Özel Mesajla Gelen "Yerini Biz Açalım" vb. Teklifler - Yapılması gerekenler:

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ragıp kardesim biliyosun ben sıkıntı yapmam hattimi deeyistirdim benim icin bi sıkınti yok resmi paylasinca bu sitede fikir amaclı bi sat gecmeden telim caldi efendim dedim hakan beyle mi goruşuyoruz Dediler eflvet buyrun dedim sitedeki selale icin arayorum dedi ben kapattim teli cesitli numaralardan bi hafts aradilar hattimi deyistirdim özelden mesaj atan olmadi zaten bunu yöneticiye ilettim.. Burayada konu acilinca yorum yazma gereyi duydum. Bunun disinda siz ve ustalardan hepinizden memnunnum gercekten herkez yardimci oluyor tesekkürler hepinize.
biliyorum dostum
sana güvenim tamdır
no problem
o sebeple, sen konu açar açmaz
seni tanıdığımı söylemiştim.
eyvallah dostum

iyi forumlar
selametle

Polonez

Member
Kayıtlı Kullanıcı
cakallar cok iyi biliyorki insanin zayif noktasi zaaflari umutlari oradan calisiyorlar

agememoir

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam banada dedoktor fıyatımız sukadar almazsan pısman olursun tarzında mesaj lar gelıyor ,

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Yalnız Bayram Abi beğeni rekoru kırmış bende mi açsam bu tarz bir konu acaba benide beğenirler mi bu aralar beni beğenmiyor lar :)

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
valalaha bana açalım diyen olmuyor mu oluyor ben bu işlerde babama güvenmem sizde kimsyee güvenmeyin...

By_keles

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,

Arkadaşlar Merhaba,
Biraz önce bir kardeşimizin açtığı konuya bakıyordum. Resimlerini yüklemiş, tespit ettiği yerleri işaretlemiş ve
LÜTFEN KİMSE ÖZELDEN BANA YAZIP, YERİNİZİ BERABER AÇALIM DEMESİN diye bir not düşmüş. Yeni bir üye idi. Kim, ne zaman, nasıl,
bir özel mesaj göndermiş diye düşünürken, bir moderatör arkadaşımız şu açıklamayı yazmış:
@hakan222
dostum hoş geldin :)

arkadaşlar, hakan
sitemizin eski bir üyesi
nik'ini yeniledi geldi
açılış paylaşımındaki özel mesaj ikazların sebebi
eski yaşadıklarıdır
hoş görün

dostum, iyi formlar diliyorum :)

Mesele böylece açıklığa kavuşmuş oldu.

SİZLERDEN RİCAMIZ ŞUDUR:
Özelden size bu veya başka şekilde mesaj gelirse lütfen Moderatör ve Süper Moderatör veya Co Admin @mayhem ustamıza bu mesajı kopyalayıp özel mesaj atın. Hatta genele de yazabilirsiniz. Tercih sizindir.
BU TİP MESAJ GÖNDEREN KİM VARSA, HEPSİNİ BU SİTEDEN TEMİZLEMEMİZ GEREKİYOR.
özellikle yeni üyelerimizi bu çakallardan korumamız lazım ki, mağdur olmasınlar.

Saygılarımla, herkese tebliğ ediyorum.

Bana niye etiket yapmadın bulursamkader abi bende yeniyim birde herseye kanarım valla iyiki görmüsüm özel mesaj geldinde bundan sonra [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ile [MENTION=13767]ragıp[/MENTION] abiye yolllıycam onlar bu sitenin en güvenilir ve en yardımcı olan kişileri bence benim görüsüm böyle ve hepinizin önünde onlara çok çok teşekkürler diliyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Bana niye etiket yapmadın bulursamkader abi bende yeniyim birde herseye kanarım valla iyiki görmüsüm özel mesaj geldinde bundan sonra [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ile [MENTION=13767]ragıp[/MENTION] abiye yolllıycam onlar bu sitenin en güvenilir ve en yardımcı olan kişileri bence benim görüsüm böyle ve hepinizin önünde onlara çok çok teşekkürler diliyorum
Kardasim,
Teveccuhun icin tesekkur ederim.
Tum moderator ve super moderator kardaslarimiz hep biriz. Hangimize yazilsa olur. Aninda islem yapilir.

