Özel Mesajla Gelen "Yerini Biz Açalım" vb. Teklifler - Yapılması gerekenler:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Selamün Aleyküm,

Arkadaşlar Merhaba,
Biraz önce bir kardeşimizin açtığı konuya bakıyordum. Resimlerini yüklemiş, tespit ettiği yerleri işaretlemiş ve
LÜTFEN KİMSE ÖZELDEN BANA YAZIP, YERİNİZİ BERABER AÇALIM DEMESİN diye bir not düşmüş. Yeni bir üye idi. Kim, ne zaman, nasıl,
bir özel mesaj göndermiş diye düşünürken, bir moderatör arkadaşımız şu açıklamayı yazmış:
@hakan222
dostum hoş geldin :)

arkadaşlar, hakan
sitemizin eski bir üyesi
nik'ini yeniledi geldi
açılış paylaşımındaki özel mesaj ikazların sebebi
eski yaşadıklarıdır
hoş görün

dostum, iyi formlar diliyorum :)

Mesele böylece açıklığa kavuşmuş oldu.

SİZLERDEN RİCAMIZ ŞUDUR:
Özelden size bu veya başka şekilde mesaj gelirse lütfen Moderatör ve Süper Moderatör veya Co Admin @mayhem ustamıza bu mesajı kopyalayıp özel mesaj atın. Hatta genele de yazabilirsiniz. Tercih sizindir.
BU TİP MESAJ GÖNDEREN KİM VARSA, HEPSİNİ BU SİTEDEN TEMİZLEMEMİZ GEREKİYOR.
özellikle yeni üyelerimizi bu çakallardan korumamız lazım ki, mağdur olmasınlar.

Saygılarımla, herkese tebliğ ediyorum.

Son düzenleme:

Brkcll

Engellendi
Banada özelden geliyor hergün sen kafaya takmazsan hiç birşey olmaz zaten

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Kutumuza gitsek olmaz mı? :)

Şaka bir yana, imkanlarımız elverdiğince sizlere forumumuzda yardımcı oluyoruz, sizlerden gelen özel mesajlara cevaplarımızı veriyoruz ve bu bilgiler ışığında hala bir sonuç çıkmıyorsa ya daha evvel bir işlem görmüştür, ya zordur, ya boştur ya da kısmetiniz değildir. İlla ki bir sonuç almak istiyorsanız Müzeler Müdürlüğü ve Kültür Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Özelden gelen mesajlara güvenip başınıza bela almaktan, heyecanınızı, zamanınızı ve paranızı kaybetmekten kendinizi kormuş olursunuz.

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
Banada özelden geliyor hergün sen kafaya takmazsan hiç birşey olmaz zaten
Hocam bizler için sıkıntı olmaz zaten.
Genelde yazmazlarda. Buradaki mesele yeni üyelerimiz.
Kimse mağdur olmamalı.
Bu yüzden bu meseleye önem veriyoruz.

Koray Kor

Admin
Yönetici
Administrator
Merhabalar,,

Gördüğünüz gibi tüm yönetim olarak illegal işler koşanlarin takipcisiyiz. Hiç birine fırsat vermeyede nihetimiz yok.

Bu üyeyi eski üyeliğini yer teklifi yapanlar taafimca araştırılacaktır. Bilginize.

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] kıymetli ustam musadenle konuyu sabitledim uygun zaman sonra siz gereğini yaparsınız

hakan222

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merabalar kardesim evet doğrudur bu sitede yeniyim bilseydim sizin o kisileri siteden atacağinizı sizinle iletişeme gecerdim.. Özelden mesaj atmayı birakın adamlar numaramı bulmuş nasil buldularsa benim cebimi aradilar bende numarami deyistirdim .. Bundan sonra bi sorun oldugunda sizinle iletişime gecerim.. Saygılar ..

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Merabalar kardesim evet doğrudur bu sitede yeniyim bilseydim sizin o kisileri siteden atacağinizı sizinle iletişeme gecerdim.. Özelden mesaj atmayı birakın adamlar numaramı bulmuş nasil buldularsa benim cebimi aradilar bende numarami deyistirdim .. Bundan sonra bi sorun oldugunda sizinle iletişime gecerim.. Saygılar ..
Sana zahmet o arkadaşların isimlerini paylaşırmısın burdan ?? Bende çok merak ediyorum ...

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar,
burası büyük bir aile
kimin ne derdi varsa buradan açık açık yazsın ki
abi çözüm olur
baba özüm olur,
büyük baba çözüm olur
özelli mümkün oldukça kullanmamaya çalışalım
her şey şefaf olmalı [MENTION=15303]hakan222[/MENTION]
dostum, o yöneticiler artık yok
yeni bir sayfa açıldı
geçmişi boş ver kurcalayıp
yara deşmeyelim

neşeli, hoş güzel formumuza bakalım

selametle

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Herşeyin sil baştan olması bu sitenin işleyişinin devam etmesi açısından çok yerinde oldu gerçekten ...

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
@BulursamKader25 kıymetli ustam musadenle konuyu sabitledim uygun zaman sonra siz gereğini yaparsınız
Sabit Konu,
Benim aklıma gelmemişti ustam. Sıkıntı olmazsa devamlı kalsın. Yeni üyelerimizin dikkatini daha iyi çeker. Daha faydalı olur inşallah.

hakan222

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ragıp kardesim biliyosun ben sıkıntı yapmam hattimi deeyistirdim benim icin bi sıkınti yok resmi paylasinca bu sitede fikir amaclı bi sat gecmeden telim caldi efendim dedim hakan beyle mi goruşuyoruz Dediler eflvet buyrun dedim sitedeki selale icin arayorum dedi ben kapattim teli cesitli numaralardan bi hafts aradilar hattimi deyistirdim özelden mesaj atan olmadi zaten bunu yöneticiye ilettim.. Burayada konu acilinca yorum yazma gereyi duydum. Bunun disinda siz ve ustalardan hepinizden memnunnum gercekten herkez yardimci oluyor tesekkürler hepinize.