Radyestezi , Çubuk , Şakül ' e Dair Herşey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZİKRULLAH

Engellendi

Selamun Aleyküm forumumuzun değerli ustaları kardeşlerim ve abilerim ,

Forum Hakkındaki Düşüncelerim ?

Öncelikle bu forumda olmaktan memnuniyet duyuyorum.Forumdaki aile teması çok aşikar ortada.Bu havayı bozmaya çalışanlara mevla fırsat vermesin.Benim iyi niyetimi anlamış olan forum yönetimindeki abilerime ve aynı şekilde değerli olan forumumuzun değerli üyelerine , kardeşlerime vede abilerime çok teşekkür ediyorum.Mevla cümlemizi dünyada parasız ahirette imansız bırakmasın inşallah.

Konu : Radyestezi , Çubuk , Şakül

Kısa bir açıklama :

Öncelikle şunu söylemek isterimki radyestezi alanındaki çalışmalarım elektronik cihazlar üzerine yoğunlaşmamdan önce başladığım çalışma alanıdır.Uzun süre önce rusya da bizzat bulundum.2 aylık bir süre zarfında işin araştırmacıları ve akademisyenleri ile olayın fiziki döngüsünü ve bizlerin bu döngüdeki yerini öğrenmeye çalıştım.Daha sonra türkiyeye geldiğimde bu çalışmalara devam ettim.Bu forumda bulunma amacımı zaten birçok değerli üye ve yönetici bilmektedir.Dün yaşadığım hadiseden sonra daha güçlü yürümeye başlama kararı aldım.Her konuda beyan ettiğim gibi bu forumda bulunma amacım ticari değildir.Burası sosyal ağda değil takipçi veya beğeni edinelim :).Ayrıca forumdan yöneticiler beni kovmadıkça bir yere gitmem.

Gelelim konumuza ,

Benim ülkemde milletime mineral eler , kayayı eler , kili eler diye diye kafalarına göre buldukları maddeleri çubuk kundaklarına karıştırıp karıştırıp binlerce tl ye alan taramalar sattılar hala satıyorlar.

Çubuk anten görevimi görür ?

Evet çubuk anten görevi görür elimize aldığımız zaman yaşam enerjimizin atomda bir frekansı mevcuttur.Dışarıya vurma sureti ile bu frekansı çubuk radyo dalgaları prensibinde alana yayar.Her insanda bu yaşam enerjisi potansiyeli farklıdır.O yüzden kimi insanda bakır kimi insanda gümüş kimi insanda ' da bronz vb madenden yapılan çubuklar stabil çalışır.Nedeni ise her maddenin bir kütle numarası atom değeri mevcuttur.Yaşam enerjisi dediğimiz frekans değerleri bu madenlerin (tuttuğumuz çubuğu demek istiyorum) atomlarını harekete geçirerek beyin kontrollü değişime uğramış frekanslar yaymaya başlar.

Peki çubuklara koyulan madenler ayrım yapmak için işe yararmı ?

Malesef bu geçerli bir durum değildir.En kötü durum bu da değil.Çubuğun kundağına konulan madene yukarıda anlattığım sebeplerden ötürü yaşam enerjimizin atomik frekansı , kundağın içine konulan maddenin atomlarına kadar inerek çubukta ön tanımlama yapar yağni çubuk içine konulan parçayı aramaya başlayacaktır.Bu ne demektir diye bilirsiniz bu şu demektir içine civa koydunuz civaya yakın veya civa içeren madenlere yönelir mineral veya volkanik bentonit maden koydunuz aynı şekilde tepki verir olan veya ona yakın atom parçacıklarına yönelicektir yaşam enerjimizin yaydığı frekans ile.Evde deneme amaçlı altın koyarsınız evin bir köşesine oraya yönelir , fakat toprak altı dediğiniz zaman orada durun lütfen çok farklı ve karmaşık bir yapıdan söz ediyorsunuz demektir.

Çubuğa altın veya gümüş koyarsak sonuçları ne olur ?

