S.a balta işareti var yardimci olur musunuz

Ares-xl

Aktif Üye
Cok zengin olmasi icin illaki iscilik sart ..ama sunu unutmayalim ki kisi sadece kendisinin gorebilecegi isaretleri kucuk yapar ...!bu arada voyvodanin imzasida z dir ;)

Ares-xl

Aktif Üye
Bulundugun yerden yedi adimdan bahsediyor sıvalı kapalı bir giriste .hangi sehirde bulundugunu soylersen asker yada aile mezari diyebilirim .ama yuksek ihtimalle askeri piyade .

drmsts15

Member
Bulundugun yerden yedi adimdan bahsediyor sıvalı kapalı bir giriste .hangi sehirde bulundugunu soylersen asker yada aile mezari diyebilirim .ama yuksek ihtimalle askeri piyade .
Burdurda hocam bunlar, bi de 7 adım anlamına gelen işaret ne Z harfi var mı siz gördüğünüz işaretleri çizip koyarsanız çok sevinirim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
müjdeli yerlerin var iyi incele boş geçme işaretler anlamlı ve değerli.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
birde ıslatıp çek bakalım resimlerii.. başka neler çıkacak

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mezar işareti var dostum bulunduğun yere yakında mezarı olmalı

drmsts15

Member
Bi alakası var mıdır bilmiyorum ama bu dediğim mağara tarzı yerin 250 300 metre sağında taşta tavşan kabartması var ama biraz sarp bi yerde olduğu için gidip fotoğrafını çekemedim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bi alakası var mıdır bilmiyorum ama bu dediğim mağara tarzı yerin 250 300 metre sağında taşta tavşan kabartması var ama biraz sarp bi yerde olduğu için gidip fotoğrafını çekemedim

merhaba direk işaret olayı çözmeye yetmiyor çevre fotosuda şart işaretler güzel ve anlamlı iyi inceleme yapman lazım...