S.a balta işareti var yardimci olur musunuz

drmsts15

Member
O kovuk dedigin yeri gorebilsem.sivamami degilmi cozecegim.kapali magara isareti cok var evet bosluk ara .smdilik bu isaretlerden bukdr bilgi verebilirim.fotograflari gorebilrsek herkes seni yonlendirir bir fikirde bu forumda topraktan kayac yapisindan anlayan insanlar var olayi cozerler.yalnzca detayli fotogflar.iyi bir makinayla
Peki asker mezarından neler çıkar bilginiz var mı

Ares-xl

Aktif Üye
Tabiki onun silahları .cogu cürümüstür.yinede belli olmaz parada cikabilir ölen askerin kisisel varlıgını bilemeyiz

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konunuzu fotoğraflı işaretler bölümüne taşıdım konunuza gelecek olursak girdiğiniz yer zamanında soygun yemiş asker mezarı anlatmınız bu yönde gösteriyor onun için konuyu daha iyi anlaşılması için girişten geniş açılı resim çekerseniz olay aydınlığa kavuşacaktır yalnız yakınında açılmamış olabilir iyice konturol etmelisiniz işaret veya horasanla sıvalı yer varmı bakmalısınız bu kapak gibi taşta olabilir saygı vede sevgilerimle

drmsts15

Member
konunuzu fotoğraflı işaretler bölümüne taşıdım konunuza gelecek olursak girdiğiniz yer zamanında soygun yemiş asker mezarı anlatmınız bu yönde gösteriyor onun için konuyu daha iyi anlaşılması için girişten geniş açılı resim çekerseniz olay aydınlığa kavuşacaktır yalnız yakınında açılmamış olabilir iyice konturol etmelisiniz işaret veya horasanla sıvalı yer varmı bakmalısınız bu kapak gibi taşta olabilir saygı vede sevgilerimle
Teşekkür ederim, en kısa zamanda gidip detaylı fotoğraflandıracağım

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim alana gidince ilk paylaştığın ayağın altındaki hançeride çekmeyi unutma. İşaretlerin küçük olsada kaynatma olduğu için değerli olduğunu düşünüyorum. Orada anlatılmak istenenleri anlayabilmek için ıslatarak kurumaya yakın resimlemen lazım. Kolay gelsin.

drmsts15

Member
Kardeşim alana gidince ilk paylaştığın ayağın altındaki hançeride çekmeyi unutma. İşaretlerin küçük olsada kaynatma olduğu için değerli olduğunu düşünüyorum. Orada anlatılmak istenenleri anlayabilmek için ıslatarak kurumaya yakın resimlemen lazım. Kolay gelsin.
Hocam hançer nerde tam olarak onu göremedim ben, resimlemeyi daha iyi daha detaylı yapacağım gidince

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eğer hançer varsa ölçülerini alarak bir kağıda çiz sana yön ve mesafe verecek. Bundan sonrası senin resimlemene kalmış.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Burdaki hiç bir işaret tek başına bir anlam ifade etmez .Burası sizin matematik problemi yapacağınız yer tüm titizlikle ordaki bütün işaretleri ortaya çıkarmaya bakIN.Haç felan var papazla alakalı bir yer .Birşeyler anlatılmış orda onu anlamak lazım yoksa hiç bir şansı yok ..
Tuzakdan da bahsedilmiş EN UFAK Bİ HATADA ÖLÜMCÜL SONUÇLAR Doğurabilir. ALLAH KORUSUN''