Pulse dedektör önerisi

zazoza

Yeni Üye
herdaim deniz efe iletisime gecsin benle

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Hocam jeosonar mı yanılttı sizi? yani jeosonarın yanıldığı yerde delta yanılmadı diyorsunuz.bunu sormamın nedeni daha önce bizde jeosonar kullandık.sizin yaşadığınıza benzer şeyler yaşadık.pur topraktaki minerali değerli gösterdi yanılttı bizi.jeosonara mineral dostu denmesinin sebebi bu yüzden galiba :D
Evet jeo sonardı boyna askıyla takıyosan kare büyük kutu.
3d si osu busu şusu var denen cihaz.
KAç defa inatlaştılar eski elemanlar hep boş cıktı bu meret.
Minerale hasta namussuz.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
sayin hititli elbette deneye biliriz test edebiliriz gelirim sivasa sorun yok ve hatta derinlikte ve ayrimda elindeki dedektor z1 den iyse canli canli gozunun onunde kirarim z1 rimi . ayni seyi sende idda ediyorsan hemen geleyim

Delta markasının sahibi digilim ben.
Sende lorenzin sahibi digilsin dogal olarak.
Sadece deneyimlerimizi paylaşıyoruz iddialarımızı degerlendiriyoruz.
Sen 20 bin tllik cihazın yaptıgını söylüyorsun bende 5 bin tllik cihazın aynı veya cok yakın ve bazı hususlarda da belki daha iyi yönleri oldugu ve iş yaptıgını söylüyorum.

Kaba tabirle ''herkesin elindeki kıendine''.
Ben lorenz kullanmam sevemedim bi türlü ve tercihim deltadan yana.
Sende deltayla iyi gecinmemişsin ona yüz vermiyorsun.

Makina kapıştırmak icin ta sivasa geleceksen buyur gel,fırsat o fırsat ne kadar yerim varsa senin loreznlede beleşe ölçüm yaptırmıs olurum .)))

HİTİTLİ

Bilgili Üye
ayrica demiri bosverin bronz ve gumusun ustunden bir gecin deltayla ne diyecek size DEMIR diyecektir simdi lorenz minelabmi tirladi elinizdeki deltami .herkese deltayi ove bilirsiniz ama bana degil herzaman soylemisimdir delta parasina gore guzel cihazdir

''Herkese deltayı övebilirsiniz ama bana digil'' kısmı hiç hoş kaçmamış.
Beni bilen bilir.
Deltanın sahibi hüseyin beye belki onlarca insanı yönlendiriyorum.
Komisyoncu digilim aslada olmam.
Direk delta nın sahibi hüseyin beye sorun zırnık talep etmişligim var mı.

Bizde yıllar evvel bu yollardan gectik ve usta dedigimiz karnı teker olmus ensesi kalın sahtekarların kucagına düştük.
Bir lokma bildigini bile esirgeyenler yüzünden agzımız yandı.

Deltayı kac sene arastırdım tanıdık kullanan arkadaslara sordum sorusturdum öyle aldım.

Delta bir fabrika ürünü degil ancak lorenz minelap gibi devlerin götünbe parmak sallamıs bir markadır.

Sitemizde profesyonel kullanıcılar var ki konuya yorum yaparlar sanıyorum.

Bizler sizin gibi 20 bini makinaya verecek kadar zengin digiliz.
Benim gayem garibanların ucuza bütçelerine uygun rakamlara işe yarar cihaz alması.
Çubuk konusunda da gayem buydu ve halada öyle.

Sana lorenzinle basarılar dilemekten fazlasını yapamam.

Benhur55

Yeni Üye
Ilk cihazim delta pulse 3 bu cihazla 1metreden daha derinlerdeki ufak metalleri bile yakaladim en son 19 adet bronz sikke buldum .su an da yeni cihazim delta pulse3 s 3 d gradyometre bence harika bir cihaz 3boyutlu sensorlu pc den net goruntu aliyurum tavsiye ederim

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Ilk cihazim delta pulse 3 bu cihazla 1metreden daha derinlerdeki ufak metalleri bile yakaladim en son 19 adet bronz sikke buldum .su an da yeni cihazim delta pulse3 s 3 d gradyometre bence harika bir cihaz 3boyutlu sensorlu pc den net goruntu aliyurum tavsiye ederim
Her zaman söylerim ; operatörlük cok mühim.
Minelap veya lorenzi eline alan kullanıcı işbilmiyorsa 10 cmden bile yeri gelir tenekeyi yakalayamaz kaba tabirle.
Delta icinde aynı sey gecerli.

1.5 mtde HİTİT mezarında azap şişi veya kefen ignesi denilen serce parmagı büyüklügünde erimiş az kalmıs demiri yakaladım.
Üstelik 38 lik baslıkla.
Ben profesyonelde bir operator digilim.

