ￾Ù†Ù￾Ø*Ù￾اسٌ Ù￾Ù￾لاÙ￾ تÙ￾نْتÙ￾صÙ￾رÙ￾انÙ￾

Yâ yefmûşin eylağmûşin evğâmûşin merğâmûşin mûşin mûşin meryûşin meryûşin cellel celîlü sâhi- bül ismil kebîrül ardu biküm tercifü ver riyâhı biküm ta'sıfü vel evdiyeti biküm tahtıfü vel cibâli biküm tüzelzilü ves semâ-i min fevkıküm temturu şühüben sevâkıben ve esmâ-ullâhi nârun muhrika- tün biküm yâ ummâra hâzal mekân ve illâ. Yurselü aleykümâ şüvâzun min nârin ve nühâsün felâ tentesirân.

En ünlü havascılardan ders aldım ve şunu öğrendim Allah kelamını andınmı açılmayacak kapı yoktur....

ÖMER HATTAB

Editör
Brkcll
En ünlü havascılardan ders aldım ve şunu öğrendim Allah kelamını andınmı açılmayacak kapı yoktur..

son satırına katılmakla birlikte
öncekiler için kaynak istemiştik
ibadetlerde ve itikadi meselelerde kaynak çok önemli.