Pulse Cihaz Önerisi Lütfen

D

deniz_efe

Misafir
tüm pulse dedektörlerde aynı sıkıntı var emin olun hepsi aynı ama tek tekçiler pulselere göre daha stabil çalışır adamı fıtık etmez. bakıyorum bu gün goldene takanlar yarın lorenze takıyor ertesi gün okm derken tüm derinciler bu dalgadan nasibini alıyor. en çok yerden yere vurulan dedektörün başını lorenz çekiyor onun lafını hiç etmemek lazım,,,, golden king konuları çok garip en çok satan dedektör satış ortalamasına göre en az eleştirilen dedektör bence alınabilir kullanmasını bilende iş çıkarıyor,,, minelablar ne kadar satar bilmem üzerine çok gitmiyolar tercihim bu yüzden minelabtır,,, okm leri pek kafam sarmaz ne kullandım nede kullanan birine şahit oldum bence en iyi cihaz tek tekçilerdir 3, 5 tane tek para buldunmu kendi parasını çıkarıyo siz ne istiyonuz deveyi amuduylamı götüreceniz vereceğiniz 10 milyar para ne kadar dehliz küp varsa çıkaracanız yapmayın yav :)
Kara lefter harbiden sevdim seni :)

Maşallah şurdaki abi gibisin:

:157:

Hem saydırıyorsun önüne gelene hem de bir şey yokmuş gibi neyse...
İstanbuldaysan pazar günü sana geleyim.
Bi çay ısmarlarsın değil mi ?
Hem de laflarız biraz.

:13:

D

deniz_efe

Misafir
Sayın @deniz_efe
Bak benim demek istediğim farklı bir şey, şöyle anlatayım o zaman.
delta pulse 3s'in bu özelliği ayrıntılı ve bizim gibi siyah cahil insanların anlayacağı gibi anlatılması gerektiğidir.
bu yapılmadığı zaman. Bağzı uyanıklar dp3s'i GPR radar diye boşluk, mahsen, yapı. hepsini bulursunuz diye anlatıyorlar ve bunu direk cihazı üreten kişiyi referans göstererek yapıyorlar. doğal olarak yüksek fiyatlara satıyorlar. tabi bu durum firmaya, markaya çok ciddi zarar veriyor.
Ustam bu konuda sonuna kadar haklısınız.
T.E. forumda da benzer şikayetler okuyoruz zaman zaman.
Fakat cihazın imalatçısı satışı yalnız kendisi yapıyor.
Bunu da her ortamda ifade ediyor zaten.
Fakat sanırım cihazı kit olarak alan bazı uyanıklar
bu dediğiniz sahtekarlığı yapıyorlar ki şikayetler gelmesi normal.
Valla cihazın sahibi ben olsam kesinkes kit olarak satmam.
Bir de kit olarak alıp toplamaya çalışıp beceremeyenler var.
Bunların dönüşü de yine imalatçısına oluyor.
Forumda bi dünya kafa ütülemeler falan.
İşte hep iyi niyetten oluyor bu gibi şeyler.
500 e kiti satacağına fabrikasyon yap ve sat.
Başında ağrımasın ama kendisinin takdiri bir şey diyemeyiz.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
yukarııda yazdım en iyi dedektör valf dedektördür başın çok ağrımaz verdiğin para miktarı önemsizdir buna karşılık 3, 5 tane tek para buldunmu ohh hem cihazın parası çıktı hemde defineci olduğunu fark edersin :)

Son 10 senedir tek tek furyası aldı başını gitti.
Bugün ören yeri antik şehir yeri vsde bile tek para cıkmıyor.
10 senedir iliğini kuruttu millet vlf ile.
Bundan sonra vlf cihaz alıpta arazide kurta tilkiye havamı atalım.
Devir pulse devridir.Y
üzeysel bitti bunu anlayın artık.
Derinlerdekilere ugrasmamız lazım.

D

deniz_efe

Misafir
Ustam bir de mesajında es geçmişim,
ne demek siyah cahil insan, hiç öyle şey olur mu ?
Dedektörler konusundan ya da elektronikten fazla anlamam dersiniz olur biter.
Her insan ayrı bir değerdir ve herkes kendi şapkasının altında güzeldir.
Aslında her şeyden anladığını söyleyen de hiç bir şeyden anlamayandır.
Ben bu sitede herkesin yorumuna özellikle dikkat ederim ve
çok afedersiniz kimin ne mal olduğunu da bir iki laftan sonra anlarım.
Siz de değerli bir ustamızsınız ve yorumlarınızla da duruşunuzla da
kendinizi ispatlamış güzide bir kardeşimizsin.
Lütfen o iki kelimeyi silin çünkü o mesaja yakışmamış.
Saygılarımla.

cosby

Yeni Üye
Devir pulse devridir.Y

hititli ustam gözlerinden öperim budur işte devir derinlik devri yüz yıllarca millet üstü toplamış birşey kalmamış derine daha derine:)

D

deniz_efe

Misafir
cosby senin profun işi bitmedi mi daha ?
Derine tabi derine ...
Bu arada bir de Mosby gelmiş siteye ne iş ?
Ruh ikizi misiniz abi.

cosby

Yeni Üye
profun garanti 1 haftası var ve derine daha derine.tahmin ettiğin gibi mosby usta benim ikizim sayılır burda ortağım benim beraber takılıyoruz oda yeni başladı sayfamıza biraz o yoğundur geç başlar yorumlara ama sağlamdır.

