OP işareti ve tünel

poseidon2023

Uzman
tespiti sen mi yaptın
op kaya içinde oda mezar olur kay önünün geniş açılı resmi kayayıda görecek gibi varsa iyi olur

olması gereken tünel öndeki düzlükten başlayıp kaya altındaki odalara gider

Sarıyerli34

Bilgili Üye
tespiti sen mi yaptın
op kaya içinde oda mezar olur kay önünün geniş açılı resmi kayayıda görecek gibi varsa iyi olur

olması gereken tünel öndeki düzlükten başlayıp kaya altındaki odalara gider
evet tespiti ben yaptım.. OP yazılı kayanın ön tarafında tünel var.. ayrıca aşağı dere tarafından OP yazılı kayaya gelen tünelde mevcut.. aşağıdan gelen tünel sağ yapıp kayanın önündeki tünele geliyor ve tünel kayanın altına devam ediyor.. OP yazılı kayanın ön tarafından yakın mesafe tek resim var..

poseidon2023

Uzman
bu şekilde anlatınca oluyor op işaretin oldugu yerden bayır yukarı cıkacak gine oturmayan bir şeyler var niye le yapıp devam ediyor tünelin genişligi ne kadar ve yeşil yer giriş kapagı demişin bu tutmuyor orda giriş kapagı olmaz kayaya en fazla bir metre gibi kapıyı tespit etmen gerekigor büyük ihtimal demir kapı olacak ceza evi parmaklıkları gibi düşün sonra odayıy tespit etmen gerek senin tespitin kac oda var

Sarıyerli34

Bilgili Üye
bu şekilde anlatınca oluyor op işaretin oldugu yerden bayır yukarı cıkacak gine oturmayan bir şeyler var niye le yapıp devam ediyor tünelin genişligi ne kadar ve yeşil yer giriş kapagı demişin bu tutmuyor orda giriş kapagı olmaz kayaya en fazla bir metre gibi kapıyı tespit etmen gerekigor büyük ihtimal demir kapı olacak ceza evi parmaklıkları gibi düşün sonra odayıy tespit etmen gerek senin tespitin kac oda var
tünel aşağıdan direk op kayaya gelseydi anlardım neden L yapıyor anlamadım.. aklıma kilise geldi kaçış tünellerinde rast gelmiştim.. girişin kayaya mesafesini almadım 1 olur 2 olur tahmini.. bu kayanın doğusunda açılmış bir yer var.. vakitten dolayı odalara bakmadım.. tünel ok dedim vesselam

poseidon2023

Uzman
cubuk elinde tespitlerini konturol et ustasen sin ve kiliselerde bina içinden tünel vardır ve kacış tüneli vardır onlarda da le yapan görmedim ögreniriz daha acemilik her halde

Sarıyerli34

Bilgili Üye
cubuk elinde tespitlerini konturol et ustasen sin ve kiliselerde bina içinden tünel vardır ve kacış tüneli vardır onlarda da le yapan görmedim ögreniriz daha acemilik her halde
batı tarafından kaçış tüneli istikametinde zikzaklı yerlere denk geldim muhtemelen zikzak yaptığı noktalarda tuzak var.. 150 metrelik tünellere bile denk geldim..

poseidon2023

Uzman
kiliseler ile ilgili bilgilerinizi yazarsınız bizde ögreniriz cahil kalmayalım