Para Nerede

odin

Editör
Yada şöyle sorayim bu veri degerleri pusula degerlerimi
Pusula sedece kuzeyi gosterir açi vermez. Ara mesafeleri muhtemelen metre ile olcmustur, 4 listede de farkli sonuclar elde ettigine gore. dereceleri nasil olctugunu bilmiyorum. Ayrica y1 y2 y3 un arazide neyi ifade ettigini tahmin etmek guç. Son gunlerde vaktimi koordinat sistemiyle gecirdigimden aklimda deli sorular var. herkese bol sans.

Şirvan

Operatör
Ćeşmede herhangi bir işaret varmı. Çeşmenin arkasında yaşlı ağaç varmı ağaçta civi işaret varmı. Su yalaka mı düşüyor düz bir taşmı var. Doğusunda ne var.

Şirvan

Operatör
Matematiksel oşlem yapmışsin diyelim gönye al başlangıç noktasına tut uçgeni cizersin farkli üçgenler çıkar lakin o zamanin kafası ile düşünmek lazim ışaretler çok önemli asma diyorsun bence ağaç bak kesilmişte olabilir. Y1y2y3 nedir kayamı işaretmi agaçmi yerin fotosunu paylaş çeşme diz çökülüp içilen bir çeşme diyorsun su gözü senindediğin kaya veya bir taşın dibinden çıkıyor o zaman.

SUSMUŞ35

Member
ustam krokiyle uğraşacana 4 resim çeksen ustalarım sana noktasını bile verirdi şimdiye ayrıca y1 y2 neyi ifade ediyor ağaçmı başka bi şeymi neye göre oturttun şahsi fikrim üçleme yoksa orda çeşmenin arkası olmak üzere çeşmenin çevresine bak kolay gelsin

deli firat

DOĞACI
Pusula sedece kuzeyi gosterir açi vermez. Ara mesafeleri muhtemelen metre ile olcmustur, 4 listede de farkli sonuclar elde ettigine gore. dereceleri nasil olctugunu bilmiyorum. Ayrica y1 y2 y3 un arazide neyi ifade ettigini tahmin etmek guç. Son gunlerde vaktimi koordinat sistemiyle gecirdigimden aklimda deli sorular var. herkese bol sans.
Vay kardeşim ben bunu bilmiyordum oyanık yön demiyoruz veri diyoruz rakam diyoruz hani 1.2.3.4.5 diye başlıyorya hayde kardeşim işine bak

odin

Editör
Vay kardeşim ben bunu bilmiyordum oyanık yön demiyoruz veri diyoruz rakam diyoruz hani 1.2.3.4.5 diye başlıyorya hayde kardeşim işine bak
Yada şöyle sorayim bu veri degerleri pusula degerlerimi
Yukaridaki soruyu ben sormadim sen sordun. Bende ozetle Pusula o tablodaki verileri vermez demisim. Ustune ustluk gelmis beni azarlar tavirla pusulanin neye yaradigini biliyorum demissin. Belli oluyor bilip bilmedigin.

avır

Aktif Üye
Yemiş ağacından bahsetmiş ustam

avır

Aktif Üye
Matematiksel oşlem yapmışsin diyelim gönye al başlangıç noktasına tut uçgeni cizersin farkli üçgenler çıkar lakin o zamanin kafası ile düşünmek lazim ışaretler çok önemli asma diyorsun bence ağaç bak kesilmişte olabilir. Y1y2y3 nedir kayamı işaretmi agaçmi yerin fotosunu paylaş çeşme diz çökülüp içilen bir çeşme diyorsun su gözü senindediğin kaya veya bir taşın dibinden çıkıyor o zaman.
3 adet yemiş agacı ustam

Şirvan

Operatör
Kardeşim bu yemiş ağaçlari kaç yaşında. Diyelimki mubadele yilindan kaldı 100 yıllik değilse dikkate alma.

C

caution

Misafir
pusula sedece kuzeyi gosterir açi vermez. Ara mesafeleri muhtemelen metre ile olcmustur, 4 listede de farkli sonuclar elde ettigine gore. Dereceleri nasil olctugunu bilmiyorum. Ayrica y1 y2 y3 un arazide neyi ifade ettigini tahmin etmek guç. Son gunlerde vaktimi koordinat sistemiyle gecirdigimden aklimda deli sorular var. Herkese bol sans.

y ler yemis i temsil ediyor yemis 1 yemis 2 yemis 3