D

deniz_efe

Misafir
profun garanti 1 haftası var ve derine daha derine.tahmin ettiğin gibi mosby usta benim ikizim sayılır burda ortağım benim beraber takılıyoruz oda yeni başladı sayfamıza biraz o yoğundur geç başlar yorumlara ama sağlamdır.
Hayırlı olsun abi.
O da hoş gelmiş diyelim.

KILIÇ

Yeni Üye
Ustam bir de mesajında es geçmişim,
ne demek siyah cahil insan, hiç öyle şey olur mu ?
Dedektörler konusundan ya da elektronikten fazla anlamam dersiniz olur biter.
Her insan ayrı bir değerdir ve herkes kendi şapkasının altında güzeldir.
Aslında her şeyden anladığını söyleyen de hiç bir şeyden anlamayandır.
Ben bu sitede herkesin yorumuna özellikle dikkat ederim ve
çok afedersiniz kimin ne mal olduğunu da bir iki laftan sonra anlarım.
Siz de değerli bir ustamızsınız ve yorumlarınızla da duruşunuzla da
kendinizi ispatlamış güzide bir kardeşimizsin.
Lütfen o iki kelimeyi silin çünkü o mesaja yakışmamış.
Saygılarımla.
Benim orda demek istediğin şu: bu cihazları alan, kullanan insanları ciddi ciddi bir bölümü, köylerde, kasabalarda , kırsal kesimde yaşayan, hasan amca, memet emmi, satı dayı, vs vs gibi, insanlarımız. şimdi siz tanıtırken, özelliklerini anlatırken, onların anlayabileceği basit bir dil kullanmanız gerektiğidir, bunu onun için söyledim...

Örnek:

Osiloskopta; metallerden başlığa gelen sinyallerin eğri grafiğinde,
hangi noktasından ne kadar süreyle ne kadar örnekler alınacağını
bunlarında ne ile nasıl kıyaslanacağını

Son düzenleme:

Ordinaryüs

Member
tüm pulse dedektörlerde aynı sıkıntı var emin olun hepsi aynı ama tek tekçiler pulselere göre daha stabil çalışır adamı fıtık etmez. bakıyorum bu gün goldene takanlar yarın lorenze takıyor ertesi gün okm derken tüm derinciler bu dalgadan nasibini alıyor.
Ben bu cihazının satışını yapan kişilerlede görüşüp birşeyden anlamadığını anladım.Adam cihaz satıyor, cihazın resminden anlamıyor. Yine golden dpr yi satmış ve diyorki: cihazla ayni noktayı taraman için aradan 1 gün geçmesi gerekli diyor.

Golden king dpr pulse değil o zaman, nasanın uydusu, toprakta nasıl bir radyasyon bıraktıysa artık, aradan zaman geçmesi gerekli. vaşş
:zuhaha:

Bak arkadaş ne yazmış:

bu cihazları alan, kullanan insanları ciddi ciddi bir bölümü, köylerde, kasabalarda , kırsal kesimde yaşayan, hasan amca, memet emmi, satı dayı, vs vs
Emin ol bir çok gariban insan bırak formlara üye olmayı imkansızlıktan sadece uzaktan yazılarımızı okuyor. Bu insanlar yanmasın, yazık günah paralarına.

golden king konuları çok garip en çok satan dedektör satış ortalamasına göre en az eleştirilen dedektör bence alınabilir kullanmasını bilende iş çıkarıyor.
Bak arkadaşım bende çıkartır diyorum. Ama şöyle özet yapayım:
Bu sadece bir ihtimal, operatör arkadaş o gün günündedir, bahtı açıktır, hacet namazları kılıp dualar edip kırklanmıştır.
Sabah ezanı ile araziye çıkmıştır :)
Cihaz bir tenekeye değerli sinyali verir, o tenekeninde altında birşeyler vardır. Bu sadece bir tevakkuptur. Sen tenekeye yoğunlaşırsın, kazar tenekeyi çıkarırsın. Teneke çıkınca, altındaki değerli malzemede tevekkup olarak gün yüzüne çıkar.

okm leri pek kafam sarmaz ne kullandım nede kullanan birine şahit oldum
Ah be güzel kardeşim, bizi niye yoruyorsun. Kullanmasak neden cihaza yorum yapalalım.
Adı geçen iki cihaz tarafımdan denenmiştir. Bu iki cihazı almadan önce gidin kiralayın, deneyin çalışma şekillerinde bakın. Sonra kalkıp yazı yazın.

bence en iyi cihaz tek tekçilerdir 3, 5 tane tek para buldunmu kendi parasını çıkarıyo siz ne istiyonuz deveyi amuduylamı götüreceniz
Bu senin bahsettiğin işi hani nerede? Eskidendi onlar yiğidim. Artık öyle yerler tükendi sayılır.

vereceğiniz 10 milyar para ne kadar dehliz küp varsa çıkaracanız yapmayın yav :)
Yok biz o paralarla uzaydaki höyüklerin,kalelerin peşindeyiz. El değmemiş yerler var marsda :)

Ordinaryüs

Member

Devir pulse devridir.Y

hititli ustam gözlerinden öperim budur işte devir derinlik devri yüz yıllarca millet üstü toplamış birşey kalmamış derine daha derine:)

(Bilmukabele)...