Onlarca siluet

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
OsiriS firca da yedin ya laaa .... dardanos Osiris ustamızı sanırım yanlış anladın... bende genelde kardeşim derim ..tirstim şimdi... dememelimiyim acaba .... okonuyamu tepki verdin .. yoksa benim bilmediğim 1 konu varsa hakkını helal et ...

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bundan sonra kimseyi kendimiz gibi gormeyip adiyla hitap edelim o zaman daha edepli daha hayali yada saygili olur..yada kardesim demek olmuyorsa lan lun diye hitap edelim bence boylesi daha guzel olabilir..sen beni tanimazsin ben seni eger tanimis olsan zaten yasin geregi o kelimeleri kullanmazdin.biraz takip etsen benim konusma tarizima baksan ne demek istedigimi anlardin..zaten senin bu konusma hitap sekillerine bakinca sana kardesim dedigim icin bile utaniyorum kardesim kelimesinin sıfatına uyacak sıfatını tasiyacak karakterde bir insan degilmissiniz.o yuzden konularinizda denk gelirsek size bey diye hitap edelim daha uygun olur..birde bu sıkıntınızı site sakinlerine belirtinki kimse sizi kardesi ustasi üstad vs vs kelimelerle hitap etmeyip belli seviyede hitap seklinde bulunsun size..ayrica size nacizane bir soru sordum ben taniyorum verdiginiz cvp bakilirsa sizde taniyorsunuz.sadece bir soruydu ne sizi kirdim nede incittim nede rencide ettim sadece bir soruydu..ama kardeşim lafindan alinan birinin bu sekildeki bir soruya bu sekilde tepkime vermeside cok normaldir.neyse fazla uzatmayayim bunlardanda aljnabilirsiniz tahminimce dardanos bey.....

Muclu71

Yeni Üye
hayir acilmamis etrafta hicbir calisma yapilmamis. Kismetse bu gun ve yarin tam gun iyice bir kolacan edip etraflica fotograflamaya calisacagim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bundan sonra kimseyi kendimiz gibi gormeyip adiyla hitap edelim o zaman daha edepli daha hayali yada saygili olur..yada kardesim demek olmuyorsa lan lun diye hitap edelim bence boylesi daha guzel olabilir..sen beni tanimazsin ben seni eger tanimis olsan zaten yasin geregi o kelimeleri kullanmazdin.biraz takip etsen benim konusma tarizima baksan ne demek istedigimi anlardin..zaten senin bu konusma hitap sekillerine bakinca sana kardesim dedigim icin bile

utaniyorum kardesim kelimesinin sıfatına uyacak sıfatını tasiyacak karakterde bir insan degilmissiniz.o yuzden konularinizda denk gelirsek size bey diye hitap edelim daha uygun olur..birde bu sıkıntınızı site sakinlerine belirtinki kimse sizi kardesi ustasi üstad vs vs kelimelerle hitap etmeyip belli seviyede hitap seklinde bulunsun size..ayrica size nacizane bir soru sordum ben taniyorum verdiginiz cvp bakilirsa sizde taniyorsunuz.sadece bir soruydu ne sizi kirdim nede incittim nede rencide ettim sadece bir soruydu..ama kardeşim lafindan alinan birinin bu sekildeki bir soruya bu sekilde tepkime vermeside cok normaldir.neyse fazla uzatmayayim bunlardanda aljnabilirsiniz tahminimce @dardanos bey.....

Allah razı olsun sevgili malatya. inan bu söylediklerine hiç alınmadım. Sonra benden büyük iseniz kardeşim diye hitap etmek çok güzel Biz insanlar hepimiz kardeş değilmiyiz sonuçta. Belkide ben yanlış anladım o yutuptaki kişiyide tanımam. İnan bana hiçde zannettiğin gibi birisi değilim.. Ben ne beyim nede başka bir şey sadece insanım . Sevgili malatya böyle ufak tefek şeyler ile kırılacak isek
veya sizi kırdım ise ben yinede özür dilerim. Lakin hiçde öyle kötü bir düşüncem yoktu sevgili .malatya. Ne demiş Yunus emre (((yaradılanı severiz Yaradandan ötürü)) ..Burası fikir alışverişinin yapıldığı bir yer. Bende hata yapabilirim sende. Neyse sen beni tanıdıkça seveceksin .Çünki gerçekten ben samimi ve içten bir kişiliğe sahibimdir. Bunu zamanla anlarsın . sevgiler

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@OsiriS firca da yedin ya laaa .... @dardanos Osiris ustamızı sanırım yanlış anladın... bende genelde kardeşim derim ..tirstim şimdi... dememelimiyim acaba .... okonuyamu tepki verdin .. yoksa benim bilmediğim 1 konu varsa hakkını helal et ...
sevgili ustam şöyle ister isen benim mesajlarıma bir bak hep kardeşim diye başlar. Kendi kullandığım bir uslubun bana söylenmesine niye kızayımki. Ben sevgili kardeşimizi yanlış anlamışım
.Özürümüde diledim . hata her insan yapabilir. Ben öyle kimseye fırça atacak bir kişiliğe sahip değilim. Kendimi yanlış ifade ettim Herkzden özür dilerim sevgiler

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bir kere kardeşim dediğiniz kişi 60 yaşında. önce edep ya hu denen şeyi çalıştır öyle bir şeyler karala.
Bilmediğin tanımadığın kişilerin hakkında yorum yapar iken dikkatli ol.
Birilerini birileri ile karşılaştırmak ve onlara benzetmek gerçekten ayıp.
Benim düşüncelerim benim görüşlerim benim bilgim veya bilmemişliğim bana. sana ne oluyor.
Ben böyle işaretler üzerinde karalamaları seviyorum.
Yoksa bu suçmu. Siz kimsenin yaptıklarını tenkit edemezsiniz. Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz o ayrı konu. Ama kişileri rencide edici hareketlerden kaçının. . ne ben sizi tanırım nede siz beni. Ayrıca ben hatada yapmış olabilirim. Bizler beşeriz elbetteki hatalarımız olacak. Af edersin kusurumuza bakma sevgili kardeşim
Böyle şeylere gerek yok ustam
Bir yanlış anlamadan çok algılama söz konusu sanırım
Ve selam ustam :)

akyol

Bilgili Üye
sayın ustalar yanılıyor olabilirim ama bu konu başka bir konunun devamı gibi geldi bana yüzlece silüet onlarca mağara hayranlıkla inclediğimiz bir konuyu bana tekrar hatırlattı ve resimler sanki bazı bölgeler kareye sokulmak istenmemiş gibi çekilmiş Muclu71 dostum daha geniş açılı resimler yükleme imkanınız varmı acaba

OsiriS

Moderatör
Moderatör
dardanos abi diyecem cunku bendn yasca buyuksunuz...konularda kim kimdir yasi nedir nasil biridir bilemeyiz bende belirttiginiz gibi Yunus Emre sozunden yola cikarak herkese kardesim derim cunku hepimiz abiyiz kardesiz sıkintı yok..bende biraz agresif davrandiysam hakkini helal et..dedigim gibi benden yasca buyuk oldugunuzdan dolayi bundan sonra size abi diye hitap etmek durumundayim saygi edep haya yada yetistirilme tarzim bunu gerektirir.o youtubede belirttigim sahis olayina gelirsek cizimleriniz belirtmeleriniz ona benziyordu ondan dolayi sordum yoksa bi art niyetim yoktu.eger bir yanlisim hatam olduysa ben özür dilerim kirdiysamda hakkinizi helan edin..

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
OsiriS...

Teşekkür ederim . inan hiç bir sıkıntı yok . Sevgiler .