Omega mı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim gördüğüm işaretledim ama sanki kayada daha çok işaret varmış gibi görünüyor. İyice ıslatıp yükleybilirsen tekrar bir gözden geçiririz.

Ekli dosyayı görüntüle 139193

deli firat

DOĞACI
Ustam

Bu şekil [=CONFIG]139445[/ATTACH] dostom burası fazlaca göz önünde o yüzden fırsat buldukca araştırma yapılıyor iki gûne daha iyi foto alacam inşallah

sarıkayalar

Bilgili Üye
Dikelince duvarda karşı dayanıklı 5 metre aşağıda mezar odası var

sarıkayalar

Bilgili Üye
Bu üç deliğin duvarda olması gerekiyor aşağıda oda olması için taş yıkılmadan önce benim dediğim gibiyse altta oda var yanlız derinde senin anlican oymalar yerde değil duvarda senin baş hızında olacak yönünde aşağıya bakan iki oyma veriyor yani oymalari çizgi ile çiz ucuna ok yap odayı gostercek

deli firat

DOĞACI
Bu üç deliğin duvarda olması gerekiyor aşağıda oda olması için taş yıkılmadan önce benim dediğim gibiyse altta oda var yanlız derinde senin anlican oymalar yerde değil oduvarda senin baş hızında olacak yönünde aşağıya bakan iki oyma veriyor yani oymalari çizgi ile çiz ucuna ok yap odayı gostercek
Tamam usta anladım tşk ler bu arada formda görünuyorum ama işlem yapamįyordum iki saatir genel sorun mu yoksa bende mi sorun var Arkadaşlar

mayhem

Co Admin
Co Admin
bu yuvarlak taş dediğin yerdemi yoğunlaştık fırat.