Osmanlıca kur-anı kerim tefsir-i

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@vakko ustam kitapta görünen kuş tavuz kuşu mu bildiyim kadarıyla tavuz kuşunun dinimizde yeri yok selametle ustam
Anka kuşu hologram olarak gösterilmiş yine başka bir sayfada farklı bir hologram hologramın yine çevresindeki yazılar latince orjinal el yazması kitaplarda hologram olmaz.El yazması kuranda latin harfleri ile kısaltma ne alaka .İçeriğin detaylarının yazıldığı A4 kağıdında bile imla hataları var hologram için hologrom yazılmış vs.Bu tarz objelerde tek harf hatası bile ürünü sahte yapar.Hata kabul etmez bu tarz objeler.Bunları hazırlayıp tokat işinde Kuranı Kerimi bile kullanma cüretini gösterenlerin yatacak yeri yoktur.

Burak5553

Bilgili Üye
Anka kuşu hologram olarak gösterilmiş yine başka bir sayfada farklı bir hologram hologramın yine çevresindeki yazılar latince orjinal el yazması kitaplarda hologram olmaz.El yazması kuranda latin harfleri ile kısaltma ne alaka .İçeriğin detaylarının yazıldığı A4 kağıdında bile imla hataları var hologram için hologrom yazılmış vs.Bu tarz objelerde tek harf hatası bile ürünü sahte yapar.Hata kabul etmez bu tarz objeler.Bunları hazırlayıp tokat işinde Kuranı Kerimi bile kullanma cüretini gösterenlerin yatacak yeri yoktur.
Aydinlatman icin Allah razi olsun ustam

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kitabın Türkçe yazımlı yazar ve onay veren kurumun bulunduğu sayfada hattat tanıtımında Efendimiz Muhammed Mustafanın s.a.v 21. torunu yazısı var.kitabın hicri 1246-1254 yılları arası yazıldığı belirtilmiş.Efendimizin silsile-i saadet halkasında 21. torunu Hicri 918 yılında Mevlana Muhammed Haceği Emkengi es Semerkandi Abdülbaki k.s hazretleri Hace derviş Mehmet hazretlerinin oğlu olarak dünyaya teşrif etmiştir.Hicri 1010 miladi 1602 yılında Özbekistan da ahirete intikal etmiştir.Hicri 918-1010 yılları nere, kitabın yazımı yine hicri 1246-1254 yılları nere.244 yıllık zaman farkı,kitaptaki bilgisiz ve cahilce tarihlendirme söylenen hattatla alakalı tarihin sahte olduğunun en büyük delilidir.yazık.ayrıca dini konuların menfaat adına böyle alet edilmesi beni çok ama çok üzdü.

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kitabın Türkçe yazımlı yazar ve onay veren kurumun bulunduğu sayfada hattat tanıtımında Efendimiz Muhammed Mustafanın s.a.v 21. torunu yazısı var.kitabın hicri 1246-1254 yılları arası yazıldığı belirtilmiş.Efendimizin silsile-i saadet halkasında 21. torunu Hicri 918 yılında Mevlana Muhammed Haceği Emkengi es Semerkandi Abdülbaki k.s hazretleri Hace derviş Mehmet hazretlerinin oğlu olarak dünyaya teşrif etmiştir.Hicri 1010 miladi 1602 yılında Özbekistan da ahirete intikal etmiştir.Hicri 918-1010 yılları nere, kitabın yazımı 1246-1254 yılları nere.kitaptaki bilgisizce tarihlendirme kitabın sahte olduğunun en büyük delilidir.yazık.ayrıca dini konuların da menfaat adına böyle alet edilmesi beni çok ama çok üzdü.
Bizlerde çok üzülüyoruz maalesef ustam,
ayrıca bu tip kitap, sandık, ceylan derisi süsü verilmiş jan janlanlı işlemeler vs. lerin sonu feci bitmiştir,
ya kodese yada diğer tarafa neticelenmiştir,
uzak durulmasından yanayım,
velhasıl bizim işimiz değil bunlar.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@Servet kurtuluş kardasim
Sana bir tesekkur borcumuz var.
Bu konuyu acmanla cok guzel bilgiler ogrendik. Elbette senin bu eserin sahte olusunu bilme imkanin yoktu. En azindan bu vesile ile onlarca guzel bilgileri kardaslarimiz paylastilar. Sana da guzel bir tecrube oldu.
Bende bir tavsiye de bulunayim herkese:
Kitap isinden uzak duranin başi ağrimaz.
Kitaba bulasip da yuzu guleni ne gordum nede duydum.

Servet kurtuluş

Aktif Üye
@Servet kurtuluş kardasim
Sana bir tesekkur borcumuz var.
Bu konuyu acmanla cok guzel bilgiler ogrendik. Elbette senin bu eserin sahte olusunu bilme imkanin yoktu. En azindan bu vesile ile onlarca guzel bilgileri kardaslarimiz paylastilar. Sana da guzel bir tecrube oldu.
Bende bir tavsiye de bulunayim herkese:
Kitap isinden uzak duranin başi ağrimaz.
Kitaba bulasip da yuzu guleni ne gordum nede duydum.
Asıl ben teşekkür ederim abi. Bize tecrübelerinizi yansıtıp bilgi ile aydınlattığınız için. RABBİM herkezin kalbine gönlüne göre versin insALLAH.

kabakburgiba

Operatör
Ortaklık bazen bu tarz olaylara sebebiyet veriyor malesef.Bunun için ilk başta şirket kuruluşunda ortaklarını iyi seçmek zorunda kalıyorsun.Kayseri için yara demiyelim abi ama güzel bir tabessüm ettiren tecrübe diyelim.Aynen dediğin gibi iyilik yap kötülük bul misali.?
@vakko ustam her tebessüm ,bi.n yaraya merhemdir, desek nasıl olur.

Eğitim bitmiştir,
Konunun sonucu şu şekilde,
Kitabı alan şahıs üstünede Yanındaki bir bardak suyu içer.