Çok güzel bir soru hemfikiriz.Ağzına altın koyup çubukla değerli arayanlar dahi var.Arkadaşlar çubuğun içine altın koyarsanız çubuk yeni nesil üretilen altın , gümüş madenini arayacaktır.Eski altınları bulmak için eski altın sikkeleri kullanmalısınız veya eski tarihi gümüş sikkeleri.Eğer yeni nesil madenler ile arama yaparsanız yüzde yüz minarele gider çubuk tecrübe ve araştırmalar ışığında paylaşıyorum bu bilgileri.Diye bilirsiniz olurmu öyle şey altın altındır.Malesef üzülerek söylüyorum dünyada farklılaşmayan hemen hemen hiçbir şey yoktur.Hz. Allahın planladığı doğrultuda herşey farklılaşıyor.Aynı zamanda o dönemlerde altın veya gümüş madenleri farklı olduğu gibi döküm ve işlem teknikleride farklıydı.Özellikle altını çizmek istiyorum yakın zaman gömülerinde bazen bu anlattığım durum söz konusu olmayabiliyor fakat yakın zaman gömülerini , elinizde varsa eski altınlarla aramak sizlere sonuca odaklı tecrübeler kazandıracaktır.

Boşluk nasıl bulacağız veya bulabiliriz ?

Altta biriken gaz yanıcı bir gazdır zehirler.Ne yapmak gerekir.Tecrübelerim ışığında tavsiyem bir balona çakmak gazı doldurunuz ve akabinde balonun ağzını çubuk kulpuna temas edecek şekilde sokup bantla yapıştırınız olay budur alttaki gaza bulduğum en yakın sinyal çakmak gazı olmuştur.

(Bu arada ben sadece boşluk için çubuk kullanıyorum ve yukarıda anlattığım yöntem ile yapıyorum bu işlemi.Diğer tüm tespitler şakül iledir.Tabi şakül ile çubuğun gösterdiği boşluğuda teyit ediyorum daha sonra malzeme tespiti veya malzeme tespitinin olduğu yerde boşluk testi vb.)

Kaymalar , yansımalar neden olur çözümü nedir ?

Yer altından çıkan manyetik frekans dalgaları altını çizerek söylemek istiyorum yer yüzüne çıkış aşamasında bizim ülkemizde kuzeye doğru akın eder.

Ne yapmak gerekir ?

Alanı iyice daraltmak sonuca daha hızlı ulaşmak için toprağa yer altına belirli frekanslar ile yayın yapmamız icab eder.

Neden ?

Aşağıdaki maddenin atomlarını harekete geçirip frekans akışını hızlandırmamız gereklidir.Frekans akışı hızlandıkça kuzeyden güneye doğru merkezi dik çıkışlar meydana gelir.Toprak yapısına göre değişkenlik gösterir fakat bu şekilde (meslek camiasında yansıma , kayma denilen ) hadiseleri en aza indirebiliriz.Tamamen bitiremeyiz.

Fakat şuda bir gerçektir her toprak yapısında yansıma olayı olmaz.Her konumda parametrede yansıma olayı olmaz manyetik alan heryerde aynı değildir.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabi bu anlattıklarımın dışında olan bireyler mevcut onları bu konudan muaf tutuyorum.Kimler onlar allah vergisi diye tabir ettiğimiz ağaç dalı ile dahi su bulan altın bulan tarihi gömü bulan ustalar mevcut güzel ülkemizde denk geldim birkaç kişiye.

Benim favorim şaküldür.Yerleştirin içine tarihi değerde altın sikke veya gümüş sikke şüphelendiğiniz yere gidin gerisi Mevlaya kalmış nasipse kapı açılır..

( @GERMO ustamın bir konusu altında mesaj olarak yazmıştım bu bilgileri , fakat güncelleyip düzenleyip konu halinde düzeyli bir şekilde ilgili bölümde paylaşılmasının daha verimli ve daha çok kişiye bilgi aktaracağına inandım. )

{"Bunlar benim görüşlerimdir.Lütfen saygı duyalım yazdıklarım hakkında düzeyli sorular sorabilirsiniz düzeyli olarak istişareye her zaman varım."}

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH cubuk ve sakul arasindakl bariz fark nedir
Çok güzel soru teşekkür ederim sayın ustam ,

Çubuk elimizde olduğu için yaşam enerjimizden kaynaklanan beyin kontrollü frekanslar ile yönlendirme yapar.Şakülde ise bu söz konusu değildir beyin kontrolü size bağlıdır ve yaşam enerjisi frekans faktörü devredışıdır adeta bir makina prensibinde manyetik alanı baz alır (tabi şaküle soru sormaz iseniz).

