Omega

Sevimlimanyak

Member
Dere ana yatağından doğa olayı gereği kaymış ve şimdiki halini almış gibi geldi. Bana kalırsa doğal oluşum üstadım.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gezip araştırma yap sonuçta kayalık alan 3 yanı suyla çevrili düşündüğün gibi güzel bir şeyler yakalama şansın neden olmasın .

Ares-xl

Aktif Üye
Adamlar dereyi omegaya çevirmezler.Doğal

Tastan

Editör
mayhem eyw ustam bi araştırma yaparız inş selametle.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bizim oralarda işaret pek olmaz, nadirdir, ama heryerinde yaşanmışlık vardır. kayalıkları incele, fotoğrafla. birşeyler yakalayabiliriz belki. Rast gele.

ZİKRULLAH

Engellendi
Tüm abilerime ve kardeşlerime selam olsun yakınlarda tesadüfen karşıma cıkan bu bölgede derenin yapısı dikkatimi çekti bu ortamın bize verdigi bakış açısıyla tabi bu omega nedir nasıl bir araştırma yapılmalıdır yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyayı görüntüle 221085

Ekli dosyayı görüntüle 221087
Merhabalar ,

Aşağıdaki resimde gösterdiğim yerin yukardan yağni uydudan çekilmiş halini yakınlaştırarak atarmısınız buradan paylaşın koordinat vs olmadan teşekkürler..

Ekli dosyayı görüntüle 221102

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Beni etiketlenmiş cevap yok bu paylaşıma

Tastan

Editör
Bizim oralarda işaret pek olmaz, nadirdir, ama heryerinde yaşanmışlık vardır. kayalıkları incele, fotoğrafla. birşeyler yakalayabiliriz belki. Rast gele.

Hemşerim bu bölgenin bilinmeyeni bu zaten yaşanmışlık var işaret yok denilecek kadar az medeniyetler degerli fakat asırlar geçmiş büyük ustalık buraları çözmek selametle...