Oturak taşı ve merdiven cözümü

Gezmiş

Yeni Üye
ikinci resimdeki çalılıkların arkasında da kapak
heey ben burdayım diye bağırıyor
hayırlı olsun

son resimdeki merdivenler nereye çıkar
bilmem ama, o merdivenler sıvama horasan
yakının da veya merdivenlerin üzerinde muhakkak işaret olmalı

rast gele
Iki merdiven de aynı foto biri yakından biri uzaktan bu kaya yukarıya doğru büyüyor kayaların heryerini yolladım boşluk sesi veya isarete rastlayamadim

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
ayının yarısını kırmışlar sadece ön ayaklar var sanırım

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 126212bu traslanmış alanı net bır sekılde resımle okla gosterdıgım yerı ozellıkle bıde bu merdıvenın oldugu yerı cıktıgı yerı genıs bır sekılde resımle

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 126217merdivenler buraya çıkıyorsa on numara mezar hilti ile hem yandan hem üsten yoklaman yeterli gören göz bazen unutur gözlerini yoğunlaştır yeter saygı vede sevgilerimle

Gezmiş

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 126217merdivenler buraya çıkıyorsa on numara mezar hilti ile hem yandan hem üsten yoklaman yeterli gören göz bazen unutur gözlerini yoğunlaştır yeter saygı vede sevgilerimle
Merdivenler buraya çıkmıyor buraya oturup baktığımda karşımda sarp düz kayalık sol tarafimda 200 metre kadar ilerde merdiven var merdivenin olduğu kayalık yukarıya doğru yükselerek gidiyor saygilarimla selamlar olsun

hades40

Bilgili Üye
Gezmiş Merdivenlerin sonu podyum (sahne) gibi bir alana cıkıyor olmalı eğerki öyleyse kutsal alana çıkıyor her medeniyet icin gecerli olmasada podyumun altından değerli mezarlar çıktığı görülmüştür fakat alan tarama ile tespiti mümkündür oldukça derinde olur..