Rüyada define yeri gösterilmesi

kaplumbağa1

Member
ustam siz bu tarlayı gördükten sonramı parayı buldunuz
yoksa küpleri ve parayı bulduktan sonramı tarlayı görmeye başladınız

Son düzenleme:

Yeraltı54

Member
Biz araziyi yeni aldık kardeş 7 ay oldu imar sebebiyle de acil inşaata başladık bir haftasonu gitmeye ev yapmak istedik parayı bulalı 3 hafta oldu inşaatçıların geçtiği bahçe kenarı bir yerde Ben yaklaşık 2,5 yıldır çeşitli şekillerle gömüler buluyorum rüyamda anlamlandıramıyorum sadece

Yeraltı54

Member
ustam siz bu tarlayı gördükten sonramı parayı buldunuz
yoksa küpleri ve parayı bulduktan sonramı tarlayı görmeye başladınız
Biz araziyi yeni aldık kardeş 7 ay oldu imar sebebiyle de acil inşaata başladık bir haftasonu gitmeye ev yapmak istedik parayı bulalı 3 hafta oldu inşaatçıların geçtiği bahçe kenarı bir yerde Ben yaklaşık 2,5 yıldır çeşitli şekillerle gömüler buluyorum rüyamda anlamlandıramıyorum sadece

Yanasip16

Member
Merhaba kardeşim 2 sene önce 5 defa, 1 kere de birebir gösterildi uyku uyanık hali. Gecen hafta da 2 kere daha gösterildi. Burada bende konu actım nickime tıklayıp bakabılırsın ilk Konuma. Valla 2 sene oldu halen bende kazma vurmadım :) ya nasip diyorum bu aralar ilgilenmeye baslayacagım bende çocukken aynı bahcemde cok cok eski bir yüzük bulmuştum bakalım ne olacak.. rüyalarının gercek görüntüler olduguna canı gönülden inanıyorum. Ama vakti gelmemişse sende benim gibi beklersin. Vakti gelmisse de zaten arayısa ve çabasına girersin. Sanırım benim vakti geldi hadi diyorlar artık.

Yeraltı54

Member
Merhaba kardeşim 2 sene önce 5 defa, 1 kere de birebir gösterildi uyku uyanık hali. Gecen hafta da 2 kere daha gösterildi. Burada bende konu actım nickime tıklayıp bakabılırsın ilk Konuma. Valla 2 sene oldu halen bende kazma vurmadım :) ya nasip diyorum bu aralar ilgilenmeye baslayacagım bende çocukken aynı bahcemde cok cok eski bir yüzük bulmuştum bakalım ne olacak.. rüyalarının gercek görüntüler olduguna canı gönülden inanıyorum. Ama vakti gelmemişse sende benim gibi beklersin. Vakti gelmisse de zaten arayısa ve çabasına girersin. Sanırım benim vakti geldi hadi diyorlar artık.
Aynen kardeş sanırım bir zamanı var ama bende çocuk k zaman kaldığını sanmıyorum çünkü her araziye gittiğimde istem dışı işaretler ile karşılaşıyorum hayırlısı artık ne diyelim hayırla gelsin varsa gelicegi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

The Thing

C*
Süper Moderatör
Birde yatmak üzere fazla abur cubur yemiceksin onunda yan etkileri oluyor.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Merhabalar . 2 yolu aşkın zamandır rüyalarımda bazen ölmüşlerim vasıtasıyla bazen herhangi bir tanığım olmadan define yerleri görüyorum . Küpler çıkartıyorum . Aslında bir hocaya gittim bazı paranormal durumlardan bahsetti görünmeyen varlıklardan tabiki varlıklarına inanıyorum fakAt ne yapmam gerektiğini bilmiyorum . Sakarya’da bir arazim var genelde oraya yönlendiriyorlar küp parçaları var tarlada geçen yürürken bulduğum bir parada var ama bana bir mesaj veriyorlarsa nasıl anlarım yardımcı olurmusunuz
Buldu gun bir küp parçası ve tesadüfen para
Zihinsel olarak oraya kitlenmisssin paranoyak gibi birşey
Düşünme bak bir zaman sonra atarsin diye cem ama sen kendini çoktan asmissin lakin
Ne sen burda bir çalışma yap acan
Nede burdan birşey çıkar
Ben buraya yazdım birileri çıkar yazdı evet der elbet

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bende aynı yeri birkaç defa rüyamda gördüm.Kazdım birşey çıkmadı kapattım.Tekrar gördüm :)

Bir rüyaya kanıp böyle ortalığı ayağa kaldıranlarda var.Umut böyle birşey.

Rüyasında define gördü, bahçesini kazdırdı | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
Bu tür vakaların ruyayla alakası yok aslında
Hisler önce tetikler zihne kaydeder
Bir süre sonra kitlenirsin içine dert olur
Ve kendini inandirirsin evet orda var dersin
Ve zamanla bu ruyalarda zihin altını gidiklayip çıkartır
Böyle karmaşık birşey henüz bu duruma bir isim bulamadım :200::200: