Örümcek İşareti

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ben tam olarak bir kelebek ya da ustanın dediği giibi çiçek görüyorum sanki. Lütfen teyit etme şansınız varsa teyit ediniz. Kelebek ise evlilik aşamasında olan soylu bir kızın evlenmek üzere iken ebedi hayata intikal etmesidir. Çeyizi ile birlikte gömülür lakin çeyiz ayrı mezar ayrı odada olur. Sizin için çeyize ulaşmak öncelik olsun. Çeyizde ne istersen var taç kolye bilezik vs. tamamı ziynet eşyasıdır. 50 metre çevresinde araştırma yapınız. Yakından resim olsaydı anlardık ne olduğunu inşallah örümcek değil de kelebektir. Hayırlı forumlar

Pirana

Bilgili Üye
Kelebege benziyor buyuk ihtimal daha net resim olmali

Pirana

Bilgili Üye
Egemi akdenizmi bolge usta.bu yerler zor biraz is cikarmak

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ben tam olarak bir kelebek ya da ustanın dediği giibi çiçek görüyorum sanki. Lütfen teyit etme şansınız varsa teyit ediniz. Kelebek ise evlilik aşamasında olan soylu bir kızın evlenmek üzere iken ebedi hayata intikal etmesidir. Çeyizi ile birlikte gömülür lakin çeyiz ayrı mezar ayrı odada olur. Sizin için çeyize ulaşmak öncelik olsun. Çeyizde ne istersen var taç kolye bilezik vs. tamamı ziynet eşyasıdır. 50 metre çevresinde araştırma yapınız. Yakından resim olsaydı anlardık ne olduğunu inşallah örümcek değil de kelebektir. Hayırlı forumlar
bana da kelebek gibi geliyor ama esasında kelebek değil arı temsilidir. Arı çizimi Hep kelebek ile karıştırılır.
Mısırlardan romaya kalma bir figürdür.
yine de yakından görmek gerek.

akyol

Bilgili Üye
Örümçek ayakları hedef alınarak incelenmelidir veyine ayak sayısına bakarak yön bulunur dostum

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bencede arı olma ihtimali yüksek kardeşim bu mezarı bulmak için karşısının resimlerini detaylı çekmelisin figürün bulunduğu taşın yani sununun arka istikametinide araştırmayı unutma bir günde değil bi kaç gün incele detay illaki bulacaksın eğer açılmadı ise bölgede antik yerleşim yerine yakın

Tastan

Editör
Böyle örümcek hiç görmedim kelebegi andırıyor ama mitolojide arıya daha çok benziyor ama bu görüntü ve bilgiyle hiçbir bilgi alamassın zaman ayırıp detaylı bir sunum hazırlamalısın buna degecektir

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
selamun aleyküm bana göre bölge güzel ve işareti merkez olarak alırsak güney doğusuna yönel boşluk bakarak bulmayı dene derim rastgelsin