Osmanlıca kur-anı kerim tefsir-i

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bu konuda bu şekilde açığa kavuşmuş oldu belki ama ben ne kadar söylesem de inanmayacaktır. o yüzden kendisi gerekeni yaptığında sahte veya gerçek olduğunu illa ki anlayacaktır.. ayrıca şunu da belirtmek istiyorum sahte olan birseyin bu kadar gerçekçi olması beni son derece de şaşırttı ya bende bir anormallik var yada bunu hazırlayan kişi gerçekten çok profosyonel tebrik ederim??
Ne sahteler var servet bunlar birşey değil ?

vakko

Uzak olsun abi ALLAH o duruma düşürmesin zaten yasal olmayan bir durum içerisindeyiz ne dedektör kullanabiliyoruz ne rahat gezebiliyoruz birde bu işler. Aman Aman..
Yüzükten konuyu anlarsın diye düşündüm ama daha yenisin biraz pişmelisin.?

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Yüzükten konuyu anlarsın diye düşündüm ama daha yenisin biraz pişmelisin.?
Pişene kadar heralde çok şaşırıp şok olacağım.
Keşke yanınız da olma ihtimalim olsaydı. Karın tokluğuna çalışırdım herşey para değil netice de kolumda altın bilezigim olurdu ??

vakko

Pişene kadar heralde çok şaşırıp şok olacağım.
Keşke yanınız da olma ihtimalim olsaydı. Karın tokluğuna çalışırdım herşey para değil netice de kolumda altın bilezigim olurdu ??
Yanımızdasın burada zaten.Sen ve senin gibi forumda bilgi isteyen tüm arkadaşlara ücretsiz ekspertizlik, çeviri hizmeti sikkeler içinde nümismat desteği sağlıyorum.?

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Yanımızdasın burada zaten.Sen ve senin gibi forumda bilgi isteyen tüm arkadaşlara ücretsiz ekspertizlik, çeviri hizmeti sikkeler içinde nümismat desteği sağlıyorum.?
Varlığın daim olsun abi. burada sen ve diger ustalarimizin çabaları göz ardı edilemez. Yalniz birgün yolunuz kayseriye düşerde yemeğimizi çayımızı içmeden giderseniz oda sizin ayıbınız soyleyim.. ben o fıkralarda anlatılan cimri kayserililerden değilim ?

vakko

Varlığın daim olsun abi. burada sen ve diger ustalarimizin çabaları göz ardı edilemez. Yalniz birgün yolunuz kayseriye düşerde yemeğimizi çayımızı içmeden giderseniz oda sizin ayıbınız soyleyim.. ben o fıkralarda anlatılan cimri kayserililerden değilim ?
Valla kayseriye yemliha köyüne geldim.Aç çıktım dönüş yoluna.Hadi açlığı geçtim Arkadaşların işini hallettik arkadaşlar bizim arabayı piyon yapıyorlar falanca plakalı araçta vs vs var diye ( asılsız ihbar ) , ama düşünmüyolar belki bunlar çift araba geldi yola çıkmadan belki araç değişimi yapabilirler diye.? Yemliha köyüne selamlar tekrardan ✌

Son düzenleme:

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Valla kayseriye yemliha köyüne geldim.Aç çıktım dönüş yoluna.Hadi açlığı geçtim Arkadaşların işini hallettik arkadaşlar bizim arabayı piyon yapıyorlar falanca plakalı araçta vs vs var diye , ama düşünmüyolar belki bunlar çift araba geldi yola çıkmadan araç değişimi yapabilirler diye.? Yemliha köyüne selamlar tekrardan ✌
Hahaha ?? ALLAH herkezin kalbine göre versin abi ne diyelim ki. Sen benim işimi halletmek için gelme yemeğimi ye çayımı iç misafirim ol sohbet muhabbet edelim o bana yeter. Yazın gelirsen üzüm zamanı pekmez salça turşu peynir yapariz dönüşte eve götürürsün.
Yemliha köyüne bende selam yolluyorum ✌

kabakburgiba

Operatör
Valla kayseriye yemliha köyüne geldim.Aç çıktım dönüş yoluna.Hadi açlığı geçtim Arkadaşların işini hallettik arkadaşlar bizim arabayı piyon yapıyorlar falanca plakalı araçta vs vs var diye ( asılsız ihbar ) , ama düşünmüyolar belki bunlar çift araba geldi yola çıkmadan belki araç değişimi yapabilirler diye.? Yemliha köyüne selamlar tekrardan ✌
@vakko ustam yine bir yaranı deştik zannedersem.iyilik yap,(denize at) ..... kötülük bul.misali.

vakko

@vakko ustam yine bir yaranı deştik zannedersem.iyilik yap,(denize at) ..... kötülük bul.misali.
Ortaklık bazen bu tarz olaylara sebebiyet veriyor malesef.Bunun için ilk başta şirket kuruluşunda ortaklarını iyi seçmek zorunda kalıyorsun.Kayseri için yara demiyelim abi ama güzel bir tabessüm ettiren tecrübe diyelim.Aynen dediğin gibi iyilik yap kötülük bul misali.?