resimlere acil yardım

poseidon2023

Uzman
hayırlı akşamlar
arazi çok ğüzel her şey var vatandaş mezarı oda mezar lahit kilise de vardır zaten manzarası harika bölge neresi

Şirvan

Operatör
Mağar olabilecek yerleri araştır kapalı ağzı buyuk bir kaya ile kapatılmış da.olabilir

yassean

Member
@poseidon2023 hocam yer ege bölgesinde biraz harap edilmiş işaretlere zarar verilmiş ama sanırım bişey alınamamış biz gittiğimizde yanımızda ekipman alet olmadığı için pek birşey yapamadık sadece resim çekerek sizlerin yardımlarını talep ediyoruz

yassean

Member
sarıkayalar hocam topuzlu kantar işaretinin kanısına nasıl vardınız acaba çözümü veya anlamı nedir yardımcı olabilirmisiniz

yassean

Member
@
Şirvan hocam az alt kısmında yine kayalık olarak büyük bir yer mevcut ve burada irili ufaklı bir çok oyma mevcut dereye 10 mt yükseklikte üçgen geniş ve kalın bir kapı gibi duran kaya mevcut 3 adet yuvarlak oyma mevcut ama çok kalın ve büyük bir kaya kütlesi olduğundan dolayı kapımıdır diyerekten pek ilişemedik

yassean

Member
[video=youtube_share;a9Wl1BjkKGc]https://youtu.be/a9Wl1BjkKGc[/video] kısa bir video ekledim videonun son kısımlarında yakınlaştırma yaptığım alanda kayalar mevcut oymalar ve üçgen kapı diye düşündüğümüz biryer var ayrıca arazi konumuna buradan görebilirsiniz

Ekli dosyayı görüntüle 129006 biz bu üçgen kayayı kapı olarak düşündük ama kayanın üstünde 3 adet yuvarlak oyma mevcut sizce kapımıdır acaba kaya kalınlığı 20 cm kadar var

Son düzenleme:

yassean

Member
ustalarım sizlerden yorum yardım beklemekteyim :) hayırlı günler

kabakburgiba

Operatör
fatih ustam kusura bakma.işaretlediğin yerdebende farkına vardım.benden önce sen gördüğün için senin musaden olmadan kullandım.(uzaktan kaplumbağa gibi görüyorum ne dersiniz.)dereyemi yani bi suyamı gidiyor acaba.yoksaaaaaaa 13 m de mağaraya mı tünelden geçip saklanacak.????????kısa keseyim.konu sahibinin kafası karışmasın.

kabakburgiba

Operatör
konu sahibi arkadaşım senden de özür dilerim.inanki şimdi farkına vardım.kusura bakma.haddimi aşarak yorum yapmışım.etiket kısmında olmadığım halde yorum yaptım.affola.