Para Nerede

Kim

Yeni Üye
Ćeşmede herhangi bir işaret varmı. Çeşmenin arkasında yaşlı ağaç varmı ağaçta civi işaret varmı. Su yalaka mı düşüyor düz bir taşmı var. Doğusunda ne var.[/QUOT

çeşmenın arkasında agac yok su tasa dusuyor
Bu bahsettiğiniz çeşme Trakya bölgesin de mi Hocam .. Aile Çeşmesi Diye geçer .. Eski bir rum köyü asfaltın yanı altı deredir ..

Şirvan

Operatör
Kardeşim konu sahibi kim formu açan başka cevap veremler başka. En sonyazdiklarıma göre cevap verirseniz sonuca ulaşılır inşallah

Kim

Yeni Üye
yer egede eskı den rumlarında yasadıgı bır koy etrafıdır dere dogudan batıya calısır
Resmen ikizi diyebilirim yerle alakalı :) Bu bahsettiğim yerde çeşmenin 4 adım arkasında tahmini 3,5 metreden almışlardı gözümle Şahidim .. Çok göz önü insan inanamıyor ama olabiliyor .. Benim bahsettiğim yer rumların göç zamanında kaçarken kullandıkları yol üzeri olan bir çeşmedir o yüzden sürekli kazıyorlar yol boyunca ama nafile tabi alan aldı :) Birde benim nacizane fikrim .. Suyun aktığı yani illaki bir yere gidiyor muhtemel dereye doğru yol alıyor .. yol aldığı tarafa doğru dereye yaklaşın İlla ki orda bir kayaya denk gelirsiniz .. Oralarda araştırma yapın derim ben size .. Bahsettiğim yerde mahzene bile denk gelebilirsin ..

C

caution

Misafir
Resmen ikizi diyebilirim yerle alakalı :) Bu bahsettiğim yerde çeşmenin 4 adım arkasında tahmini 3,5 metreden almışlardı gözümle Şahidim .. Çok göz önü insan inanamıyor ama olabiliyor .. Benim bahsettiğim yer rumların göç zamanında kaçarken kullandıkları yol üzeri olan bir çeşmedir o yüzden sürekli kazıyorlar yol boyunca ama nafile tabi alan aldı :) Birde benim nacizane fikrim .. Suyun aktığı yani illaki bir yere gidiyor muhtemel dereye doğru yol alıyor .. yol aldığı tarafa doğru dereye yaklaşın İlla ki orda bir kayaya denk gelirsiniz .. Oralarda araştırma yapın derim ben size .. Bahsettiğim yerde mahzene bile denk gelebilirsin ..

tesekkurler ılgınıze... :)

Şirvan

Operatör
tesekkurler yorumun ıcın mesefelerı farklı bırbırlerı ıle
Birbirine yakin olan ağaçların arasında düz tıraşlanmış taşlara iki veya 3 kişinin kaldıracağı gibi olanları es geçme cihaz var ise buyük kafa ile kontrol edin sinyal zayıf ise 60 cm eşele bir daha kontrol edin.

deli firat

DOĞACI
Yukaridaki soruyu ben sormadim sen sordun. Bende ozetle Pusula o tablodaki verileri vermez demisim. Ustune ustluk gelmis beni azarlar tavirla pusulanin neye yaradigini biliyorum demissin. Belli oluyor bilip bilmedigin.
Tamam kardeşim ben Hiç birşey bilmiyorum kimseyleden dalaşmak istemiyorum selametlen