ediyorum

 1. TALİSMAN

  Bu haçlar ne anlatiyor?

  Ustalarım Selamünaleyküm... Bölge Ankara. Bu taşlar belli olmayan bir zamanda çamlar arasından görünen kayalık bölgeden getirildiği sanılıyor. Tam kim getirdi? Ne zaman getirildi yakın köydeki kişilere maalesef dedikodu olmasın diye soramadık. Bu kayalık bölgeye dokunmayan kalmadı. Sağındaki...
 2. D

  Bu ne taşı yardım edebilir misiniz?

  Merhabalar ormanda yürürken bu taşı buldum, bulduğum alanda hiç benzeri yoktu haliyle çok merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz? Tesekkurler.
 3. G

  Dönemi hakkında bilgi rica ediyorum kıymetli ustalardan

  Hayırlı bayramlar öncelikle
 4. U

  Merak ediyorum bu ve gelecek yaşamda hayvanlarmi üstun insanlarmi üstün

  ARKADAŞlar hep merak ederım bu konuyu
 5. B

  Tünellerdeki tehlikeler

  Herkese hayırlı geceler diliyorum forumun değerli sakinleri. Usta ve üstadlardan Kuyu ve Uzun Tünellerde ne gibi sıkıntılar olabilir yada nelere dikkat etmeliyiz konusunda yardımlarını ve bilgilerini rica ediyorum. Baktım forumda eski konulara ama uzum bir açıklama bulamadım maalesef.
 6. K

  S.A. Ustalarım Kalp ve öbür işaretler...

  Öncelikle merhaba değerli ustalarım; Bu taş ıslandıktan sonra bu işaretler belli oldu. Kalp altında V işareti onun altında kuş gördük. Siz değerli ustalarımın da yorumlarını merak ediyorum. Hangi işaretler var bu taşta. çok karışık... Bide yamaçta bulunuyor tam altında dere var.
 7. tunay_5454

  Yılan yanında çok güzel figürler

  selamun aleyküm değerli ustalar malesef cevre fotoları elimde yok o yüzden kusura bakmayın hem işaretlerin orjinalliği hemde ne anlatmak istediğini merak ediyorum değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
 8. M

  Bal kaya

  Bu kadar meşhur sözü edilen Bal kaya nın üzerinde ne var? Bilen arkadaşlardan yazmalarını rica ediyorum Saygılar
Üst