Onami benzettim bunami yok kabartma yilan bu buda bizden gorsel?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogoz3

Member
Başka bir platformda 14 Ağustos da açılmış bir konu. Konu sahibi aynı kişi ve yerin sadece kendisinde olduğunu belirtmiş yazışmalarda. Sonrasında sanırım çözüm için irtibata geçtiği kişiler önce hüpletip sonra gümletmiş olabilir. Geçmiş gitmiş olsun...

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kartal kabartmamı yoksa kartal kaya olarakmı geçiyor, bşrde kalenin konumu nasıl yazabilirmisiniz. Selametle kal

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Senin ustaligin sana kalsinda bak baslikta iyi okumamissin ne yaziyo orda gorsel yer benim koyum kacak kazi yapmaya calisanlari da aldilar ama rahat ol bende videolarida var her gittiggimde ugrarim karakolda gelir bisey diyemez geziyorum kardesim cunku oraliyiz disardan gelen giden cok olmus bunlar neki daha neleri katlettiler bu lahit degil betimlemedir kardesim hemen 20 metre onunde tumuluzu var onu anlatiyo aslinda ha simdi neye bole alayli yorum yaptin bilmem ama ben bizden görsel die acmisim bende videosu da var sorun degil devlet elinde olan bi yer gorseldir bunu bildigim icin basligada acmisim ayni bolgede daha guzel yerlerimiz var emin ol ama bu gordugunu kiran yavsaklarlardan biktik artik kartal var kabarmis papaz var neler var neler var ama dagdaki coban bile isaret arar kirar oldu kac tane elinle dokundun ahkam neden kestin anlamadım ama ysluba biraz dikkat bir din kardesiyiz 2 koy benim koyum 3 görsel diye actim kal saglicakla
Güzel güzel yazmissin
Benim koyum benim koyum ...!
Kirmislar baska isaretler var bilmem ne bilmem ne ...!
Sordukmu ? Yok...!
@Aslanbey10 bak güzel kardeşim
Beni de salla senin bu saydıklarını da salla
Köyünde ve diyer isaretlerinide ...
başlığı gorebiliyirsun hatirliyorsunda ?
Gorelim bakalım ustlari üstünde atta var

bu yazdigini hatirlamiyirsun ?
usluptan bahsetmissin ..
benim sana patladigim nokta
ne bu isaretin pyasada dolaşması ne de yalan hikayesine donmesi
nede senin kara kasin kara gozun
kırmızı yaziyla yazdigina patladim
burdaki insanlari siz ne sanıyor NE GORUYORSUNUZ ?

AN ITIBARIYLE BENDE ENGELLISIN BIR KAC KIŞI GIBI
ALLAH ISINI RAST GETIRSIN ....!

Tastan

Editör
Demligi koyup çayını yudumlarsın bu manzara esliginde afiyet olsun usta

Kamhi Leonard

PiSaGoR
agzina saglik...kimse yi kendinizle dalga gecirtmeyin.herkes usul erkan bilsin ogrensin.biz sahada ogrendik herseyi ..klavye basinda sicak evde ofiste deil
Bu dalga nda öte küstahlık...
Kimse kusura bakmasın burda kime kimseye mecbur deyil
Burdaki ustalar maasli ek prim almıyor
Hepsi de gönüllü canı ister bakar canı ister yokmuş gibi davranır
Maksat muhabbet olsun diye her konuya yazmaninda bir alemi yok
Ha biz bazen kaçırıyoruz kaçırmıyor değiliz
Lakin o kadarda toleransimiz olsun
Allah herkesin işini rast getirsin ...

Vuslad

Moderatör
Moderatör
Site çok iyi arada bazı böyle parazitler çıkmasa çok siteye üye oldum çıktım bura farklı saçma salak adam fazla barınamıyor helal olsun ustaları görecekmis al sana usta Allah böyle lerine nasip etmesin ki garibanlara zulüm olur parayla edebsiz tenekeler

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Site çok iyi arada bazı böyle parazitler çıkmasa çok siteye üye oldum çıktım bura farklı saçma salak adam fazla barınamıyor helal olsun ustaları görecekmis al sana usta Allah böyle lerine nasip etmesin ki garibanlara zulüm olur parayla edebsiz tenekeler
Ooo vuslad hoş geldin ?
Tüm sitelerde hemen hemen görüyorum seni tabiki önceden son yıllarda ben hiç birinde yokum
Sohbette üyeliğin vardi diye biliyorum sanki yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
Diğer X sitelerde vardı sıkça görmüştüm seni

Tekrardan hoş geldin kardeşim

R00T

Profesyonel
Co Admin
Türkiyede yaşayıpta köyü olmayan insan mı var. Yokk. Herkesin köyü var.Herkesin köyünde bir deli bir de veli var. Ve herkesin köyünde bir efsane var.Ama herkesin köyünde yalan dolan olsa bile bu tür basit hareketlere meyil eden pek az insan vardır.
Haa bu arada geçen gün ne oldu onu anlatayım dostlara. Biri yolda beni durdurdu bir tanıdık. Hocam bir arkadaş var sizinle görüştürmek isterim bir çay veya kahve içmek isteriz dediler.Lütfen buyrun demek zorundayız adaben. Buyurdular çay kahve .Genç telefonunu çıkardı ve bir kaç işaret gösterdi.Kardeşim bunlar sahte işaretler ve bu bölgeye ait sahteler değil.Başka bölgelerden size internet aracılığı ile ulaşmış sahteler lütfen bu tür olay ve durumlardan uzak durum dememle beraber.Vayy efendim sen nasıl sahte dersin.Gel götüreyim sizi yerine.Arkadaşım bu bölgelerin hepsini karış karış bilirim Dedim. Yok efendim siz bilmiyorsunuz bu felanca köyde.Kalk lan defol dedim tarif ettiğin köyü bile tanımıyorsun şapşal herif dedim tarif etmeye çalıştığın uzaklığı münasebeti ile gelmeyeceğimi düşünerek kendini üste çıkarma hareketi ile adını sayıkladığın köy benim köyüm dedim.kendisi getiren dost ise bir mahçup oldu ki hiç sormayın.Dostumuzda getirdiği kişiye sen sanırım dolandırıcıların ağına düşmüşsün yada dolancırıcısın diyip oracıkta kovdu.

El insaf sözü vardır.Çok yerindedir bu günlerde bu söz.Yani ahir zaman insanlar gözüne baka baka yalan söylüyorlar artık.Lütfen dikkatli ve uyanık olalım her konuda.Milli birlik ve beraberlik konuları dahil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...