Orak işareti

Turko

Uzman
Bu değil usta , mürekkep var bunda sanki kargo ile gelen sandığın üzerinden sökülmüş gibi tarih yazıyor galiba damga vurmuşlar. Bahçeye baktın mı ?

fatih61

Yeni Üye
abi helal nasıl okuyabiliyosun o şekilleri

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
değerli kardeşim detaylı bi resim gönder ve bu işaretin tam arkası asmayamı denk geliyor yoksa asma girişte merdivenin yanındamı .
değerli kardeşim orağın sırtındaki küçük ağzı orjinalında dahada uzun yoksa tam orasmı asmaya bakiyor bunları belirtın kendinize biraz yardımci olun bizlerde sizlere yardımci olalım.

not:eek:rak bodrum duvarında ise muhakak boşluk bak.

saygılar ve sevgiler.

Son düzenleme:

Smokin

Moderatör
Moderatör
Sunumunu güzel yapsan çoktan ise koyulmuş olurdun. Işaret tamam da . Dışarısı ne alemde .?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
arkadşım üzerinden çizmeden orjınal fotoğrafını çekseydin ya şimdi bu orak mı değil mi kin me bilsin.
1950 yılında ingiltereden gelmiş yük sandığının üzerindeki logoyu da haç yaptınız ya artık sırtınız yere gelmezz

eski

Editör
Evler zordur. olabilirlik her yerdir.
işarette olabilirlikleri incelersek ali kendini sevindirecek günün çetelesini atmış olabilir.
evin kızı sevgilisinin geleceği günün çetelesini atmış olabilir.
evin dedesi yaşlı nineyi kandırıp her öptüğünün çetelesini atmış olabilir.
herşey üretilebilir.
Diyelimki paranın çetelesi tutulmuş olsun. bu durumda var olan bir kasa yada kumbara ortaya çıkıyor. şöyleki çeteleye göre kasaya yada kumbaraya ilave edilen para var . para ilave ediliyorsa kasa yada kumbara gömülü olamaz ( kimse gömdüğünü sürekli kaz çıkar tekrar göm yapmaz.) bu durumda kasa yada kumbara sahibinin rahat kullanabileceği yerde olmalı.
kumbaraysa sahibi tarafından boşaltılmışta olabilir.
Umarım fikir vermiştir. arayacaksan bakılacak yerleri ve şekilleri üretebilirsin.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arkadşım üzerinden çizmeden orjınal fotoğrafını çekseydin ya şimdi bu orak mı değil mi kin me bilsin.
1950 yılında ingiltereden gelmiş yük sandığının üzerindeki logoyu da haç yaptınız ya artık sırtınız yere gelmezz
s.a.usta konuşmalarini dikkat edin hiç beğenmiyorum kibir akiyor sizi uyariyorum?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
s.a.usta konuşmalarini dikkat edin hiç beğenmiyorum kibir akiyor sizi uyariyorum?
a.s.
ben konuşmuyorum konulara yorum yapıyorum
yaptığım yorumlar senin veya bir başkasının hoşuna gitsin diye yapmıyorum
hangi yorumumda nerede bir kibir akışı varmış ben göremedim varsa göster de bilelim
ha dersen ki konularıma yorum yapma olur yapmam yaptıklarımı da sana zahmet siliver
ama öyle çocuk korkutur gibi uyarıyorum falan rengin sarı diye mi bilemedim yoksa sebep nedir
nasıl biliyorsan öyle yap

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yine kibirini ortaya koymuşsun-_Mithra

Son düzenleme: