s.a arkadasla 10 gün sonunda umarım bu fotoları yuklicem eski konu

SatukBuğra

Member
Bi insan en çok neyden korkar ise o her zaman onunladır ! Yığma tepe çok dikkatimi çekti timülüs gibi geldi

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Basitten başla. küp şeklindeki kara taş bir işaret. yakın çevresinde bir iki mezar vardır. Tespiti iyi yapman gerekiyor. cihaz, cihaz yoksa çubuk ile taşın çevresinde boşluk ve değerli tespiti yapın. Gündüz vakti çalışın ve cesur arkadaşlarınla birlikte. birtanesinden sonuç alın önce inşallah sonra en büyüğe yönelirsiniz.

mahir37

Member
Evet o zamanda ben idim zaten bi türlü ekip toplayamadim

mahir37

Member
Parmağını koydugun fotodaki yeri geriden her bir tarafını görmek lazım,birde vericiyi dikmişler zaten tepeye ve yol çalışmasıyla su deposuda yapılmış yani anlaycağın artık geride bişeyler kaldıysa şansına

Ekli dosyayı görüntüle 173128
Ustam 2 yıl öncesine kadar sinir karakolu vardi şu deposu oraya ait direkte türkcell in direği

Sır

Member
Enson yüklediğin resimlerindeki Alttan 3 resmin hemen sağına bak 1 metrede Yerde taşları gorcen orası güzeldir.

Şirvan

Operatör
gecmis konularda buna benzer bir yer daha vardi saniyorum yurtdisindan papaz gelmisti yanlisim yoksa. cok saglam korumasi vardi. yer yine dogudaydi. buralarda abdestsiz gezme. ayrica ufak tefek alabilecegin seyler icin ustalar sana yardim ederki saglam bir ekibin yoksa hiç bulasmani tavsiye etmem. Kolay gelsin.
Şirvan usta ben senin adanali oldugunu yeni farkettim. bu sene adanaya yolum dusmustu ugrardim belki yanina cubuk konusunda tuh. Kismet olursa baska zamana artik.
Beklerim ustam

Nasip34

Bilgili Üye
Tek başımayım, yabancıyım diyorsun. Dolayısı ile burası tecrübeli ekipleri bile çok zorlyacağı aşikar iken bir başına en mantıklısı cihaz ile tarama yapman. Yavaş yavaş çubuğu da hobilerine eklersen, 1-1.5 m gibi giriş denk gelirse nasibine. Aslında tek olman hiç hoş gelmiyor. Uzun vadede bir dost edinmeli, nasip olunca da hiçbir odaya tek girme tuzak olur, tılsım olur Allah korusun. Abdestsiz olmamalı ve akşam namazından evvelki kerahet vaktine kalmadan ordan uzaklaşmalısın. Dediğim gibi yüzeysel arama en akıllıcası şimdilik.