Oymalar

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Son resim harıka ve muhteşem
Oymalarla mesafesi bglantisi nedir buranın
Son resmin diyer yüzünden çekilmiş resimleri varmı?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
ekselans38......

Çevre mezarlık alanı . Ve bu çevrede başka mezarların işaretleride vardır bence.
Çevrede ve işaretlediğim kayaların üstlerinden bir boşluk bakabilirsiniz. Bence o kayalığın alt tarafıda mükemmel bir alan diyorum
Ekli dosyayı görüntüle 218735

ekselans38

Yeni Üye
Son resim harıka ve muhteşem
Oymalarla mesafesi bglantisi nedir buranın
Son resmin diyer yüzünden çekilmiş resimleri varmı?
Dıger yonden yok ustam.aslında etrafını dolastım alt kenarlarda 50ye 30gıbı aynı ayarda kesme taslarla orülüydü.diger oymaların oldugu kayalıkları inceleyip geleyim burayı detaylıca ınceleyım dedım ama bı tel geldı acıl donmek zorunda kaldım yarım kaldı.oymalarla mesafesı 150mtre ustam

ekselans38

Yeni Üye
ekselans38......

Çevre mezarlık alanı . Ve bu çevrede başka mezarların işaretleride vardır bence.
Çevrede ve işaretlediğim kayaların üstlerinden bir boşluk bakabilirsiniz. Bence o kayalığın alt tarafıda mükemmel bir alan diyorum
Ekli dosyayı görüntüle 218735

Ustam bıde ısaretledıgın kayanın ucu toprakve otvar onun bırlestıgı yerde yatay uzun bı kaya var mezar orda olabılırmı?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mezarlık alan. Çokta ellenmemiş gibi. büyük kralın yanından da elektrik hattı geçmiş. İyi bir cihaz yada çubukçu hepsini tespit edebilir. Çoklu oymanın olduğu kayanın sol tarafı ve yukarısını daha detaylı fotoğraflarsan birkaçının yerini işaretleyebiliriz.

ekselans38

Yeni Üye
Mezarlık alan. Çokta ellenmemiş gibi. büyük kralın yanından da elektrik hattı geçmiş. İyi bir cihaz yada çubukçu hepsini tespit edebilir. Çoklu oymanın olduğu kayanın sol tarafı ve yukarısını daha detaylı fotoğraflarsan birkaçının yerini işaretleyebiliriz.
Tesekurler ustam haftasonu tekrar gıdecegım yenı fotolar atacagım inş

Cann

Editör
Tumulus adeta seni cagiriyor..

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ustam bıde ısaretledıgın kayanın ucu toprakve otvar onun bırlestıgı yerde yatay uzun bı kaya var mezar orda olabılırmı?
Olabilir sevgili kardeşim sunakların akar yönü öne doğru burada çubuk ile mezarların yerleri tespit edilir