Resmi ıslanınca Çıkan Görüntü....

Apollon01

Moderatör
Moderatör

Apollon01

Moderatör
Moderatör
The Thing
ustam bu konumu gördünüz mü? abicim yorumunu beklerim , çok teşekkür ederim

Apollon01

Moderatör
Moderatör
resmi ters çevirince böyle

@ÜstaD @uçmuş @deli firat @may77 bu resmi ters çevirnce de böyle oluyor ustalar, kafası kesik tavuk tünemiş şekilde,
son seçenek birde böyle bakalım abiler

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Kardeş kusura bakma bu günlerde hiç bir konuyu takip edemiyorum şöyle sorayım gerek ustaların gerek benim yorum ve tafsiyeleri üstünde herhangi bir çalışma yaptınmı ayrıca çubukla etrafı araştırdım mı

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Kardeş kusura bakma bu günlerde hiç bir konuyu takip edemiyorum şöyle sorayım gerek ustaların gerek benim yorum ve tafsiyeleri üstünde herhangi bir çalışma yaptınmı ayrıca çubukla etrafı araştırdım mı
@deli firat ustam konu da yazdım ramazan bayramı nda inşallah yapacacam ve paylaşırım ne var ne yoksa, ilginç geldi bana siz dediniz ya tavuk kafası araştır çevrede ona istinaden ben bu resmi attım ve araştıracağım ustam, çok uzattım galiba özür dilerim can sıktıysam ustam gerçekten,,,

Araga

Member
Tavuğun sağ üst köşesinde bi civciv var dikkatli bakınca.

yusuf enver

Aktif Üye
@yusuf enver ilk çizdiğin resimde oklarla gösterdiğiniz yer için ne demek istediniz anlamadım abi;giriş mi, yada müjde kasa mı demek istediniz; burada panaromik bakınca görülecek şeyler var galiba; yani birden çok resim zoom kalitesi yüksek bir makinayla resimleyim büyük ekranda incelemek lazım teşekkür ediyorum
tavuğun baş kısmını işaretledim dediğin gibi resim görüntüsü iyi değil

Apollon01

Moderatör
Moderatör
tavuğun baş kısmını işaretledim dediğin gibi resim görüntüsü iyi değil
resim gelmedi @yusuf enver kardeşim, teşekkür ediyorum, Melleibrahim ustam benim bu konuyu bir incele, tavuk şekil değiştiriyor sanki ters çevirince, varsa birşeyler sende bir çizik atarmısın? çok teşekkür ediyorum hepinize, hakkınızı helal edin ustalarım benim

Son düzenleme:

fanatik61

Aktif Üye
Turko ustam gerekeni söylemiş,bence çok uğraşmaya gerek yok,böyle yerler insanı yanıltır,
Kolay gelsin

deli firat

DOĞACI
@deli firat ustam konu da yazdım ramazan bayramı nda inşallah yapacacam ve paylaşırım ne var ne yoksa, ilginç geldi bana siz dediniz ya tavuk kafası araştır çevrede ona istinaden ben bu resmi attım ve araştıracağım ustam, çok uzattım galiba özür dilerim can sıktıysam ustam gerçekten,,,
Kardeş eyer yazdıklarım bir sitem gibi algılandıysa özür dilerim kesinlikle öyle bir amacım yok ve buna hakım yok herhangi bir çalışma yapildimi anlamında sordum yanlış anlama kardeşim hakını helal et bana

Apollon01

Moderatör
Moderatör
turkoglu ustam bir de bunlara bak tavuk mu güvercin mi balık mı? Nedir bir tecrube et bize allah razi olsun Indiana Jones kazama may77 sizlerede selamlar

Son düzenleme: