Resmi ıslanınca Çıkan Görüntü....

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu Taş Kütlesi de Balık şeklinde

Butaş kütlesi yığma olarak kabartma gibi ve şekil olarak kuyruğu dahil tam balık şeklinde ustalarım, yani bu küçük balık dediğimiz büyük balık şeklindeki kayanın yan yüzeyinde ve pınara bakıyor; belki daha iyi fikir verir hürmetler

carsambali

Bilgili Üye
Apollon01 kardeşim,sana acizane tavsiyem;şayet kuş yada tavuk olduğunu düşünüyor inanıyorsan vede oturmuş vaziyette ise,ayakları yoksa kuluçkada dır.altına bak,başka söze gerek yok. :244:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Dijital yokken çektiğim resim

Yıllar önce dijital makina yokken çektiğim resmi buldum burdan bakalım birde;
BURASI YILAN KAMERAYI DA İSTİYOR GALİBA, YILAN KAMERA İÇİN TAVSİYE VARMI? USTALARIM

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Yeni

Yeni resim işaretledim...ustalar sizi belki yordum ama, herşeyi ortaya koymaya çalişiyorum, haa doğal da olabilir, herkesin görüşüne de saygim sonsuz, ama önemli olan doğal değilse, kaçan mallar çok büyük olur değil mi? Biri ikisi gerçekse bize yeter de artar değil mi? Belki bin yil, belki daha fazla ya da az zamandir orda duruyor, kime faydasi var, memleketin bundan kazanci ne? Ekonomi de malum, ama bir şeyler varsa araştiriyoruz, eğervar sa da müzeye bildirecem,memleket kazanacak, varsa bişe burda harcayacaz inşallah,yok deyip birakirsak varsa da mal kiyamete kadar orda kalacak, sizlerin de yönlendirmesi bana yeni bir şeyler kazandir di hep; kizanlar bile vardir belki, kizacak bir şey yok, hepinizden özüür dilerim, hepinize bol şans , güzel kazançlar dilerim,allaha emanet olunuz

NOT: BU RESMİ 2006 YADA 2007 DE ÇEKMİŞTİM, BU BALIK GİBİ OLAN ÇOK BÜYÜK, BİŞE, BELKİ DAHA BAŞKA ŞEYLER VAR, HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Son resim

ARKADAN DAHA ÖNCE ÇEKTİĞİM RESİM USTALAR, BELKİ DAHA İYİ FİKİR VERİR,,,, @poseidon2023 @bozoklu ustalar söz sizde bu çalı giriş mi? mezar mı? o çalı orda hep var ve boyu da aynı kalır hep sanki

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Apollon01 fotoğraftan bunu anlayamayız. şüphe ediyorsan çalıyı temizleyip kontrol et.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
aradığımız bu mu?

deli firat ustam aradığımız bu mu? acaba, çok benzettim, burası işaretin bulunduğu kayanın önünde dere ile kaya arasında yol gibi yapılmış sanki, öyle bir yer bu resimdeki de yerde yada duvarda bayramda netleştiririz inşallah, çok uzattık abicim, hayırlara vesile olsun inşallah, hayırlı geceler..........

deli firat

DOĞACI
deli firat ustam aradığımız bu mu? acaba, çok benzettim, burası işaretin bulunduğu kayanın önünde dere ile kaya arasında yol gibi yapılmış sanki, öyle bir yer bu resimdeki de yerde yada duvarda bayramda netleştiririz inşallah, çok uzattık abicim, hayırlara vesile olsun inşallah, hayırlı geceler..........
Kardeş resmin net degil inşallah orasıdır iyi araştır çubuklar ćok iş görecektir burda hakında hayırlısı kardesim selametlen

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Apollon01 kardesim konun takibimde ..ramazan dolayısıyle pek yorumlara giremiyorum ...bilgisayari çocukların elinden alıpta rahat bakamadığım için çizip yorum yapamıyorum..en kısa zamanda dönüş mutlaka yapacağım...ozelden yazip mesaj bekleyen arkadaslarada bakamadim onlarada dönuşü sonraya biraktim ..... rast gelsin kardeşime...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@uçmuş ustam sağolun, Allah razı olsun. müsait zaman bir göz atarsan sevinirim, güzel bir şeye benziyor, @may77 ustam sizde bir görün bu güzel işareti, bizim gözümüzden kaçan sizden kaçmıyor,Maaşallah diyorum ve teşekkür ediyorum, hepiniz Allaha emanet olunuz, sayenizde güzel şeyler öğrendik, minnettarım hepinize, selamlar

Son düzenleme: