Ördek

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
sen bırak büyük balığı ufaklarda yetmeli nasip neyse odur büyük mal bununsa zaten buda gitmiştir buna da emin ol ama keskingöz ustam güzel yorum yapmış yığma tepe ördeğe ait değildir siz altına bakın ama bozmayın işareti daha sonra baktığı dereye gidin farklı olanı arayın ördeğin parası parçalanmış olabilir bikaç farklı yere gömülmüş olabilir iyi araştırma yapın

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aynen kardeş kuluçkaya yatıyorum diye bı izlenim var artı net bi şekilde tam altında altın çekimi aldım onda şupe yok. benim korkum büyük balık kacdımı acaba dıye
ilerisinde iki yolun ayrildigi yere yogunlas. Cesme orda olmali. Selametle

ASKER.

Aktif Üye
Dere varmış fakat kurumuş baktığı yönde malı maalesef alınmış yığma tıpı tümsek den alınmış fakat ördegın karnında yanı altında değerli sinyali alındı müjde olma ihtimali var görüş ve düşüncelerinizi beklıyorum
Yanlış anlamazsanız ileride aynı şekli bulanlara yardımcı olmak maksatlı malı neresindeydi görsel olarak anlatırmısınız
Benimde bir tane böyle var kuluçka yatmış vaziyette resmi uzaktan çektiğim için tavuğa benzetmiştim ama onun yanında gölet vardı
Havanın iyi olduğu bir zaman piknik maksatlı resimlerini çekip konu açarımEkli dosyayı görüntüle 225723

Son düzenleme:

Ibrahım2

Bilgili Üye
Yanlış anlamazsanız ileride aynı şekli bulanlara yardımcı olmak maksatlı malı neresindeydi görsel olarak anlatırmısınız
Benimde bir tane böyle var kuluçka yatmış vaziyette resmi uzaktan çektiğim için tavuğa benzetmiştim ama onun yanında gölet vardı
Havanın iyi olduğu bir zaman piknik maksatlı resimlerini çekip konu açarımEkli dosyayı görüntüle 225721
Kardeş senin resminden bısey cıkaramadım çok blu çıkmış.benin ördeğe gelince baktıgı yon doğrultusunda arada bir tarla var tarlanın hemen yamacında yığma toprak kepçeyle eşilmiş ve yaklaşık 3m falan derınlıkde yan duvarında taşlarla örülü bı cep çıkmış gozlerımle gördüm buraları resim cekemedım keşke cekseydım neyse yanı ördekler açılan yer arası 70 kusur metre falan kabaca ben malın alındığını düşünüyorum hedıyesıyle yetınıcez artık kısmet

ASKER.

Aktif Üye
Resmi akşam üzeri uzaktan çekmiştim telefonda da ekranı büyütüp ekran resmi olarak çektim ondan blu görünüyor kuş türü olduğu belli oluyorda kafasını tam anlayamadım tavuk yada ördek olabilir
Kral ve ailesimi diye konu açmıştım buda aynı bölgede

Ibrahım2

Bilgili Üye
Resmi akşam üzeri uzaktan çekmiştim telefonda da ekranı büyütüp ekran resmi olarak çektim ondan blu görünüyor kuş türü olduğu belli oluyorda kafasını tam anlayamadım tavuk yada ördek olabilir
Kral ve ailesimi diye konu açmıştım buda aynı bölgede
Değerli kardeşim benim ördek figürü kayaya yontularak traşlayarak yapılmış .ama oyularak yapılan küçük semboller farklıdır diye bılıyorum

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ibrahım kolay gelsin arkdaşım. keskingöze katılıyorum..durduğu yerde ara artıracağını.müjdeyse müjde anaysa ana..kıamet artık.ayrıca burda yazılanlardan ziyade senn teaputlerin sdaha önemlidir..dikkatli çalış.
aradıgın yerinde degılse kuru dere olacak orda sazlık bulacaksınsere kurusuda sazı kalır orda sazların ortasınada bir bakın...

feylezof

Member
Aynen kardeş kuluçkaya yatıyorum diye bı izlenim var artı net bi şekilde tam altında altın çekimi aldım onda şupe yok. benim korkum büyük balık kacdımı acaba dıye
Kolay gelsin, değerli tespiti yaptığın makina/çubuk herneyse onunla aynı şekilde yandaki kayalarada test uygula,taşların yapısı aynı çünkü, aynı sinyali alirsan bir daha değerlendir. Boşa emek harcamamış olursun. Nasibiniz bol olsun

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kolay gelsin, değerli tespiti yaptığın makina/çubuk herneyse onunla aynı şekilde yandaki kayalarada test uygula,taşların yapısı aynı çünkü, aynı sinyali alirsan bir daha değerlendir. Boşa emek harcamamış olursun. Nasibiniz bol olsun
Haklısın kardeş o dediğin başka çubuklar o alanda ördek kayadan başka değerli yok ha boşluk olarak başka yerler var ama alakasız yerler boşluk bulan çubuklar var benim çubuklar yüzde yüz altına gider çok şükür

godfather

Member
Ördek demissiniz ama kuğu filanda olabilir. Arkaşımı da görmek lazım bence