Sabit konular, hep en yukarida durur.
Ortalama gunde 12 civarinda yeni uye var.
Hepsini bilgilendirmenin zaman acisindan imkanimiz yok. Ancak teknolojik kolayliklarla mumkun olabilir.
Bazan bizde kendi aramizda buna benzer konulari istisare ediyoruz. Birazda altyapi ve programun ozelligi ile alakali.
İnsallah zamanla otomatik hale gelir.
Arasira mesaj atalim desek bir anda 16 bin mesaj gondermek kolay degil.

By_keles

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardasim,
Teveccuhun icin tesekkur ederim.
Tum moderator ve super moderator kardaslarimiz hep biriz. Hangimize yazilsa olur. Aninda islem yapilir.

Sabit konular, hep en yukarida durur.
Ortalama gunde 12 civarinda yeni uye var.
Hepsini bilgilendirmenin zaman acisindan imkanimiz yok. Ancak teknolojik kolayliklarla mumkun olabilir.
Bazan bizde kendi aramizda buna benzer konulari istisare ediyoruz. Birazda altyapi ve programun ozelligi ile alakali.
İnsallah zamanla otomatik hale gelir.
Arasira mesaj atalim desek bir anda 16 bin mesaj gondermek kolay degil.

abi ben su size yorum yapmayı ve cevaplamayı yeni
öğrendim kurcalıyarak site birazdaha rahatlık ve kullanıslı olsa keske çok yapmacık bir site ilk gördümde bune dedim reklam dolu heryer şimdi içine girince sizleri tanıyınca çok güzel bir siteymiş dedim daha kullanıslı ve kolay ve çabuk ulasılan bir site olsa ne kadr güzel olurdu keşke diyorum artık ama olsun ben mennumun abi çok teşekkürler

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
abi ben su size yorum yapmayı ve cevaplamayı yeni
öğrendim kurcalıyarak site birazdaha rahatlık ve kullanıslı olsa keske çok yapmacık bir site ilk gördümde bune dedim reklam dolu heryer şimdi içine girince sizleri tanıyınca çok güzel bir siteymiş dedim daha kullanıslı ve kolay ve çabuk ulasılan bir site olsa ne kadr güzel olurdu keşke diyorum artık ama olsun ben mennumun abi çok teşekkürler
Sitede her yeri incele, karıştır.
Başka türlü öğrenilmez.
Bende böyle yapıyorum :))

Sohbet bölümünde sorular sor.
Şöyle birşeyleri var mı, varsa nasıl yaparım? şeklinde.

Sitede çok özellik ve kolaylıklar var da bizde hala bilmiyoruz.
Gün geçtikçe öğreniyoruz.

Reklam mecburen oluyor.
Ciddi bir masraf var, altyapı olarak. Kolay değil.
Bir şekilde finansmanı sağlanmalı ki devam etsin.

Bu sitede benim en sevdiğim şeyler:
1-Küfür yok (anında atılır)
2-Siyaset yok (asla müsade edilmez)
3-Büyük-küçük kendini bilir bu sitede. Hürmet var.
4-Ciddiyet var (elbette espri ve latife de var). Kimseye hakaret ettirilmez. Gereken yapılır.
5-Chat odası asla değil. Seviye üst noktalarda hamdolsun.
6-Kimsenin maddi manevi soyulmasına asla müsaade edilmez. Art niyetli gelen olsa da barınamaz buralarda. Gereken yapılır.

Allaha cc emanetsin. Kendine iyi bak.
Rızık Allah cc dandır. Ne nasip ederse o kadar gelir.
Define de bu işin bahanesidir.
Zengin olmak hedef değildir.
Hedef önce Adam olabilmektir.
Fakir de olsa ADAM, en zengin kişidir.

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
hocam banada dedoktor fıyatımız sukadar almazsan pısman olursun tarzında mesaj lar gelıyor ,
Bu tür gelen mesajı buraya hemen kopyalayıp atın.
Veya o mesajı Moderatör veya Süper Moderatör arkadaşlardan birisine ÖZEL MESAJLA gönderin.
2 şekilden birisiyle ulaşınız.
Geri kalanı biz hallederiz inşallah. [MENTION=10035]ege[/MENTION]memoir

Eren1941

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşaret var yardımcı ola bilirmisin

Eren1941

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşaret var yardımcı olursanız sevinirim