Onlarca siluet

Muclu71

Yeni Üye
Oncelikle herkese selamlar. Aranizda yeniyim. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler. Gonderwcegim resimler cep tel.cekildigi icin biraz bulanik. Resimleri cetigim alan anadoluda bir dagin zirvesi boyunca uzaniyor. Asagisi ve tum cevresi muhtemelen eski bir yerlesim yeri olan duzlukler var. Gonderdigim resimler ve yuzlercesi ayni yone bakar halde ( batiya ). Sadece deveye benzettigim ve insan resmi olan doguya cok hafif guneydogu ya bakar halde. Yuzlerce siluet. Yuzlerce metre kayaliklara siralanmis halde. En cok merak uyandiran ise.devenin arka ayaklarinda bulunan insan resmi. Biraz arastirdim mogol hukumdarlarina cok benziyor.yine ayni bolgede su kaynaklari , kapi kayalari, pencere kayalari gibi isimlerle anilan kayaliklar var ve onlarca magara. Lutfen fikirlerinizi paylasiniz.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
açılmamış kasa varmı buralarda bir yokla, belli olur yapıştırma,kapatma olan kenarında delik yada murç izi olan, boşluk sesi veren yerleri bir yokla kolay gelsin

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kalede vardır o zaman.

Muclu71

Yeni Üye
Arazi cok genis bir alan. Tek tek yoklamak epey zaman alacak . Kale yada yapi olusturabilecek kalinti cakil vb. Yok. Cok temiz bir alan

leon

Aktif Üye
3. resime hayran kaldım üstad. Arslan & Kral. Allah gonlune göre versin.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Güzel mekan.
Diğer yamaç taraf kayalık olan resimde sadece güzergah çıkmış ama tam belli olmuyor . Resimdeki yer açılmamışsa içerde odalar var . Diğer yönlerinden de resimleri lazım biraz net ve yakından .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Benzetmelere tam net cvp verebilmek icin her caidan fotolari lazim tek acidan fotolar yaniltir.alani iyice inceleyip net isaretlere yonelmek lazim. dardanos kardesim youtubede yaman diye biri var onu taniyomusun acaba..???

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Benzetmelere tam net cvp verebilmek icin her caidan fotolari lazim tek acidan fotolar yaniltir.alani iyice inceleyip net isaretlere yonelmek lazim. @dardanos kardesim youtubede yaman diye biri var onu taniyomusun acaba..???

Bir kere kardeşim dediğiniz kişi 60 yaşında. önce edep ya hu denen şeyi çalıştır öyle bir şeyler karala.
Bilmediğin tanımadığın kişilerin hakkında yorum yapar iken dikkatli ol.
Birilerini birileri ile karşılaştırmak ve onlara benzetmek gerçekten ayıp.
Benim düşüncelerim benim görüşlerim benim bilgim veya bilmemişliğim bana. sana ne oluyor.
Ben böyle işaretler üzerinde karalamaları seviyorum.
Yoksa bu suçmu. Siz kimsenin yaptıklarını tenkit edemezsiniz. Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz o ayrı konu. Ama kişileri rencide edici hareketlerden kaçının. . ne ben sizi tanırım nede siz beni. Ayrıca ben hatada yapmış olabilirim. Bizler beşeriz elbetteki hatalarımız olacak. Af edersin kusurumuza bakma sevgili kardeşim