S.A. Ustalarım Kalp ve öbür işaretler...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Herşey rutin monoton gitmesin diye sarıyom..kizdiriyom milletiki.canlansinlar diye kahkaha
Benim yazacak çok şeyim var da iste :72:
Konu kaynamasin yoksa 1 saatte bu konuyu senle 15 sayfaya çıkarırız gibime geliyor kafa o biçim ne yedim :207:
Daha kahvaltı bile yapmadım ama bugün müthiş bir enerji var hissediyorum :72:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Benim yazacak çok şeyim var da iste :72:
Konu kaynamasin yoksa 1 saatte bu konuyu senle 15 sayfaya çıkarırız gibime geliyor kafa o biçim ne yedim :207:
Daha kahvaltı bile yapmadım ama bugün müthiş bir enerji var hissediyorum :72:
Dur bı mevzu açıım ustam hem toplu bilgilendirme olsun hem herturlu yururuz

poseidon2023

Uzman
aga sadece işaretin oldugu yeri resim cekerek olmaz bu işler taştaki işaret neyi anlatıyor ve arazide nerde bunu bilmemiz içinde bize arazi resmide cekmenlazım

yapman gereken işaretin uzaktan görülür halde sagı solu arkası ön tarafı sonra işaretin kendisi sonra dört cevre resmi böyle olursa işaret ne anlatıyor mazeme nerde diye söyleye biliriz

Kadircan

Member
aga sadece işaretin oldugu yeri resim cekerek olmaz bu işler taştaki işaret neyi anlatıyor ve arazide nerde bunu bilmemiz içinde bize arazi resmide cekmenlazım

yapman gereken işaretin uzaktan görülür halde sagı solu arkası ön tarafı sonra işaretin kendisi sonra dört cevre resmi böyle olursa işaret ne anlatıyor mazeme nerde diye söyleye biliriz
Ustam bana gönderdikleri bunlar hep taşı çekmişler. Ben gidince genel çevre fotoları ile güzelce çekecem. Ancak şimdi ne işaretleri olduğu ne anlama geldiğiyle ilgili yorum yapabiliriz. Elime geçtikçe ekliyecem çevre fotolarını...