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH yaptigin sistemin en zorlu ozelligi veya en buyuk olumsuzlugu nedir

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH yaptigin sistemin en zorlu ozelligi veya en buyuk olumsuzlugu nedir
Yağmurlu havada stabil çalışmıyor.Altın veya gümüş bakır bir kapta ise bakırı kaaleye alıyor değerli diyor.Gece saatlerinde stabil çalışmıyor.Güneş doğumu ve gün batımı arası iyi çalışıyor.Bunlara birşey yapamıyorum doğanın cilvesi.Diğer konularda ayarlama ve ölçümlerim devam ediyor

teşekkürler

GERMO

Engellendi
@ZİKRULLAH ustam kardeşim, aleyküm selam, güzel kardeşim burası sadece bizim insanlarımıza değil, tüm dünyadaki bu define Definecilik araç gereç ar-ge bilgi alışverişi konusunda paylaşım sitesi olduğundan, o bu sen veya bir başkası, ben sizler için bu projem var derse saygı duyar beklerim, güzel kardeşim inşallah en kısa zamanda site forum üyeleri için yönetimde ki ustalarıma kardeslerime video ile kendini kanitlarsin, ben sana inanıyorum, çünkü sen beni yanlışa günaha harama teşvik etmiyorsunki sana Yalancısın diyeyim, kardeşim yoluna bak inşallah işini bitir, bilki her zaman canı kasinan birileri cami duvarına yapacağını yapar, biliyorsunki gönüllerde birer ibadethanedir, orda cemaat her zaman hazırdır, kelp'in kelp'lerde bitmez hicbir zaman, yolun açık olsun, yönetim inşallah sana manevi olarak bizlerde her türlü hep burdayız kardeşim, neyse sözlerim birilerine batmadan, Allah cc ya emanet ol.

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH ustam kardeşim, aleyküm selam, güzel kardeşim burası sadece bizim insanlarımıza değil, tüm dünyadaki bu define Definecilik araç gereç ar-ge bilgi alışverişi konusunda paylaşım sitesi olduğundan, o bu sen veya bir başkası, ben sizler için bu projem var derse saygı duyar beklerim, güzel kardeşim inşallah en kısa zamanda site forum üyeleri için yönetimde ki ustalarıma kardeslerime video ile kendini kanitlarsin, ben sana inanıyorum, çünkü sen beni yanlışa günaha harama teşvik etmiyorsunki sana Yalancısın diyeyim, kardeşim yoluna bak inşallah işini bitir, bilki her zaman canı kasinan birileri cami duvarına yapacağını yapar, biliyorsunki gönüllerde birer ibadethanedir, orda cemaat her zaman hazırdır, kelp'in kelp'lerde bitmez hicbir zaman, yolun açık olsun, yönetim inşallah sana manevi olarak bizlerde her türlü hep burdayız kardeşim, neyse sözlerim birilerine batmadan, Allah cc ya emanet ol.
Teşekkür ederim ustam çalışmalarım devam ederken bilgilerimide paylaşayım dedim.İnşallah istifade eden olur bilgilerimizden.

Saygılarımı sunarım ustam.

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH kardesim yaratan musade etmezki eger biri boyle bir sistem bulsa herkes altinin pesinde ve koseydi, ortalik karışirdi, birakta buize nasip olsun kahkaha

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH kardesim yaratan musade etmezki eger biri boyle bir sistem bulsa herkes altinin pesinde ve koseydi, ortalik karışirdi, birakta buize nasip olsun kahkaha
Haklısın ustam ben maddeden çok manaya inanırım.Manada rızık ve nasip konusunda nice sırlar vardır.Dünyanın en kıral cihazını yapın bu sırları aşamazsınız.O sırlar Hz. Allahın eşsiz şifreleme yöntemi ile saklanmaktadır.

Allah hepinizden razı olsun.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Patentini al. Türk Patent Enstitüsü ile iletişime geçip detayları öğrenebilirsin. Biraz maliyetlidir.
Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...