Piyasadaki en iyi ve uygun altin dedektörü hangisidir

Goldfinder

Yeni Üye
Ustalar cihaz almayi dusunuyorum ama piyasada o kadar fazla cihaz varki bide iyi bisey olsun istiyorum piyasada herkes cihazini övüyor da övüyor bana bu cihaz al kullan pisman olmassin diyen ustalarimdan yardim istiyorum ins iyi bi cihaz dek gelirim simdiden yardim eden ustalarima teşekkür ediyorum

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Garrett atx, hiç bir hava şeklinden etkilenmez, yağmur, çamur demezsin.

shovmeks

Member
Altın dedektörü diye bir şey yok Metal Dedektörü var öncelikle şunu bi belirleyelim.
Bir dedektör metal olan her şeyi tespit eder.Bazı firmalar altın ayrımlı falan desede pek fazla itibar etmeyin.Müşterinin gözünü boyamak için ortaya atılmış palavralardır hepsi.
Zaten dedektörden anlayan biri bu palavralara güler geçer.
Tamam bazı cihazlar altın odaklı üretilmiştir ama onlarda bütün metallere öter.(minelap gpx5000 gpz7000 gibi ) Sadece en küçük bi metal tozuna bile öterler çünkü doğal altın bulmak için geliştirilmiştir ve altın zerrecikleri genelde çok küçüktür.

Hangi cihaz konusuna gelecek olursak eğer öncelikle ihtiyacını belirle ( derin arama veya yüzey arama gibi) ondan sonra cihazların çalışma prensipleri hakkında bilgi sahibi olmanı öneririm. Bu sitede pek çok konu mevcut. Tercihini hangisi kafana yatarsa yaparsın.

Son düzenleme:

Goldfinder

Yeni Üye
Benim aradığım 2 ila 4 metre civari olcebilecek 2 bin lira üstü olmayack bir cihiaz bu konuda ne onerirsiniz üstadlarim

Goldfinder

Yeni Üye
Yok bi siteyle alakam yok sadece farkli olsun diye yazdim nickimi

Goldfinder

Yeni Üye
Peki kac metre ye kadar bulabiliyor ve fiyatlari nasildir ustam

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ne sarıkızı bulur bilir misin ? Ben bildiğimi söyleyeyim ; Uygarlıklar medeniyetler ve kültürleri Yaşam mimari ölüm her şeyi öğreneceksin .Sonra araziden topraktan kaya ve kayaçlardan az çok anlayacaksın ondan sonra işaret hangi kavme ait hangi döneme ait ve ne anlatıyor bileceksin.ondan sonra biraz imkan ve fırsat düşecek .Ya gerçekten nişaneyi kimler niçin yapmış ne anlatıyor bileceksin yada elinde hakiki bir yerleri anlatan projen olacak. İşte o zaman en iyi cihaz bu akıl ve mantığın emeğin olcak işte.
Tabii ki 1 numara nasip.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam buranin cihazlar linkinde deneyim ve oneriler var dilerseniz ordan bakin..ilerleyen sayfalarda muhtemelen kendiniz .cihaz marka ozellik icerigine zaten gireceksiniz.sumu bumu diyerek oyuzden pesiinen yazin.marka modeli.kiyaslamalar yapilsin..yuzde 90 butip cihaz onerirmisiniz konulari boyle ilerliyor cunku

eski

Editör
Kafamı yapıyon , bu kadar insanı aptalmı görüyon , bi sektir git.
nikin goldfinder , birde dedektör markası soruyon, bi sektirin gidin bu forumdan, 10 yıldır bi bitmediniz .....