Rimex radar hakkında

tncysmn

Aktif Üye
Arkadaşlar rimex hakkında bi kaç konu açılmış ancak güncel olması açısından bi konu da ben açayım dedim.

rimex gpr radarı almayı düşünüyoruz

bilgisi tecrübesi olanlar varsa yorumlarını rica ediyorum

Amisos

Bilgili Üye
Kanmayin paranizi bedavadan kaptirirsiniz
3 5 liraya nerde varmiş öyle kaliteli cihaz
benden demesi abi sakin kanman yalan dolan bunlar
satan kişiyi kendi köy ve kirsalina davet et masraflarin bana ait de
şüphelendiğimiz yerleri bize tespit et cihazida kullanmasini öğret de
bakalim geliyor mu geleceğini hiç sanmam
biri bana böyle teklifde bulunsun masrafimi karşilasin
aç karnimi doyursun ben o cihazida satiyorsam güveniyorsam cihazin iş yaptiğina
garanti belgesinide alirim çikarim yola benden demesi.....

tncysmn

Aktif Üye
Satıcıyla konuştum faturası dahil herşeyiyle tamam dedi. Ayrıca gittiğimde kullanmasını tarif edecek Zaten gradyometresen az cok aşinalık var. Birde altta boşluk olan bi yerde çekim yapıp kanıtlamasını istedim tamam dedi. Kil toprakta falan zorlandığını biliyorum

Amisos

Bilgili Üye
ABİ VİDEOLARINA BAK ANLARSIN MEZARIN ÜSTÜNDE GEZİYOR AMA SANA GÖRÜNTÜ GÖSTERMİYOR O ÜÇ BOYUTLU GÖRÜNTÜ PROGRAMIYLAN AKLINI BULANDIRMASINLAR SENİN
SENİN YANINA GELMESİ ÖNEMLİ OLAN ONUN MEKANINA DEĞİL O ŞİMDİ STANDART BİR ARAZİSİNE GÖTÜRECEK SENİ SİSTEM BÖYLE ALLAYACAK PULLAYACAK CEBİNDEN PARANI ALACAK YOLLAYACAK
YAV KARDEŞİM ALLAH AŞKINA YA BENİM ELİMDE BÖYLE BİR CİHAZ OLSA KENDİM ÇIKARIM DAĞA TAŞA MİLLETİN AĞIZ KOKUSUYLAN NE UĞRAŞACAM ONA AYRI ANLAT BUNA AYRI ANLATACAMA SATMAK İÇİN ÇIKARIM DAĞA KENDİİM
ARARIM YAPMAN [h=1]Conrad 900pro[/h] ALABİLİYON MU AL KARDEŞİM VARSA PARAN BU CİHAZIN SAHİBİ ÜCRET KARŞILIĞI TESPİTE GİDİYOR ALNIDA AK GERİ GELİYOR

SLayer

Bilgili Üye
Metin beyden mi aliyonuz rimeli hakkında pek ölümsüzdür şey duymadım

tncysmn

Aktif Üye
ABİ VİDEOLARINA BAK ANLARSIN MEZARIN ÜSTÜNDE GEZİYOR AMA SANA GÖRÜNTÜ GÖSTERMİYOR O ÜÇ BOYUTLU GÖRÜNTÜ PROGRAMIYLAN AKLINI BULANDIRMASINLAR SENİN
SENİN YANINA GELMESİ ÖNEMLİ OLAN ONUN MEKANINA DEĞİL O ŞİMDİ STANDART BİR ARAZİSİNE GÖTÜRECEK SENİ SİSTEM BÖYLE ALLAYACAK PULLAYACAK CEBİNDEN PARANI ALACAK YOLLAYACAK
YAV KARDEŞİM ALLAH AŞKINA YA BENİM ELİMDE BÖYLE BİR CİHAZ OLSA KENDİM ÇIKARIM DAĞA TAŞA MİLLETİN AĞIZ KOKUSUYLAN NE UĞRAŞACAM ONA AYRI ANLAT BUNA AYRI ANLATACAMA SATMAK İÇİN ÇIKARIM DAĞA KENDİİM
ARARIM YAPMAN Conrad 900pro

ALABİLİYON MU AL KARDEŞİM VARSA PARAN BU CİHAZIN SAHİBİ ÜCRET KARŞILIĞI TESPİTE GİDİYOR ALNIDA AK GERİ GELİYOR
haklısın ancak; cihazın ikinci eli bile yok piyasada. Hani diyecem ki iş yapmıyo herkes satıyo ne bileyim başka konuda kaan5557 usta da iş yapar demiş alalım dedik olumsuzluk göremeyince. O mezarın üzerinde gezip görüntü alamaynları araştırdım dertleri başka cihaz değil karalama gibi

tncysmn

Aktif Üye
Ayrıca Conrad 900pro dediğin cihaZın eşdeğeri sayılacak bi cihaz da biZde var delta pulse 3s3d ve gradyometre. Biz manyetometre veya gradyometre değil gpr olsun diyoruz. Araştrma safhasındayız hayırlısı

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
meşhur bir söz vardır abi ben içiciyim kullanıcıya soralım satıcı kim olursa benim malım kötü demiyor derse satamaz diyen varmı onada rast geldim çok şükür ama o gpr satmıyor bu gpr enaz 20_25 bin liradır satan buluyor diye satar alanda bulacak diye alır dağ dere bayır bucak gezer ya bulmuyorsa nolacak zaman emek para kaybı olur eğitim işi kolay olanı bilgisayardan az anlayan bu işin altından kalkar ama nekadar çaptaki vede nekadar derinden metali görür bulacağı boşluk ne kadar olmalıdır bir lahiti bulurmu yada bir oda mezarı sonuçta bizbunları arıyoruz butur cihazlarda metal ayrımı yoktur vardiyen dolandırıcıdır inanmayın hiçbirinde yok bulacağı metal 50 x50 ebatından büyük olmalı altını kendi tecrübem görmez boşluk işini de kolay 25 bin veren 500 daha verir bildiği aradığı türden bir yerde dener yada 120cm x190 cm bir yer bulsun açılmış üstten baksın mezarı buluyorsa alsınbulmuyorsa almaz

Amisos

Bilgili Üye
Hakkında hayırlısı abisi artık inşallah bu işlerden ekmek yeme kısmetin vardır yıllar önce görüştüğüm bir genel müdür vardı elsan elektronik fabrikasında dedektör de üretince kendi imalatları tamamen yerli üretim halan daha aynı cihazlar yaklaşık fiyatları da aynı sayfaları çok güzel kurân dan ayetler hadisi şerifler den alıntıları vardı diğer firmalar gibi mt de uçmuyor du adam benim cihazım şu başlıklan bulacağı derinlik bu derdi ama kardeşim senin kısmetin yoksa bu işten rızık gelmeyecekse benim cihazım değil en babası olsa fayda etmez derdi o zamanlar bi beş milyarı toparlayıpda gidememiştim RAB bim önce bizim yüzümüze sonrada sizlerin yüzünüze güler inşallah önceliği ben istedim ki çok parçalandık :)

tncysmn

Aktif Üye
Doğrudur zaten biz dedektörle veya radarla metal aramayı geçtik. Niyetimiz mezar bulmak yani boşluk.
Dağ bayır kilometre yapacağımıza sağlam gidelim istedik. Bi zond veya mala değildir. 30 metreyi görmez görsede ben kazmam zaten 10 metreyi de kaZmam. 3 mt olur 5 olur mezar bulsun yeter