Şoför iyi ise altında araba ile sınırları zorlayabilir.
Yok iyi digilse ferrari olsun yürütemez.

zazoza

Yeni Üye
sayin hititli benimkisi sade tavsiye maden ariyan arkadaslara
benhur55 gercekten super yakalamisiniz net soyluyorum ne lorez algilar o mesafeden nede minelab hatta 120 cm den 3s le 800 tane bakir paranin uzerinden gecmisligim var tik bile dememisti sonradan minelab bulmustu .cihazlariniza sahip cikin bol sans

HİTİTLİ

Bilgili Üye
sayin hititli benimkisi sade tavsiye maden ariyan arkadaslara
benhur55 gercekten super yakalamisiniz net soyluyorum ne lorez algilar o mesafeden nede minelab hatta 120 cm den 3s le 800 tane bakir paranin uzerinden gecmisligim var tik bile dememisti sonradan minelab bulmustu .cihazlariniza sahip cikin bol sans

Tavsiyedir tamam lakin akıl karıştırıcı olması üzdü beni.
Bu işle ugrasanların cogu gariban,benim derdim onlara faydalı olmak.
Lorenz almak isteyen cok kişiye engel oldum.
Adamlar 10 ortaklı sat savustur şekilde alacaktı.
Milletin yuvası var evladı var yazıktır.
KEfere para kazanmaya doydu.
Hüseyin usta Allah'ın iziniyle deltayı 10 sene icinde lider konuma getirebilecek bir adam ben buna inanıyorum.
Ve delta ile cok güzel işler yaptım belki sen kullanamadın bilemiyorum ama inan soru işaretlerin in cevabı var.

Ben minelabı kac defa gördüm kola tenekesine altın dedi paslı civiye degerli dedi ameleleik ettik baya.
Ha cok profesyonel adamın elinde cihaz şahlanır ona bişi diyemem.
Ayrıca kötüde demiyorum cihaza vlfde rakipsiz görülmekte.
Ancak demir celik ayrımında deltadan iyisini görmedim denediklerim arasında.
Velhasıl herkes istedigini alır biz tecrübelerimiz paylaşıyoruz sadece.

zazoza

Yeni Üye
valla hittitli neyi nerde aradiginiza bagli minelab la coplukte calisamazsiniz veya yogun metal atigi olan yerlerde birde yuzey sinyaline degil derin sinyallere bakilir ve sinyal sesi yumusak olmali sert ve krintili seslere bakilmaz ayrica degerli metalde dar bir alanda sinyal alinirken degersiz metalde genis bir alanda sinyal alirsiniz velhasili tecrube istiyor yoksa bizde ilk baslarda cok pim krigi kazmistik ))

HİTİTLİ

Bilgili Üye
valla hittitli neyi nerde aradiginiza bagli minelab la coplukte calisamazsiniz veya yogun metal atigi olan yerlerde birde yuzey sinyaline degil derin sinyallere bakilir ve sinyal sesi yumusak olmali sert ve krintili seslere bakilmaz ayrica degerli metalde dar bir alanda sinyal alinirken degersiz metalde genis bir alanda sinyal alirsiniz velhasili tecrube istiyor yoksa bizde ilk baslarda cok pim krigi kazmistik ))
Cok farklı yerlerde denedik inan zırnık alamadık.Cihazıda ben kullanmadım cihaz sahibi işbilen abimiz kullanmıstı.

Benim hoşuma gitmedi gördügüm kadarıyla.

Deltanın ayrımı konusunda cok iddialaşanlar oldu benle.
İnan hepsine yutturdum laflarını.
Enson bizzat denemek istedim.
KAzma kürek murclar manivela keser balyoz kürek vs 30 kgyu askın metali yıgdım üstüste ve delta ile dolaştım vallahi cihaz aynı an direk eledi.

Bu kadar stabil ve net eleyen cihaz görmedim.
Bana da zaten demir ve celigi elemesi yeterli.
Çöplükte dolanmazsak gazoz kapagı vb yıgınlar yoksa demir ve celik ayrımı zaten baya sonuca götürüyor.

Velhasıl gücümüz deltaya yetti ama cok memnunum şükürler olsun.

zazoza

Yeni Üye
valla hititli bence bir vlf al bak neler topluyor daha sonra insallah benim gibi minelab lorenz guzel bir arac sahibi olursun . bir yuzuk muhur hayatinda cok seyi degistiriyor

HİTİTLİ

Bilgili Üye
valla hititli bence bir vlf al bak neler topluyor daha sonra insallah benim gibi minelab lorenz guzel bir arac sahibi olursun . bir yuzuk muhur hayatinda cok seyi degistiriyor
Vlf ile dolaştım aslında ve severimde.
Delta ile dolaşmak mümkün ki bu sezon biraz tek tek yapıcam nasipse.
Lakin sivasta hep amisos cıkıyor maalesef.
Zengin bölgeler az ve uzak,o nedenle tek teke gitmek istemiyorum cok.