Oturak Taşı mı?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Alanda çok şey gözüküyor, benim için önemli olan gelin kayasıdır:

Mezarı ve hazine odasının bulunduğu yeri işaretledim aşağıdaki resimde.
Bu odalara giden tüneli bulmak artık sizin işiniz. Bu sistemde tuzaksız tünel olmaz.
Tecrübeli kardaşlarımızla istişare ediniz.

Ekli dosyayı görüntüle 196940

The Thing

C*
Süper Moderatör
Full nekropol burası.Sen o çanağın olduğu yere yoğunlaş, BulursamKader25 ustam güzel yorumlamış.

Shekiller

Aktif Üye
işaretlediğim ağaç ki BulursamKader25 üstadımın işaretlediği bölgede de var çok dikkat çekici bir ağaçtır hatta bi üstadımız konu açmıştı o ağaca yönelik bana kalırsa ölüçiçeği kadar kıymetli dir çünkü bizim bu diyarda bütün girişlerde kayaların arasından ot gibi bitmiştir ve ağacın direk dümdüz yükselmediğini görürüz bu girişlerde hep yani kapatılan taşların aralarından boşluklarından şekilden şekile giriyor mubarek tespite başlamak için iyi bir başlangıç noktası veriyor insana tabi bu heryerde ya da yüzde yüz böle olacak diye kaide yoktur belki işinize yarar diye paylaşmak istedim saygılar

turkoglu1

Member
BulursamKader25 usta çok teşekkür ederim.
Bu iş yorucu ve gürültülü olacak.
Bu yerde göz önünde bir yer.
Daha küçük hedeflere odaklansak sizce nerelerden başlamalıyız?

turkoglu1

Member
işaretlediğim ağaç ki @BulursamKader25 üstadımın işaretlediği bölgede de var çok dikkat çekici bir ağaçtır hatta bi üstadımız konu açmıştı o ağaca yönelik bana kalırsa ölüçiçeği kadar kıymetli dir çünkü bizim bu diyarda bütün girişlerde kayaların arasından ot gibi bitmiştir ve ağacın direk dümdüz yükselmediğini görürüz bu girişlerde hep yani kapatılan taşların aralarından boşluklarından şekilden şekile giriyor mubarek tespite başlamak için iyi bir başlangıç noktası veriyor insana tabi bu heryerde ya da yüzde yüz böle olacak diye kaide yoktur belki işinize yarar diye paylaşmak istedim saygılar
üstteki taşı kaldırmalımıyım sizce :)

Shekiller

Aktif Üye
Turkoğlu benim bahsettiğim doğal yardımcı olaylar, bu işte bir ilim dir onun için ilim sahibi üstadlarımın dediğini yönlendirmelerini dinlemekte fayda vardır ve onların sürekli dediği şey hep kulağımda önce tespit!!ben sadece tespit için başlayabilceğin bir noktaya dikkat çektim ustam

Turko

Uzman
@Turkoğlu benim bahsettiğim doğal yardımcı olaylar, bu işte bir ilim dir onun için ilim sahibi üstadlarımın dediğini yönlendirmelerini dinlemekte fayda vardır ve onların sürekli dediği şey hep kulağımda önce tespit!!ben sadece tespit için başlayabilceğin bir noktaya dikkat çektim ustam
Etiket yanlış yapıldı ama işin ehli kişiye denk geldin vesselam şansın açık bir bakayım konuya :D

Shekiller

Aktif Üye
Turko demekki sizin bakmanız gerekiyormuş üstadım bu bir işaret :)

turkoglu1

Member
Turko Usta nasip olmayınca dayak bile yenmiyor :)
Teşekkür ederim...
Sabırsızlıkla bekliyorum