Omega mı

deli firat

DOĞACI
Ilk foto Tam isabet elline sağlık mavi cizdigin de omega mı dedigim işaret cansın kardeşim

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Tam isabet elline sağlık mavi cizdigin de omega mı dedigim işaret cansın kardeşim
Candan ötesin dostum. Ben çizdim ama yorum bilmem. :) Yorumu da sen ve diğer ustalar getirin artık. Faydam dokunursa en mutlu ben olurum.

Sevgiler.

deli firat

DOĞACI
Candan ötesin dostum. Ben çizdim ama yorum bilmem. :) Yorumu da sen ve diğer ustalar getirin artık. Faydam dokunursa en mutlu ben olurum.

Sevgiler.
Benim için herkesin yorumu katkısı çok önemli hele senin katkınsa baş göz ûstûne benim gözumde burda her kes usta sadece alanlar farklı benim iyi oldugum konuda ben senin veya herhangi bir arkadaşın iyi oldugu alanda o yardım edeceki işler yürusun

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Benim için herkesin yorumu katkısı çok önemli hele senin katkınsa baş göz ûstûne benim gözumde burda her kes usta sadece alanlar farklı benim iyi oldugum konuda ben senin veya herhangi bir arkadaşın iyi oldugu alanda o yardım edeceki işler yürusun
Teşekkür ederim ustam. Haklısın. Herkesin farklı bir bakış açısı ve uzmanlık alanı vardır. Hepsi birleti mi işler değidiğin gibi, yürür.

Sevgiler.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu kayada anlatığın gibi ve olabilicek şekli belirtdim temiz resimde birde sen bakarsın fırat dikkat etdimde işlemler buralara göre yapılmış kırılmasaymış iyi olurdu çok uğraşılmış burayla bu altına çizik atılan yer doğalmı değilse üzeride duralım Ekli dosyayı görüntüle 138804​

deli firat

DOĞACI
Bu kayada anlatığın gibi ve olabilicek şekli belirtdim temiz resimde birde sen bakarsın fırat dikkat etdimde işlemler buralara göre yapılmış kırılmasaymış iyi olurdu çok uğraşılmış burayla bu altına çizik atılan yer doğalmı değilse üzeride duralım Ekli dosyayı görüntüle 138804​
Dostum fark edeceğini biliyordum burda hiç birşey doğal değil biraz zahmetli bir iş olacak ama bize vız gelir allahın izniylen birde kaya ve zemine yakın bak tam ortadan

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gördüm hatda sağında başka yerde gördüm dediğim gibi analizi iyi yapmak gerek biliyorsunki hepsinin ayrı ayrı anlamları var buranın ne olduğunu çözmeden işlem başarısız olur.

timur964

konularim
işçilik varsa da tahribat büyük resimde canlı görmek gibi olmuyor ıslattığın taşın iki başı kesik çevresinde az bir çalışma ile ne olduğu anlaşılır işallah

sarıkayalar

Bilgili Üye
Fırat fotolari temiz haliyle birdaha yükle senin ne gördüğün değil onun ne olduğu bilmek önemli yükle inceleyim örnek atacam konun dağılacak sen hepsini buraya birdaha yükle

deli firat

DOĞACI
Fırat fotolari temiz haliyle birdaha yükle senin ne gördüğün değil onun ne olduğu bilmek önemli yükle inceleyim örnek atacam konun dağılacak sen hepsini buraya birdaha yükle
Usta kusura bakma yeni bakabildim fotoların hepsi konudakilerin aynısı ama yine yükleyecem